Zobraziť vysledky 1 do 2 z 2

Téma: Spojenie classic serverov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.04.2015

Povodný Spojenie classic serverov

Ahojte,

Servere upadajú. Teraz na sk1 hrá ani nie 600 hráčov. Je týždeň po artefaktoch. Nebolo by podľa mňa od veci spojiť všetky servere a spraviť jeden / dva normálne Classic a jeden Speed 3x. Pár rokov do zadu bolo na servere v priemere 6000 hráčov, teraz 600.

Jeden server by sa začínal napr na Jeseň a druhý by štartoval na Jar.

Je vcelku zbytočné mať 4 servere s malou populáciou, potom sú ľudia znechutení a odchádzajú na České servere, pprp Nemecké.

Viem, že o tomto nerozhodujete Vy, ale mohli by ste túto myšlienku posunúť ďalej. Predsa len ľudia stále odchádzajú a lepšie to už nebude si myslím.

Pekný deň.
    Naposledy upravil Fildasino; 13.12.2015 o 23:22

Šéfkuchár Avatar užívateľa Šesták
    Registrovaný dňa
    18.03.2012
    Lokácia
    Košice

Povodný

Aj keby sa spojili všetky slovenské servery dokopy a hralo by sa jeden server za rok, tak by to nemalo žiadnu kvalitu, lebo neni o to záujem ani hráčov ani TT ani nemcov, a aj keby TT mali nejaký nápad to tu oživiť tak neboli by to schopní urobiť, lebo nemajú žiadne právomoci, proste sú tu len nato, aby dozerali či sa porušujú pravidlá (ktoré sa i tak porušujú bez trestne pri 80 % a nie je možné ich identifikovať, no neviem či potom tí hráči s toho majú aj radosť ich vec nájde sa pár aj normálnych) = čiže dokopy sú tu na ..., možno ak by sa našlo nejaké kreatívne TT, ktoré by malo aj nejaké právomoci (ťažké scifi) tak možno potom by to tu ožilo. Tí najlepší Hráči už väčšinou nehrajú tzv. stará garda, noví síce hrajú lepšie = lepšie stratégie, triky, finty, štatistiky, rekordy no sú to všetko hráči čo sa len učia vždy čo a ako a nepoužívajú svoj mozog, väčšinou sú to frajírkovia čo sa vyhýbajú konfrontácii s rovnocenným súperom či už priamo (don, spojkami) alebo nepriamo sa dohodnú na tichých dohodách. Spoja 80 % serveru a už potom aj tí čo mali nejakú chuť si zahrať nemajú a s tým už nič nespraví ani pápež. No ale ešte stále sú to niektorí nevyliečiteľný pacienti, ktorí nevedia skončiť a preto sem-tam sú niektoré servery aj zaujímavé. Ale to je len môj názor, tak smelo do mňa, že som napísal ako to tu je ...
    Naposledy upravil Šesták; 19.12.2015 o 14:46

Pravidlá prispievania