Zobraziť vysledky 1 do 3 z 3

Téma: zastupca uctu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2014

Povodný zastupca uctu

ahoj

ked mam niekoho na zastupe, a som na ucte ja, tak mi vadi ked mi pod rukami meni veci, preklikava dediny a podobne.

Majitel uctu by mal mat nadradene pravo pouzivat svoj ucet pred zastupcom. Ked by sa na ucet chcel zastupca prihlasit, mohlo by mu to vypisat hlasku: na ucte je momentalne prihlaseny majitel. alebo nieco podobne

a vtedy by mu mohol pisat ked by nieco potreboval, inac by mohol ist na zastup normalne.

Neviem ci sa to bude dat pridat, ale je to skvela vec co by vylepsila travian.

Vdaka

Šéfkuchár Avatar užívateľa Šesták
    Registrovaný dňa
    18.03.2012
    Lokácia
    Košice

Povodný

A mne to robia dualovia, tak nech im to napíše, teraz kliká táto IP !!

Inak zástup sa dá ľahko poriešiť, zruš mu zástup, a keď budeš odchádzať tak znova obnov, alebo mu jednoducho povedz v ktorý čas tam nemá byť a v ktorý má ... aj keď ono keby človek vedel čo kedy bude robiť ...

a tú hlášku neviem no, tak keď sú dvaja na účte, musia o tom vedieť obaja ... keď ty vidíš, že ťa preklikáva tak on ak neni slepý musí tiež vidieť, že jeho dakto preklikáva nie ?

Retired CM Avatar užívateľa CM Maslenka
    Registrovaný dňa
    28.04.2014

Povodný

Citovať Originál od Ernest Zobraziť príspevok
    Majitel uctu by mal mat nadradene pravo pouzivat svoj ucet pred zastupcom.
    Majitel uctu ma predsa plne pravo rozhodnut sa, komu zastup udeli a komu nie. Ak ti niekto na ucte robi permanentne nieco, co si nezelas, tak najlepsie je zastup mu vobec nedavat. Zvysok je uz len o komunikacii a dohode medzi hracom a zastupcom.

Citovať Originál od Ernest Zobraziť príspevok
    Ked by sa na ucet chcel zastupca prihlasit, mohlo by mu to vypisat hlasku: na ucte je momentalne prihlaseny majitel. alebo nieco podobne
    Mnozstvo hracov by si tymto nepotesil, pretoze sa spoliehaju na to, ze zastup, majitel aj plejada dualov mozu byt na ucte prihlaseni sucasne.

Neviem ako by si napriklad riesil situaciu, ked je sice majitel prihlaseny na ucte, ale zrovna v rozhodujucom momente pre uhnutie pred utokom je neaktivny. Zastupca by sa sice na to mohol pozerat, ale vdaka tvojmu "zlepsovaku" by na ucte nic nespravil, pretoze je na ucte prihlaseny majitel a ten ma prioritu...

Pravidlá prispievania