Zobraziť vysledky 1 do 8 z 8

Téma: Koníčky

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SMOD Vcielkaisr
    Registrovaný dňa
    24.05.2014

Povodný Koníčky

Každý z vás, aj pri hre TRAVIAN, má určite nejakú tú záľubu, koníček. Napíšte nám o nich a pochváľte sa s nimi. A ak máte, tak môžete vložiť aj fotografie cez Imgur (návod) svojho koníčka.
    Naposledy upravil SMOD Vcielkaisr; 10.07.2014 o 21:44
    SMOD Vcielkaisr :love:

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa vcielkaisr
    Registrovaný dňa
    07.07.2009

Povodný Moje morčiatka

Mám veľa záujmov, ale ten najväčší je môj koníček, a to hlodavce - morča domáce
    Od roku 2005 som ich začala chovať a od vtedy sme mali veľa mláďat ktoré išli na predaj, ale i ja som mala vlastne 12 morčiatok a týmto koníčkom sa nakazila aj moja mladšia dcéra ktorá už má teraz druhé morčiatko, bohužiaľ prvé už nemá.
    No a toto sú naše morčiatka, ktoré máme a mali sme (teda 14 morčiatok dohromady)

Morčiatka ktoré aktuálne máme doma

Drobček

Špuntík

Kiki

Uška

Zvedavka

Strapko

Tieto morčiatka už nemáme sú už v nebíčku.

Pacik, Ńufka, Kviko

Strapka

Tiger

Mia

Dudrinka

Labka
    Evanjelium podľa Mareka
    10. kapitola
    "Mnohí prví budú poslední a poslední prví."
    vcielkaisr

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.03.2009

Povodný

morčacie mäsko ... je naj

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.02.2011
    Lokácia
    BA

Povodný

ja pečiem pre moje deti

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.03.2009

Povodný

nortonka ,, uff to je nádhera. si čisto čarodej .Veľmi sa mi to pači . Kelt .

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.02.2011
    Lokácia
    BA

Povodný

Ďakujem Kelt..ja len aby si niekto nemyslel, že iba sedím a hrám travian. Som normálna žena a matka

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa NettoMI
    Registrovaný dňa
    24.07.2014
    Lokácia
    Michalovce

Povodný

Nortonka fakt skvelé kúsky až by som si dal

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa vcielkaisr
    Registrovaný dňa
    07.07.2009

Povodný Nový prírastok do rodiny Vrčko :)

Stala sa vlastne taká kuriozita. Keďže mám doma morčiatka tak mám svoju predajňu kde nosím na predaj náš odchov (keď máme malé morčiatka), kupujem tam aj krmivo a aj podstielky. Tak to bolo i teraz, že som išla kúpiť krmivo. Už na odchode mi predavačka (majiteľka obchodíku) vraví, nezoberiete si to morčiatko, ja ho vám dám aj zadarmo, lebo mi ho už 3 x vrátili lebo hryzie a už aj mňa pohrýzlo a viem, že vy máte s tým skúsenosti. Tak jej hovorím, že chcem ho zobrať na ruky, predavačka s tým súhlasila, chvíľu som ho naháňala po akváriu, dokiaľ som ho chytila a ten maličký tvor sa mi rozvalil na ruke a začal priasť. Predavačka sa s úžasom pozerala, neverila vlastným očiam. Tak som sa s ňou dohodla, že keď budú malinké tak sa vyrovnáme. Keď sme prišli domov, manžel sa kus hneval, že či mi doma nestačí to čo máme doma. Hovorím mu, že som ho dostala a nie kúpila. Ale najviac bolo zaujímavé ako si tohto drobčeka hneď zobral na ruky a mojkal ho. Keď som maličkého prezrela tak som zistila, že je dobitý a má veľa rán po telíčku. Takže som vlastne prišla na to prečo hrýzlo. Bolo asi bité od starších morčiatok a možno aj od predchádzajúcich kupujúcich. Lebo i morčiatko má svoje potreby a vlastne dáva nám to na vedomie aj hryzením (ak ho máte na rukách a vás jemne uhryzne to je znamenie, že mu treba cikať, to isté robí ak ho niečo bolí a už len závisí od toho, či vás pohryzie silno alebo len tak aby ste si to uvedomili, že niečo sa deje). Rany som mu ošetrila a je z neho veľký maznáčik. Ráno začne kričať, že chce zeleninu a keď sa nažerie tak sa zase pýta na ruky a k nie je na rukách stále kontroluje, kde som. No a keď sedím za notebookom tak ho mám hneď po ruke, takže vždy dostane pomojkanie. A keď sa večer pozerá TV tak o dušu spieva keď je na rukách. Dokonca je aj muzikálne vzdelaný má svoj štýl hudby čo sa mu páči, vtedy pospevuje, ak sa mu niečo nepáči tak začne vrčať. Od toho vrčania dostal aj meno Vrčko. A obľúbila si ho už vlastne celá rodina, len keď mám morčiatka na balkóne pustené, tak musím dávať pozor aby ho tie dospelé nebili. No on sa robí, že je veľký a vrčká a krúti zadkom ako dospelý samec, len keď vidí, že je zle tak uteká ku mne aby som ho zachránila. Proste je úžasný ako všetky morčiatka ktoré mám.
    Evanjelium podľa Mareka
    10. kapitola
    "Mnohí prví budú poslední a poslední prví."
    vcielkaisr

Pravidlá prispievania