Strana 1 z 4 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 35

Téma: Co sa deje na skx?! Stav WW

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.10.2014

Povodný Co sa deje na skx?! Stav WW

Cawte

Mna by len zaujimalo ze co sa deje na skx ...

Presli 3 dni od pridania konstrukcnych planov a za ten cas sa zabrala len jedna natarka WW a 4 plany. Je to normalne ci to je fakt tak slaby server?

Nikto neberie plany, nikto nebude stavat? Vyhraju natari?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Pietro Cucan
    Registrovaný dňa
    24.08.2010

Mrknutie

Citovať Originál od DDusan Zobraziť príspevok
    ... Nikto neberie plany, nikto nebude stavat? Vyhraju natari? ...

Na sk3 ešte nie sú ani plány a vyzerá to takto:

Registrovaných hráčov: 592
    Aktívnych hráčov: 480
    Hráčov online: 42

Natarských dedín : 861

Asi sa k stavbe divu budú musieť spojiť doterajší súperi.
    Naposledy upravil Pietro Cucan; 01.11.2014 o 09:12
    Selže-li všechno, nahlédni do manuálu.

Šéfkuchár Avatar užívateľa Šesták
    Registrovaný dňa
    18.03.2012
    Lokácia
    Košice

Povodný

Na skx sa bude stavať bohužiaľ len 1 div ... jediný súper budú Natari a ja im aj držím palce (clapci do toho : DDDDDDDD) Ono na SKX v poslednom čase to je vždy tak, že sa ľudia naškrabali len na "zimný speed", aj to horko ťažko sa stavali 2 divy. Hádam na tom ďalšom speede sa uvidíme a hádam bude aj lepšia účasť, a nebudú tam hráči čo budú spájať 80 % servera, nebudem menovať, ale oni už vedia ktorí sú to a že akože "TOP Hráči"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.07.2014

Povodný

Citovať Originál od Šesták Zobraziť príspevok
    Na skx sa bude stavať bohužiaľ len 1 div ... jediný súper budú Natari a ja im aj držím palce (clapci do toho : DDDDDDDD) Ono na SKX v poslednom čase to je vždy tak, že sa ľudia naškrabali len na "zimný speed", aj to horko ťažko sa stavali 2 divy. Hádam na tom ďalšom speede sa uvidíme a hádam bude aj lepšia účasť, a nebudú tam hráči čo budú spájať 80 % servera, nebudem menovať, ale oni už vedia ktorí sú to a že akože "TOP Hráči"
    Tak to je smutne teda Bez superov neni hra ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.07.2014

Povodný Niekto skatoval Curtivov div

Nema nikto logy

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa HeleVole88
    Registrovaný dňa
    08.05.2011
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Jednoducho som zrušil účet, nebavilo ma to. Počkám si už na T5 alebo na december na Ancient Europe 2.0 či ako sa to volá.
    ( wolves, playboy, NNN a vsetci spojenci ako Lamky, Homosi , oOo a cela pismenkova federacia)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.11.2014

Povodný Tak konecne sa nieco deje

Citovať Originál od HeleVole88 Zobraziť príspevok
    Jednoducho som zrušil účet, nebavilo ma to. Počkám si už na T5 alebo na december na Ancient Europe 2.0 či ako sa to volá.
    Tak konecne sa tu nieco deje vcera padol DIV aliancie Mor-ho z urovne 75 na uroven 4 . Suska sa ze to bola robota aliancie Trenie . Nemate nikto logy na utoky?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.11.2014

Povodný Deje

Citovať Originál od Cloudboss Zobraziť príspevok
    Tak konecne sa tu nieco deje vcera padol DIV aliancie Mor-ho z urovne 75 na uroven 4 . Suska sa ze to bola robota aliancie Trenie . Nemate nikto logy na utoky?
    Ten utok zariadli Bulanci, kedže ally Trenie bol ich spojenec ale troška zapochybovali a povedali, že to pošlu na prvého kto to postaví na lvl. 90, čo sme nemohli riskovať. a preto sme ho to "donutili" poslať bez pripravy a bez baranov pred katovačkou - pod hrozbou zmazania dediny. A nie je všetko tak ako vyzerá server má uroven na každej strane je schopných ľudí....a veci sa zmenili minula "multialiancia" ma 90 členov a tí čo ich bolo menej je ich teraz 220. Čiže asi to je stručný prehľad toho, čo sa deje. A vyhraju to najskôr natari, podľa toho kedy začnú stavať....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.07.2014

Povodný

Citovať Originál od Shortcut Zobraziť príspevok
    Ten utok zariadli Bulanci, kedže ally Trenie bol ich spojenec ale troška zapochybovali a povedali, že to pošlu na prvého kto to postaví na lvl. 90, čo sme nemohli riskovať. a preto sme ho to "donutili" poslať bez pripravy a bez baranov pred katovačkou - pod hrozbou zmazania dediny. A nie je všetko tak ako vyzerá server má uroven na každej strane je schopných ľudí....a veci sa zmenili minula "multialiancia" ma 90 členov a tí čo ich bolo menej je ich teraz 220. Čiže asi to je stručný prehľad toho, čo sa deje. A vyhraju to najskôr natari, podľa toho kedy začnú stavať....
    Boli tam 3 armady aliancie trenie 2 berenidlove armady (jedna bola kombinovana berenidlovacka a katovacka) a jedna obrovska katovacka, utok bol naplanovany narychlo kedze tam isli utoky a riziko straty dediny od bulnaci a panika spravila ze utok bol zle sko-ordinovany ale aj tak sa podarilo vsunut jednu berenidlovu armadu pred jednu poslednu z katovacich armad co zhodilo zemnu hradzu na uroven 14 a skoplo level divu z urovne 24 na uroven 6.

Ked zoberieme v uvahe ze tento div je braneni 90 hracmi ,artefaktom 5x stability a hlavne to ze je tam germanska hradba tak tento zle sko ordinovany utok aliancie Trenie respective 3 hracmi na servery spravil asi tolko skody ktore sa uz asi ziadnej aliancii nepodari.

Mor-Ho bude trvat este dalsi tyzden aby postavili div na uroven 70 sice to uz vyhraju kedze nikto uz nepocita stym ze by boli este neake ine skryte tromfy na servery tak im teda gratulujeme ale nemyslime ze si zasluzia vyhrat keby to stavaju aspon Bulnaci ale tym sa nechce ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.11.2014

Povodný Vidím, že sa moc nevyznáš

Vidím, že sa moc nevyznáš....tak mi dovoľ aby som sa predstavil: Shortcut-naX veliteľ Bulanci
    Ide o to, že Mor-ho ten div určite nepostavi nemaju na to prostriedky. Jedinú šancu ma Road Runner...ale z priebehu celej hry by bolo najlepšie ak to vyhraju natari...všetci spravili veľa chýb a nikto si tu nemôže nárokovať skutočné víťazstvo...ale tak Div nie je všetko...ľudia čo po mesiaci po plánoch pomali, nepostavili ani jeden lvl divu si to takisto nezaslúžia....my takisto nie....Runner mal svoje dôvody, prečo tu natarku prebral....server potrvá ešte min. 15 dni. Ak začnu v najbližšej dobe stavať natari tak to vyhraju oni...o to sa Bulanci už nieako postarajú.

Strana 1 z 4 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania