ahoj,

vo svojich dedinach ktore zalozim, mam pevne dane, kde chcem mat aku budovu, a ked mam potom v neskorej faze hry 20 dedin, tak vzdy viem kde mam tu budovu hladat, mam ujednotene rychle linky napr. na rezidenciu a pod. Lebo tie budovy su na rovnakom mieste v dedine.

centrum dediny pekne rozdelene, na zarabaciu cast, vojensu cast, cast s vyskumamy v strede je trhovisko rezidencia a ambasada alebo radnica - ako vo vacsine realnych miest.

a ked preberiem dedinu niekomu, tak sa stvem ked on to ma inac rozdelene, a ked takto preberiem 8 dedin, tak to mam v kazdej inac a nie je to prehladne a najradsej by som to zbural a postavil tam kde to ma byt, ale naco potom preberat taku dedinu.

NÁVRCH:
moznost za zlatky presuvat budovy v dedine. Po rozhovore s inymi hracmi co nie su na fore tiez viem, ze nie som jediny kto by takuto vec vyuzil a sme ochotni za to zlatit. Povedzte to prosim vyvojarov noveho travianu, alebo niekomu kto by to vedel pridat. Podla mna je to super vec, ja budem rad ze mam pekne prehladne dediny a miniem na to zlatky, pricom mi to neda ziadnu vyhodu do hry, je to len graficky efekt.

Co vy na to? a co ini hraci?