Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12
Zobraziť vysledky 11 do 19 z 19

Téma: Daj nám vedieť, čo ti chýba na tomto fóre

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa HeleVole88
    Registrovaný dňa
    08.05.2011
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Myslím , ak sa nájde človek čo by súťaž zorganizoval tak by to bolo fajn. Neviem či tu je ešte niekto okrem MH a Komunitného manažéra.
    ( wolves, playboy, NNN a vsetci spojenci ako Lamky, Homosi , oOo a cela pismenkova federacia)

Retired CM Avatar užívateľa CM Maslenka
    Registrovaný dňa
    28.04.2014

Povodný

Zial, momentalne nie je.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.08.2014

Povodný :)

To je škoda, sútaže boli fajn. Aj tak, ďakujem za odpoveď.

Forum Administrator Avatar užívateľa FA Scare
    Registrovaný dňa
    11.05.2016

Povodný

Ahojte,

Uvítame od Vás nápady, postrehy na zlepšenie nášho fóra.

Šéfkuchár Avatar užívateľa Šesták
    Registrovaný dňa
    18.03.2012
    Lokácia
    Košice

Povodný

Podľa mňa fóru ako takému nič nechýba len diskutujúci.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.05.2014

Povodný ...názor...

...nedá mi aby som sa nevyjadril aspoň k MH...

Čo si budeme hovoriť,blokovanie od MH prípadne jednanie zo strany MH.Všetci vieme sú veci a hráči,ktorý svojim spôsobom porušia pravidlá.Rozdiel je ale aj v tom,ako vážne tie pravidlá porušia.Poznáme kauzu sýpkomer, tiež máme v pamäti kauzu kde ma počas jedného serveru MH zablokoval 3x...z celého serveru ma držal 3 týždne mimo,tvrdil si len svoje a riešenie z jeho strany bolo len kopec kecov.Vieme aj to že odvtedy prestalo hrať travian len z okruhu mojich známych 5 hráčov vrátane mňa.To že som sa opäť vrátil je skôr len zvedavosť čo a či vôbec niečo sa zmenilo.Ak ti raz evidentne MH uškodí a dokonca máš v tom aj svoje peniaze,nemáš dôvod sa k hre vracať a práve týmto spôsobom sa hráči znechutili.Je to však história a ja som jeden z tých,čo sa prišli pozrieť aká je realita,aj keď priznám sa,že pokiaľ nenadobudnem dojem že travian sa "dá hrať", nekúpim si ani jedinú zlatku.Netvrdím že teraz tolerujme každé porušenie pravidiel,ale ak niekto kto porušil pravidlá skôr nevedomky (aj keď nevedomosť neospravedlňuje) a nemal z toho prospech je potrestaný tak,ze stratí toľko ako keby začal o týždeň neskôr asi ťažko sa k travianu vráti. A aby som pripomenul môj prehrešok za ktorý som bol potrestaný ... dal som niekomu heslo a to len preto,aby mi dobil zlatky a aj keď som zmenil heslo pred dobitím a aj po dobití,bol som MH bloknutý. Pritom som si polepšil až tak,že som si kúpil zlatky a myslím že bolo v možnostiach MH posúdiť,či dotyčný hráč urobil nejakú inú činnosť v môj alebo jeho prospech,nakoľko to bol tiež aktívny hráč.Bloknutý sme boli obaja a ja za to že som oponoval tak tri týždne ... podotýkam že to už bolo pred stavbou divu keď už išlo do tuhého....
    Možno je príspevok mimo tému,ale musel som reagovať na Maslenku.

Pekný deň.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008

Povodný

Zdravím, možno som hľadal zle, ale nenašiel som nikde nejaké záznamy z histórie jednotlivých odohraných serverov. Niečo sa síce dá nájsť na travian.ws, ale zďaleka tam nie všetko, ako z sk, tak ani z cz serverov. Existuje vôbec nejaká databáza odohraných serverov?

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Zadna kompletni databaze neni. Drive neco bylo, ale ta stranka uz take delsi dobu nefunguje.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008

Povodný

No to je veľká škoda a dovolím si povedať, že dokonca faux pas zo strany travian teamu voči hráčom, ktorí tomu, ak hrali až do konca veku nejakého servera, obetovali neuveriteľné - a to rozhodne nepreháňam - množstvo času, ktovie koľko peňazí a nakoniec nemajú k dispozícii ani to "historické" pokochanie sa, že "áno, tam som vtedy hral" a som zapísaný do historických análov travianu...

Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12

Pravidlá prispievania