Zobraziť vysledky 1 do 4 z 4

Téma: Dovolenkový mód

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Athena
    Registrovaný dňa
    25.05.2009

Povodný Dovolenkový mód

Navrhujem, aby sa do dovolenkového módu nedalo po predčasnom odhlásení prihlásiť skôr ako za 24 hodín.
    To znamená, že by si hráč musel zapnutie dovolenky riadne rozmyslieť a pripraviť a nie ju napríklad zneužívať na krátkodobú obranu pred útokmi.

Ďalej navrhujem, aby nebolo hráčom v dovolenkovom móde povolené prihlasovať sa na iné účty ako zástup a vykonávať tam akcie, ktoré počas dovolenky na vlastnom účte robiť nemôžu.

Dovolenka má byť proste dovolenka.
    Nepáči sa mi možnosť, že hráč pod útokmi počká na moment keď na neho nič nejde, zapne dovolenku a presunie svoju bojovú aktivitu na iný účet kde je zástupca. Túto možnosť považujem za dieru v systéme, ktorú treba odstrániť.
    Slovenský travian upadol, ale aspoň toto fórum sa trocha pozdvihlo.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Melchior
    Registrovaný dňa
    23.12.2014
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Myslím si že postupne sa tieto chyby napravia postupne ale teda samozrejme musí sa viacero hráčov nato sťažovať.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2014

Povodný

suhlasim s hracom athena

osobne sa mi este nestalo, ze by to niekto zneuzil, ale to preto ze hram def a skoro neutocim ale planujem hrat aj off niekde, a nastvalo by ma to keby to niekto takto zneuzival, ze dovolenka ked ho idem prebrat,a jemu zatial narastie loajalita a zabezpeci si podpory.
    Neviem presne ako to teraz funguje, ale navrhovane upravy vyzeraju dobre proti zneuzitiu

Ernest

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Athena
    Registrovaný dňa
    25.05.2009

Povodný

Citovať Originál od Ernest Zobraziť príspevok
    suhlasim s hracom athena

osobne sa mi este nestalo, ze by to niekto zneuzil, ale to preto ze hram def a skoro neutocim ale planujem hrat aj off niekde, a nastvalo by ma to keby to niekto takto zneuzival, ze dovolenka ked ho idem prebrat,a jemu zatial narastie loajalita a zabezpeci si podpory.
    Neviem presne ako to teraz funguje, ale navrhovane upravy vyzeraju dobre proti zneuzitiu

Ernest
    Ja som to zažila a fungovalo to tak, že hráč na ktorého som útočila využil asi hodinovú prestávku medzi útokmi, naklikol si všade trénovanie defu a "vypol sa". Potom sa o dva dni zasa "zapol", schytal pár útokov, naklikol ďalší def za nahromadené suroviny a zasa sa vypol. A to striedali traja členovia aliancie s účtami blízko seba. Takže ten zástup tam mohol bez problémov fungovať. Super hra!
    Slovenský travian upadol, ale aspoň toto fórum sa trocha pozdvihlo.

Pravidlá prispievania