Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 11

Téma: Pamätá si tu niekto este jeden z prvých sk3 serverov?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa hutkus :)
    Registrovaný dňa
    04.12.2008
    Lokácia
    MT

Povodný Pamätá si tu niekto este jeden z prvých sk3 serverov?

Kedysi, bol som ešte špunt na základnej škole(rok cca 2008), som bol celkom dobrý v traviane. Teraz som sa k tomu náhodou dostal a pamätá si tu niekto este 3. slovensky server v ktorom bola aliancia odt? Nakoniec to vyhrala nejaká aliancia pod vedením electroid. To bolo za tých čias veľké meno. Je tu niekto, kto tie časy zažil?
    Je naozaj pozoruhodne ako veľa sa da o človeku zistiť len z jeho reakcii.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

este nas par hra,ale skor poznam par s protistrany AA toho servera
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa hutkus :)
    Registrovaný dňa
    04.12.2008
    Lokácia
    MT

Povodný

Citovať Originál od mitril Zobraziť príspevok
    este nas par hra,ale skor poznam par s protistrany AA toho servera
    WOW, moc som tomu šance nedával. Nevedel som si spomenut ako sa volalli. Predsa to bolo dávno, ty si bol v odt alebo v AA?

To boli časy...
    Je naozaj pozoruhodne ako veľa sa da o človeku zistiť len z jeho reakcii.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

ako aj ty ja som na tom servere zacinal ,ja som hral v hunts mellon entay derek kopec dalsich mien
    z nostalgie si klikni
    http://archangels.czweb.org/
    Rad tam chodim sam z nostalgie travian bol este travianom...
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

S nostalgiou spomínam. To bol asi jediný server kde som si ozaj dobre zahral.
    "Keep your family far away and your enemies closer"

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lukas.svk
    Registrovaný dňa
    20.07.2010
    Lokácia
    LONDON, UK

Povodný

rozmyslam pod akymi vselijakymi nickmi som hral..v akych alianciach ale nespomeniem si...nakolko si nerobim zapisky, ale ak to bol aj prvy tak som skor zacinal na sk serveroch..alebo zeby to bol nick lolo.svk

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Athena
    Registrovaný dňa
    25.05.2009

Povodný

Samozrejme, že sa na to pamätám.
    Vyhrali sme.
    Slovenský travian upadol, ale aspoň toto fórum sa trocha pozdvihlo.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa NettoMI
    Registrovaný dňa
    24.07.2014
    Lokácia
    Michalovce

Povodný

Electroid a aliancia Archandelsk boli kedysi TOP ally s TOP hráčmi ale po prvom veku sk3 kedy začali hrať aj sk3 druhý vek som hral aj ja kde som mal alianciu ale server bol dopredu vyhrany kde Áčka spolu s HUNTERs od začiatku servery išli v kuse zlatky a v kuse army hrali tam hráči ako dual Strach&Hrôza a pod a aliancie ktore boli proti AA si pamätám keďže som jednu taku ally mal aj ja : Criminal ďalej ally QN, FENIX, Cardova ally NWK a ďalší ... takže ano pamätám a doteraz sa stretnem s hráčmi s tohoto serveru ...vela hráčov však druhy vek za AA nehralo lebo tam boli rozbroje ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.12.2014

Povodný

Citovať Originál od NettoMI Zobraziť príspevok
    Electroid a aliancia Archandelsk boli kedysi TOP ally s TOP hráčmi ale po prvom veku sk3 kedy začali hrať aj sk3 druhý vek som hral aj ja kde som mal alianciu ale server bol dopredu vyhrany kde Áčka spolu s HUNTERs od začiatku servery išli v kuse zlatky a v kuse army hrali tam hráči ako dual Strach&Hrôza a pod a aliancie ktore boli proti AA si pamätám keďže som jednu taku ally mal aj ja : Criminal ďalej ally QN, FENIX, Cardova ally NWK a ďalší ... takže ano pamätám a doteraz sa stretnem s hráčmi s tohoto serveru ...vela hráčov však druhy vek za AA nehralo lebo tam boli rozbroje ...
    Presne presne.. tiez som bol spunt na zakladke a hral som travian.. Archangels aj hunts si pamatam, ale skor v zlom, tiez som bol ,,odboj" teda Hell Fire a Hell fire eXtreme a pod.. Nj ale je to uz davno za nami

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.05.2016

Povodný

[QUOTE=hutkus ;138890]Kedysi, bol som ešte špunt na základnej škole(rok cca 2008), som bol celkom dobrý v traviane. Teraz som sa k tomu náhodou dostal a pamätá si tu niekto este 3. slovensky server v ktorom bola aliancia odt? Nakoniec to vyhrala nejaká aliancia pod vedením electroid. To bolo za tých čias veľké meno. Je tu niekto, kto tie časy zažil?[/QUOT

ja si niecoi pametam zo starych cias s bratranec tusim tej alianci bol co sominas bol dost silny jha som bol asi tak 5 najsilnejsi vtedy DD

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania