Zobraziť vysledky 1 do 4 z 4

Téma: Obsadzovanie oáz s hrdinom

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.11.2013

Otázka Obsadzovanie oáz s hrdinom

Dobrý večer,
    mám takú menšiu amatérsku otázku.
    Pokial mám 2 dediny, v hlavnej dedine som postavil hrdinský dvor na úroveň 10 a obsadil oázu, tak ako mám z druhej dediny obsadiť voľnú oázu pokial aj v nej mám hrdinský dvor na 10. úrovni? Totiž oáza sa obsadzuje s hrdinom a neviem akým spôsobom mám dostať hrdinu do tej druhej dediny bez toho aby som ju musel zvoliť za hlavnú alebo poslať ako podporu(keď ho pošlem ako podporu, tak mi nejde logicky nikam poslať).
    Ďakujem vopred za odpoveď

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.06.2011

Povodný

musíš poslat hrdinu do tej dediny a je tam aj taká možnosť zmenit hlavnu dedinu hrdinu.... máš ho potom bude bývať tam

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.11.2013

Povodný

Nebude potom problém ten, že v hlavnej dedine mám postavené veci, ktoré môžu byť postavené len v hlavnej dedine a ja určím ako hlavnú dedinu úplne inú svoju dedinu? Či to platí len pre hrdinu ako hlavná dedina?
    Som nováčik, tak sa ospravedlňujem za takéto primitívne otázky

Multihunter Avatar užívateľa MH Maslenka
    Registrovaný dňa
    14.11.2013

Povodný

Mate to trochu pomylene, hlavna dedina a domovska dedina hrdinu su dve rozne na sebe nezavisle veci. Nemusi to byt nutne ta ista dedina. Zjednodusene:

Hlavna dedina je dedina, kde mozete stavat surovinove polia na vyssie urovne ako 10. Zmenite ju tak, ze v dednine, ktora prave nie je hlavna, postavite Palac, a v nom zmenu hlavnej dediny potvrdite heslom. Operacia sa vykona hned. Moze to spravit len majitel uctu, nie zastup.

Domovska dedina hrdinu je dedina, odkial mozete posielat hrdinu na utoky, podpory alebo preberat oazy. Zmenite ju tak, ze v aktualnej domovskej dedine hrdinu, poslete hrdinu na podporu do inej vasej dediny a pri odosielani podpory zaskrtnete moznost "Zmeniť domovskú dedinu hrdinu". Aby to bolo mozne urobit, nova domovska dedina hrdinu musi mat postavene zhromazdisko. Tuto zmenu moze spravit aj zastupca, a vykona sa az potom, co hrdina hrdina dojde do dediny, kam ste ho poslali.

Pravidlá prispievania