Zobraziť vysledky 1 do 3 z 3

Téma: Bonifac

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2014

Povodný Bonifac

Ahoj

priatelke som ukazal travian, a ked sa zoznamila s Bonifacom, tak sa ma opytala, ze preco, ked je to gal, sa nevola ako vsetci galovia, a teda ze jeho meno konci na X (asterix, obelix, ..)

Ze ked uz vyzera pre kazdy narod inac, mal by sa aj inac volat.

Viem si predstavit ze je to zasadna zmena - kedze by bolo potrebne to zmenit na vela miestach, hlavne v pomocnikovi a otazkach je to casto spominane a slovo Bonifac to ujednocuje, aby v tom novy hraci mali lepsi prehlad.
    Mozno len niekde k obrazku pridat jeho meno, alebo mu dat meno a slovo "Bonifac" by bol jeho titul, nieco ako radca/pomocnik/..

Pripadne urobit sutaz pre hracov s hladanim mena a naslednym hlasovanim, pre jednotlivych bonifacov.

pekne sviatky

Retired CM Avatar užívateľa CM Maslenka
    Registrovaný dňa
    28.04.2014

Povodný

Preco sa u nas Bonifac vola Bonifac, to ja veru neviem. V kazdom pripade meno podla prislusnosti ku kmenu mu dat nemozeme, nie je na to v hre programova podpora. V anglickej verzii sa pre vsetky kmene vola "Taskmaster" (v preklade typek, co rozdava ulohy).

Pekne sviatky aj Tebe :)

Šéfkuchár Avatar užívateľa Šesták
    Registrovaný dňa
    18.03.2012
    Lokácia
    Košice

Povodný

Ahoj

toho Bonifáca nechápe asi nikto Inak veľmi dobrá otázka ... A riešiť to už nebudú, kedže v novej verzii T5 už bonifác nebude, ale budú 3 nové postavy :
    Wren = ktorý bude dávať úlohy zamerané na produkciu
    Marcus – úlohy o arme
    Chieftain – úlohy na rozširovanie počtu dedín
    V slovenskej a českej verzii možno budú iné mená ... A možno sa o tom bude rozhodovať na fóre ...
    Ale každý národ bude mať rovnaké postavy čiže buď im vybrať neutrálne mená Mišo, Paľo, Lenka alebo z každého národa jedno

Pravidlá prispievania