Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 11

Téma: Po Valentínska diskusia

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SMOD Vcielkaisr
    Registrovaný dňa
    24.05.2014

Povodný Po Valentínska diskusia

Claudius bol známy svojou záľubou vo vojnových výpravách a odporom k rodinným vzťahom svojich legionárov. Zastával názor, že ženatý vojak starostlivosťou o rodinu oslabuje svoju bojaschopnosť a obetavosť. Preto zakázal svojim vojakom uzatvárať manželstvá. Práve kňaz Valentín tento zákaz ignoroval a naďalej tajne sobášil zaľúbené páry. Tu možno hľadať pôvod sviatku zamilovaných, ktorý všetci zaľúbenci oslavujú na deň Valentínovej smrti - 14. februára.

Zdravím všetkých používateľov TRAVIAN fóra. Ako viete, nedávno bolo sv. Valentína . Takže sme pre vás pripravili menšiu diskusiu, v ktorej odmeníme 15 náhodne vybraných diskutujúcich, ktorí sa zapoja do tejto Valentínskej diskusie. Môžete získať drobnú odmenu 50 zlatých! (v diskusii môžete byť vybraní len 1x zo všetkých vašich príspevkov a názorov). Čo si o tomto sviatku myslíte vy a ako ste ho strávili s TRAVIANOM a svojimi manželmi/manželkami či priateľmi/priateľkami?

Diskutovať môžete do 28 februára 2015 - vrátane. Odmenu pridelíme do 10. marca 2015
    SMOD Vcielkaisr :love:

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa vcielkaisr
    Registrovaný dňa
    07.07.2009

Povodný Všedný deň

No keďže sa tu zatiaľ nik nerozhýbal napísať, tak dám tu môj názor.

Valentína osobne neoslavujem, pre mňa je sviatkom každý deň, keď si moja polovička na mňa spomenie, hoci len objatím, bozkom či malou kytičkou kvetov. Tak ako i dnes som dostala krásne ruže, a pritom nemám žiaden sviatok, bolo to len tak. Láska sa u nás neviaže na daný deň a je to jedno kedy toho koho milujeme obdaríme, hoci kedy či cez víkend alebo všedný deň a TRAVIAN na Valentína určite si zahrám, veď prečo nie.

Evanjelium podľa Mareka
    10. kapitola
    "Mnohí prví budú poslední a poslední prví."
    vcielkaisr

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.11.2009

Povodný

Ja som tento rok oslavoval valentína, kupíli sme si s priateľkou čokolády, plyšáky večer dalí vínko , zakončili sme to dobrým "ťuťu muťu". Inač tiež som toho názoru že svojej polovičke treba davať najavo že ju maš rád alebo že ho máš rada každý deň

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.11.2009

Povodný

nepotrebujem specialny den v roku na to aby som niekoho zahrnul laskou problem je v tom ze ja v podstate nemam rad nikoho tak usetrim hodne prachov starosti a casu tak hram travian

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Barney Ross
    Registrovaný dňa
    14.12.2014

Povodný

.....Za každým dňom urobme pár prekvapení , veď je to ľahké a ty zmeň parfém a ja vodu po holení.
    Za každým dňom, veď každý deň nemusí byť každý ja len dúfam, že to bude navždy....
    a preto si myslím, že zaľúbenci nepotrebujú oslavovať valentína , urobiť radosť milovanej osobe , prejaviť pozornosť či vymyslieť prekvapenie sa dá hocikedy , k tomu nepotrebujeme Valentine's Day

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.02.2015

Povodný

podľa mňa vyznávať lásku sa nemá len na valentína ale každý deň

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.02.2015

Povodný

Osobne Valentína nevnímam moc špeciálne. Je to pekný sviatok, no napriek tomu to moc neostrím. Je síce fakt, že som dva roky po sebe práve v tento sviatok, sv. Valentína, pozval priateľku na peknú večeru... Na Traviane som bol tak ako každý všedný deň. Veď predsa.. kto by sa mi o tých hladných Jazvečíkov postaral ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.11.2009

Povodný

najlepšie je že tu prispievaju učty čo maju prvy príspevok, tj učty čo chcu len zlatky, a čo po zlatkach už ziaden prispevok nedaju, takymi by som teda to zlato nedal aj ked chapem že tu chcu administratori prilakať hračov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.11.2009

Povodný

ty budes ten sused co je tak uvrcany a vsetko ofrfle a ziarli super budeme sa kamaratovat co ty na to ?

Citovať Originál od mewerik7 Zobraziť príspevok
    najlepšie je že tu prispievaju učty čo maju prvy príspevok, tj učty čo chcu len zlatky, a čo po zlatkach už ziaden prispevok nedaju, takymi by som teda to zlato nedal aj ked chapem že tu chcu administratori prilakať hračov

Retired CM Avatar užívateľa CM Maslenka
    Registrovaný dňa
    28.04.2014

Povodný

Včielka sa nám niekde stratila a už dávno nastal čas túto súťaž uzavrieť. Pripájam správu z nášho pieskoviska, ktorú nestihla zverejniť.

Citovať Originál od SMOD Vcielkaisr
    Ostala som nemilo prekvapená z tak nízkej účasti na diskusii za zlatky. To už ani to málo nechcete, či nepotrebujete?

Diskusie sa zúčastnilo len pár používateľov nášho TRAVIAN fóra, a keďže sa sľuby majú plniť, tak týchto päť účastníkov, dané zlatky v počte 50 aj dostane. Posledný, keďže nediskutoval k danej téme, nechcela som mazať príspevky, nedostane žiadne zlatky. Ak je vypísaná nejaká diskusia tak sa treba venovať danej téme, iné názory tam nemajú zaberať miesto!

1) mewerik7
    2) torrus
    3) Barney Ross
    4) Scream
    5) väzpucci

Menovaní používatelia fóra, prosím, zašlite mi v správe na účet SMOD Vcielkaisr, kam chcete dané zlatky (názov serveru a nick) do 20.03.2015 a do konca marca budú zaslané na vaše hráčske kontá. Pozor ZLATKY možno použiť len na SK (SLOVENSKÉ) servery!
    Predsa len jedna zmena, nick a meno serveru píšte mne na adresu maslenka@travian.sk z emailovej adresy, na ktorú je registrovaný váš účet na fóre. V opačnom prípade nebudem vedieť overiť vašu identitu. Ďakujem.

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania