Zobraziť vysledky 1 do 4 z 4

Téma: Hľadám/Ponúkam dual

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný Hľadám/Ponúkam dual

Vážení užívatelia,
    vzhľadom na to, že sa nám žiadosti o dual dosť hromadia, rozhodli sme sa spraviť malé zmeny v tejto sekcii. Kedže niektoré žiadosti boli nekompletné, teda neobsahovali dostatočné množstvo informácii, vytvorili sme šablónu, podľa ktorej budú teraz všetci vypisovať žiadosti.
    Túto šablónu skopírujete a doplníte do nej všetky požadované informácie.

O mne:
    -Vek:
    -Skúsenosti:
    -Čas (kedy som online):
    Niečo o účte:
    -Národ:
    -Počet dedín:
    -Pop:
    -Off:
    -Def:
    Požiadavky na dual:
    -Vek:
    -Skúsenosti:
    -Čas (kedy máš byť online):
    Doplňujúce info.:

Pre žiadosti o dual (pre tento herný svet) slúži iba táto téma, ktorá bude samozrejme moderovaná a aktualizovaná

Každý hráč môže mať, pre jeden herný svet, len jednu žiadosť o dual. V opačnom prípade bude ponechaná najstaršia žiadosť. Ostatné budu zmazané a obodované ako téma nulovej hodnoty (5 bodov -> BAN)
    V prípade, že chcete uverejniť novú žiadosť z nejakého relevantného dôvodu, kontaktujte moderátora alebo super-moderátora formou súkromnej správy. Táto správa bude obsahovať predmet "Dual" a žiadosť o zmazanie alebo odomknutie témy.

Žiadosti umiestňujte do tejto témy ako odpoved!
    "Keep your family far away and your enemies closer"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.04.2013
    Lokácia
    V zapadákove

Výkričník Dual pre mňa

O mne:
    -Vek: 20+
    -Skúsenosti: sk6 a dávno pred 10 rokmi na prvých serveroch sk a cz.
    -Čas (kedy som online): hocikedy, avšak čoskoro sa to zmení na dve či tri hodiny denne
    Niečo o účte:
    -Národ: Riman
    -Počet dedín: 3/4
    -Pop: 1000
    -Off: top 16
    -Def: top 38
    Požiadavky na dual:
    -Vek: nezáleží
    -Skúsenosti: nezáleží
    -Čas (kedy máš byť online): ráno, na obed aj večer, poprípade v noci
    Doplňujúce info.: Som spoluzakladateľ momentálne top 6 aliancie, nezlatkujem a čoskoro sa chystám na školu, takže nebudem mať čas sa tomuto venovať, možno len pár hodín denne dačo naklikať. Účet dám hocikomu, kto má chuť poriadne bojovať, lebo patríme k top 1 off aliancii a pravidelne získavame medaile za off, def, stavanie a lúpeže týždňa. Naša aliancia má tvrdé podmienky na členov a tie musí spĺňať úplne každý, takže ten, čo to bude hrať, nemôže byť lenivý a musí sa snažiť. Okrem toho môj hrdina patrí medzi top20, každý deň bojujem a rabujem, takže naozaj sa treba snažím o to byť najlepší. V prípade záujmu a otázok ma kontaktujte cez skype darddy1.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

pop-top 30
    off je neaka
    deff sa najde tiez
    -Národ:Gal
    -Počet dedín:6
    Požiadavky na dual:Potrebujem niekoho kto to ste hrat a je ochotny obetovat trocha casu ,nemusi byt nic extra
    kontakt =skyp- mitrilko
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.04.2013
    Lokácia
    V zapadákove

Povodný

Citovať Originál od Darddy Zobraziť príspevok
    Píšem sem znova, lebo som zmenil alianciu.
    Niečo o účte:
    -Národ: Riman
    -Počet dedín: 3/4
    -Pop: 1,1 K (top315)
    -Off: 21 K (top17)
    -Def: 2 K (top53)
    Požiadavky na dual:
    -Vek: nezáleží
    -Skúsenosti: nezáleží
    -Čas (kedy máš byť online): ako ti to vyhovuje, keďže tu budem tráviť určite menej času ako hocijaký dual
    Doplňujúce info.: Patrím k top10 aliancii (32/60 členov), nezlatkujem. Okrem toho môj hrdina patrí medzi top16, každý deň bojujem a rabujem. V prípade záujmu a otázok ma kontaktujte cez skype darddy1. Online som skoro každý deň najmä večer.
    Hľadám dva dualy, druhý dual by patril spoluhráčovi s 1,2 K pop, Riman, off hráč. V oboch prípadoch ma kontaktujte cez skype darddy1.

Pravidlá prispievania