Strana 4 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 31 do 40 z 44

Téma: Krčma S19

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.11.2009

Povodný

Citovať Originál od lukas.svk Zobraziť príspevok
    no podla mna dost hracov dnes skonci a prejde zajtra na speed...hlavu hore ....komu sa nedari tu nebude sa ani tam
    ak mysliš mna, učet v top 10, jedna s naj armad, mc vytlak nad 100k tak ok ja končim aj s takymto učtom

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Melchior
    Registrovaný dňa
    23.12.2014
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Presne ako tu bolo spomenuté teraz polovička servera aj tak skončí kôli skx, a pokiaľ sa nenájde nejaké konkurencia proti crazy faces tak neviem čo bude. Človeka to prestane postupne baviť ak nie sú boje, o tom je ten travian tažko povedať už.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.01.2015

Povodný

nevim no my jako Crazy Faces mame nejake spojka ale to se protridi,nebude jich tolik at se da jeste valcit s nekym.

Cornelius Whitesguirrels

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Melchior
    Registrovaný dňa
    23.12.2014
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Nejako to padlo 1700 aktívnych účtov z 2100 :-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.01.2015

Povodný

jde to dolu pomalu no

Šéfkuchár Avatar užívateľa Šesták
    Registrovaný dňa
    18.03.2012
    Lokácia
    Košice

Povodný

to sa dalo čakať
    1. Zimný speed je vždy lákadlo
    2. acient už neni novinka, vtedy to bolo také ešte, že ľudia to chceli vyskúšať a už pred koncom načo by mazali, aj keď teraz je to tuším 2x rýchlosť, že ? (2x je tuším najobľúbenejšia rýchlosť, ale acient nejak stratil na popularite si myslím, keď prišli ľudia nato o čo ide, aj keď niektoré veci sú tam super)
    3. vravíte že server sa zlým smerom vyvíja ... ono toto je už všade asi že sa hráči zgrupujú do megazlepencov, ja nievem načo, čo ich natom baví, alebo 20 účtov hrá na prospech jedného, potom si môže povedať tak za účet mám 1/20 podielu DDD
    Ako ja mávam vždy zo 2 dualov ale to je kvôli času a že neverím ľuďom mimo účtu, ale toto je už aj na mňa veľa.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.01.2015

Povodný

hm

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2014

Povodný

zo zaciatku, som vedel ze niektori hraci v crazy faces su dost dobry, a mal som plany sa k nim pridat, to bolo este v casoch, ked neboli tak top.
    Potom neskor som si pozrel aliancie, a znechutil som sa tym zlepencom silnych hracov.
    Pridanie k nim som zahodil, a idem si dosiahnut este jeden maly ciel co v traviane mam, a to dobit si vlastny artefakt. nie preto ze by som ho potreboval, alebo efektivne vyuzil, ale len pre ten zazitok.

Skusal som si viest vlastnu alainciu, tak prvy mesiac to islo pekne, ucil som novacikov co robit, daval som im ulohy a tesili sa z toho ze maju co robit a co dosiahnut. len ako sa pocet hracov zvysovol, a schopni hraci odchadzali a novacikovia prichadzali, k tomu zacali utoky a uz som ich nezvladal tahat a davat im rady a defovat kazdeho jedneho. Vela hracov padlo, tak som sa vykaslal na ich zachranovanie a skolenie. Ak som aspon niekoho nieco naucil, tak to bol dobre straveny cas.

ked top hraci nebudu skolit novacikov, a iba ich zfarmia a zkatuju, tak potom tu neostane nik, kto by hral.
    Preto je nas tak malo na serveroch.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.05.2010

Povodný

A toto čo tu je aký svet, server fíha nová zmena chudák starý travian dedko :-( kde som to
    Treba to všetko využiť a plniť si sny.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.01.2015

Povodný

Já na sk 19 přišel vyskoušet ako umím rozjet srart, před restartem Cz2ky, a nakonec jsem tu ostal, a hrám obojí, nemohl jsem si všimnout nováčků okolo sebe, aa snažím se jim poradit co nejvíc, založili jsme alianci Pearl, nebereme žádné hráče top, a je pro nás uspěchem se dostat do 15ky nej aliancí. Když si vezmu kolko faram, jsme proměnili s vedením na hrající účty, mám radost a toto by měla být lavná myšlenka travianu, učit novích hráčou, a oni tu hru budou v budoucnu iba skvalitňovat.

Strana 4 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania