Zobraziť vysledky 1 do 5 z 5

Téma: Prepojenie účtov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.04.2014

Povodný Prepojenie účtov

Zdravím,

Chcel by som sa spýtať či môžem mať na jednom serveri prepojené účty s druhým účtom, ten druhý účet je bratrancov. Máme na seba už od začiatku zástupy a žiadný problém nebol a teraz keď chcem vedieť či máme prepojené tak nás MH hneď blokol. Sme vždy v osobnom kontakte, máme ten istý ISP, a bývame pár metrov od seba.

ďakujem za odpoveďe.

Multihunter Avatar užívateľa MH Kenvelko
    Registrovaný dňa
    18.11.2013

Povodný

Skús trošku bližšie špecifikovať prepojenie účtov, z toho čo som sa dočítal moc neviem.

angel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.04.2014

Povodný

môžme mať zdieľané IP na jednom účte, keďže tam hráme dvaja a máme vlastné účty lebo sa mi to nejak nezdá, Hneď nás MH blokol za to čo som ani neurobil, a ešte si ma nazve multiúčtom... to je spravodlivosť.. omg

Retired CM Avatar užívateľa CM Maslenka
    Registrovaný dňa
    28.04.2014

Povodný

Množstvo ľudí hrá z rovnakej IP adresy alebo dokonca z rovnakého počítača, a blokovaní za to nie sú. V každom prípade riešenie "banov" inak, ako formou správ v hre, je tiež považované za porušenie pravidiel hry a aj pravidiel tohto fóra. Preto Ťa poprosím, rieš svoj problém s multihunterom daného servera.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.10.2014

Povodný podobny problem

Príspevok zmazaný.

Edit: Riešenie práce MH nepatrí na fórum. V pravidlách hry máte napísané, kde sa možete sťažovať. Skúste si ich aspoň raz celé poriadne prečítať, možno predídete problémom s MH.

Maslenka
    Naposledy upravil CM Maslenka; 05.10.2014 o 07:20

Pravidlá prispievania