Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 27

Téma: Nikotinko a jej pomocníci

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa NettoMI
    Registrovaný dňa
    24.07.2014
    Lokácia
    Michalovce

Povodný Nikotinko a jej pomocníci

V tejto téme chcem len vedieť či je to normálne a teda začnem a samozrejme bude to stručné

Hráčka Nikotinko alias Martina, účet ktorý hraje na tomto servery práve dnes ráno prešla k súperovi (hrala 2x za OPUS a nakoniec zmenila kabát - pamätajme si tento nick ako najväčieho zradcu lebo to je= jediný človek ktorý dokázal podraziť OPUS je to čistá pleseň ). Vezmime si fakt že minulý vek stavala so mnou DIV SVETA, klikala cez zástup a išla za OPUS a viedla a pomáhala s OPUS DEF kde sme to nakoniec vyhrali. Tento server viedla tiež OPUS DEF že mi a nám pomôže že bude hrať s nami kedže viacero ľudí už poznala ale tento server jej nejako nič nepasovalo, mali na nu vplyv jej pomocníci a to flamingow, zunther alias zunthy ("najväčší frajer lebo on sa nazval profi hráčom " a kto vie ešte jaky fras ich zobral. Nikotinko cely server hraje v uzadí a celý server nič nerobila len pindala na opus lebo ona sa odsťahovala a nikto s nou nemal kam utočit ale ked sme chceli utočit tak prišli vyhovorky ako "10 hodín je ďaleko / ja nemam doma armu / joj ja tu v tedy nebudem" okej brali sme to kedže bolo to s nou tažké lebo jej pesimizmus jednoducho bolo cítiť stale ked sa ozvala, fajn tak teda sme si povedali že nakliká offku predsa a potom ju pošle jak rozbíjačku na niekoho zo súpera. Celý čas však charakter tejto osoby sa menil až sa nakoniec zmenil, celý server doteraz bola pesimistická a deprimovaná (lebo ona nemá armu, lebo ona nevie poslať uotk, lebo ona nema art, lebo ona je daleko, lebo všetko o nej...) až nakoniec sa zhnusila všetkým jej priatelom, ludom a kamarátom aj z minuleho servera a terajšieho kedže tu offku ktoru cely server nikde neposielala a ani neutočila len na arty (dobre že neplakala bo ona nestihla zobrať ten a ten art) tak nakoniec poslala na mňa ja čo som ju vždy a všade obraňoval a nechcel som verit žeby vedela spraviť takíto podraz. Už len to že podávala celý čas informácie zo skype druhej strane je veľa ale to že ARMU ktoru CELY SERVER KLIKALA ...nakoniec POSLALA NA MNA v čase kedy tvrdila že je na služobke a že nema tam net len wifi chytá a poslal 8 vĺn a dokonca rozrážala ako prvá, tak ako nech takíto hráč ide do... správte si na to vlastný názor ale s touto hráčkou ktorej som veril a ktorá sa tak sama označila za najväčšiu zmiju slovenského travianu terajšieho ktorá utiekla k superovi a od začiatku to hrala na ich stranu som skončil.... no povedzte čo vy na to? ja nemiením tu riešit server ale iba TENTO počin takže "destké príspevky mimo tému" nereagujem a budem označovať ako za nevhodný príspevok
    BOSS of the Best Slovak Agressor ally - OPUS DEI
    - vychovaný: MOSAD@ (1.vek/SK1) Unknown (2.vek/SK1) Bzdochy (3.vek/SK1) TitansNW (1.vek/SK2) +=A=+ (2.vek/sk3) Hydrant (1.vek/sk5)

Registrovaný dňa
    24.07.2014
    Lokácia
    Michalovce

Povodný

Citovať Originál od NettoMI Zobraziť príspevok
    pamätajme si tento nick ako najväčieho zradcu lebo to je= jediný človek ktorý dokázal podraziť OPUS je to čistá pleseň )
    ked si pridáta ne skype hráča menom "mata.weiss" tak to je ona, človek ktorý vás podrazí bez mihnutia oka a bez problémov a bude si klikať u vas v ally offku a kľudne ju potom aj na vás pošle lebo jej to nerobí problém... takže POZOR budte obozretný a ruky preč

PEACE
    - vychovaný: MOSAD@ (1.vek/SK1) Unknown (2.vek/SK1) Bzdochy (3.vek/SK1) TitansNW (1.vek/SK2) +=A=+ (2.vek/sk3) Hydrant (1.vek/sk5)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.03.2011

Povodný

no máš to blbé

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2015

Povodný

neto na to ze mas v kazde z nasich def alianci speha si poradne ubreceny ona te stejne jako cela tvoje aliance nema rada a to byl ten duvod proc se nam sama navrhla

mel ses spis vice starat o to abys ten server zvladl lepe kdyz uz si pobral 90% top hracu a totalne ste dostali zamysli se spis nad svou hrou nez nad hrou mati

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.06.2015

Povodný

tak mať pristup k hztkam je trošku iné ako keď zbehne vodca deff aliancie a pošle ofku na druhého čo to vedie. trošku aj objektivity a zas či sme dostali na prdel to by som tiež pomlčal mne ofky nemusela živiť celá aliancia cmuk
    Naposledy upravil efysis; 13.09.2015 o 14:18

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2015

Povodný

takhle se hraje travian co sem slysel podrazili jste na minulych serverech opravdu dost lidi to ze jste nemeli pristup na skype nebylo protoze jste nechteli ale protoze jste to nedokazali tak i ty trochu objektivity

na prdel jste dostali jak jsem jiz rikal pobrali ste vsechny top aliance dokupy a mysleli si ze vyhrajete bohuzel mate tu smulu ze jsme tu my

co se tyka ziveni offky obetovali jste 4 a pulku posledni 5 offky na katnuti nasi HD logicky ji nenechame zdechnout od hladu a asi byl sok kdyz den potom co sme vicemene prisli o hlavku sme poslali celou offku na vaseho radoby sefa zdejsiho netta a ten dostal

pred 45 minutami se na me rozbili dalsi 3 top offky takze kolik vam zbyva ? 2 ? 3 ?

bye opus

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2015

Povodný Netto, Netto, Netto

Píšeš tu poémy o tom ako ťa niekto zradil a podobne, ale nenapíšeš sem že sme tvojej aliancii vykatovali 4 hlavne bez straty lebo všetká aliančná def čo ste mali išla hlavne k tebe, lebo ty máš strach o seba a na ostatných kašleš . Trošku uvedomenia s pokorou poprosím a hlavne položenie si otázky prečo to spravila a prečo sa ti začína aliancia otáčať chrbtom.

Pekný deň

Vojna

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.04.2015

Povodný Netto, aj tak to vyhráš :P

Netto,
    chcela by som upresniť niektoré detaily... do NMS som neprešla z OPUS DEF a OPUS DEF som neviedla, aj keď to bol Netto tvoj sen. Do prestupu k NMS som bola v aliancii s mojim (ako ty hovoríš) kumpánom Flamingom (viac ako 20 dní). Jasne sme ti už vtedy dali najavo, že do OPUS už nepôjdeme.

Teda sa nestalo nič také, že by sme prešli z vedenia OPUS DEF k superovi, ako píšeš a mnohých tu pletieš. Bola som rádovým hráčom na Traviane, a teda som mohla postupovať ako rádový obyčajný hráč. Rovnako ako Hrobášik, alebo MarošFox na minulej SK3. Úplne slobodne.

Netto, Peťo, nebudem ťa urážať, až potom by som si "s-ala do papule". Nespravila som "fair" vec, ale však konečne ti niekto musel nastaviť zrkadlo. Bol si mi dobrym učitelom
    Keď sa intrigy a špehovanie v alianciach zdalo byť pre teba a tvojich DEI parťákov "bežná travian praktika" (ako som si prečítala na chatoch velakrat), tak neviem, prečo ťa toto takto dostalo. Len preto, že sa to obrátilo proti tebe?

Už prestaň s očierňovaním, každý kto ťa pozná, vie že nie si andílek, sme si kvit a nepíš tu bludy

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

MatQo a ty ako z si nam zahral ? pochval sa a aj ako si nechavate klatit def ally len hlavne ze vy ste ok
    No hold cosi vam vyslo hlavne off akcie.
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný dňa
    24.07.2014
    Lokácia
    Michalovce

Povodný

ja sa vám tu nebudem vyjadrovať k serveru ako som to na začiatku písal , znudení su a stále boli znudení egoisti takže vaše príspevky ohľadom toho čo a jak som spravil alebo čo sa deje ignorujem tak ako po celý čas na servery ale egohoničom to nepáli tak mi budu stále písať (chlapci autogrami až na letisku) tak či onak vzdávam hold ale len šťastiu ktoré pri vás stojí. To že tvrdíte už teraz že ste vyhrali server je veľki vtip ako keď fico začne sľubovať opäť istoty. Prilíš ste hrr a vrr dopredu ale vas tu nemiením rozoberať, ste znudení, nezaujímavý, na suradniciach 169/70 s vykatovanou hlavnou a v strachu že pridete aj o OFFku... tak ako na sk5 tak aj tu dopadnete ale zaslepenosť je ťažká vada

Tina nebudem sa opakovať spravila si niečo čo nikto nečakala a možeš zhniť na poslednom servery pod svojím nickom kedže si už na začiatku serveru smrkala do servítky že si chceš zmeniť nick lebo tvoj dual už nehrá a si bola smutná kvôli hre a si nariekala dobe že ne všetkým na pleciach lebo oni majú super dualov a ty nemáš s kým hrať až prišiel flaming ktorého si ospevovala jak plyšovu hráčku v 3 rokoch. Nebudem ťa tu rozoberať detailnejšie všetci vieme aký si hráč a že potrebuješ iných ľudí aby si niečo spravila, môžeš česať egoistom vlasy a ospevovať niekoho iného. Ja som s tebou skončil.....a ešte nepleť tu minulé servery lebo vtedy sa ti to všetko páčilo a si to akceptovala, s človekom s ktorým hram rok a pol travian mu toto nespravím, si ODPAD čistý kontajner hnoja

Matej... ja som DEF tak stiahol len 2x. Hlavnu nemám a mam pokoj, mrzia ma len tie 3k+ katov čo tam boli a to že bola vystavaná. Úspech to nebol žiaden lebo v čase vašich utokov som to jednoducho ignoroval a defovali sa iný hráči ja som vonku chlastal s fľašou kapitána :P

Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania