Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 11

Téma: pokec

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.04.2014

Povodný pokec

uz sa neviem dockat stedy .... najde sa tu dakto kto to hral skx pred 5timi rokmi?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.04.2014

Povodný Duall account

Citovať Originál od opyum Zobraziť príspevok
    uz sa neviem dockat stedy .... najde sa tu dakto kto to hral skx pred 5timi rokmi?

čawko,som skúsený hráč s Travianu no hladám is duala tak ak by si chcel stačí ked mi hodíš skype alebo FB a pokecame

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.04.2014

Povodný

skor by som potreboval naist daku dobru ali nech tam nehram sam bo s dobrou partiou to vzdy ide lepsie

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.05.2013

Povodný Dual

Čaute aj ja hľadám dual na skx. Ak máte niekto záujem píšte správu a dozviete sa viac.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dark archer
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Slovensko

Povodný

Citovať Originál od opyum Zobraziť príspevok
    najde sa tu dakto kto to hral skx pred 5timi rokmi?
    Ahoj, hral si speed pred piatimi rokmi? Zúčastnil som sa totiž 5. veku skx (jar 2009), hovoríme o tom istom serveri?

Travian som nehral už zopár rokov, ako sa postupne začali množiť účty s dvoma a viac hráčmi, tak ma to prestalo baviť. Teraz som sa prišiel pozrieť čo sa po tej dobe zmenilo, no pozerám, že na slovenskom Traviane je už len zlomok pôvodného počtu hráčov. Ako to vyzerá? Je tá hra už naozaj tak mŕtva, ako sa javí?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.04.2014

Povodný

Citovať Originál od Dark archer Zobraziť príspevok
    Ahoj, hral si speed pred piatimi rokmi? Zúčastnil som sa totiž 5. veku skx (jar 2009), hovoríme o tom istom serveri?

Travian som nehral už zopár rokov, ako sa postupne začali množiť účty s dvoma a viac hráčmi, tak ma to prestalo baviť. Teraz som sa prišiel pozrieť čo sa po tej dobe zmenilo, no pozerám, že na slovenskom Traviane je už len zlomok pôvodného počtu hráčov. Ako to vyzerá? Je tá hra už naozaj tak mŕtva, ako sa javí?
    ja som bol na 6stom veku....T3.6 era roadrunera ,blind 162, blackshadow, LUpicka
    co teraz tak pozorujem tak je to tu uz take skor rekreacne.... najde sa tu uz len zopar takych co to hraju na 24/7..... ale mrtva nie je hned na zaciatku som nasiel super ludi v mojom okoly a je s nimi zabava takze som rad

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dark archer
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Slovensko

Povodný

Tie mená mi ešte niečo hovoria. Spravil som si účet na UKX nech si pozriem čo je nové (bolo tam trochu viac hráčov ako na SKX), nuž, uvidím, ak ma to znova chytí, tak možno skúsim ďalší vek na slovenskom serveri. Každopádne je fajn vedieť, že to ešte stále niekto hrá.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.04.2014

Povodný

Citovať Originál od Dark archer Zobraziť príspevok
    Tie mená mi ešte niečo hovoria. Spravil som si účet na UKX nech si pozriem čo je nové (bolo tam trochu viac hráčov ako na SKX), nuž, uvidím, ak ma to znova chytí, tak možno skúsim ďalší vek na slovenskom serveri. Každopádne je fajn vedieť, že to ešte stále niekto hrá.
    daj vediet spravou moze ist dual alebo dako inak sa dohodnut ja urcite dalsi speed pojdem hrat .. na tomto si len zase pripominam taktiku a podobne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.07.2014

Výkričník Restart

Kedy bude restart skx ? Ja uz chcem hrat

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SMOD Vcielkaisr
    Registrovaný dňa
    24.05.2014

Povodný skx

Informácie o spustení skx budú zverejnené na tomto fóre, určite včas.
    Naposledy upravil SMOD Vcielkaisr; 26.07.2014 o 23:25
    SMOD Vcielkaisr :love:

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania