Zobraziť vysledky 1 do 3 z 3

Téma: Pripomienka k aktivite Multihuntera

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.02.2016

Povodný Pripomienka k aktivite Multihuntera

Ahojte,

neviem či som jediný, komu to vadí - no možno asi áno, keď práve píšem tento príspevok.

Bol by som rád, ak by bol Multihunter (ďalej len „MH“) viac aktívny.

Aktivita MH je katastrofálna prevažne na slovenských serveroch, zatiaľ som sa s podobnou aktivitou nestretol nikde a hral som na rôznych serveroch,
    hoci za porušenie pravidiel som dostal „odmenu“ v podobe zablokovania účtu len párkrát.

Podľa môjho názoru by to MH mal brať ako istú zodpovednosť, prísť sem a vyriešiť pár vecí, ktoré riešiť má, resp. musí.

Zodpovednosťou myslím to, aby si uvedomil, prečo sa vlastne dostal do tímu a za akým účelom tam šiel.

Ďakujem za prípadnú odpoveď.

S pozdravom a prianím všetkého dobrého,

M.

P.S.: Poprosím každého, komu sa tento príspevok nepáči, aby sa zdržal zbytočného komentovania.

Retired CM Avatar užívateľa CM Maslenka
    Registrovaný dňa
    28.04.2014

Povodný

Pokial mas problem s multihunterom, ten je mozne riesit vyhradne e-mailom na admin@travian.sk .

Upozornujem vsak, ze multihuteri tu nesedia 24hodin denne, takze ak tvoja nedostatocna aktivita MH znamena nedostanem odpoved do 5 minut, tak sa obavam, ze ti nepomozeme.

Najlepsie si pomozes sam tym, ze sa budes konfliktom s MH vyhybat.

PS: ak sa ti moj prispevok nepaci, tiez ho nemusis komentovat ;)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.02.2016

Idea

Citovať Originál od CM Maslenka Zobraziť príspevok
    Pokial mas problem s multihunterom, ten je mozne riesit vyhradne e-mailom na admin@travian.sk .

Upozornujem vsak, ze multihuteri tu nesedia 24hodin denne, takze ak tvoja nedostatocna aktivita MH znamena nedostanem odpoved do 5 minut, tak sa obavam, ze ti nepomozeme.

Najlepsie si pomozes sam tym, ze sa budes konfliktom s MH vyhybat.

PS: ak sa ti moj prispevok nepaci, tiez ho nemusis komentovat
    Zdravím,

očakával som odpoveď typu „Ty si nič, ja som všetko“ a takisto som očakával zdvorilý pozdrav, keďže ja som sa pozdravil, ale toho som sa bohužial nedočkal.

V poriadku, beriem to, aj Multihunter a Ty ste len ľudia, tiež máte svoju rodinu, aktivity a tak podobne ako každý z nás, každopádne riešiť jedno nedorozumenie celý deň, to je strata času pre oboch.

Mali by ste si na to posvietiť, je to pre dobro všetkých hráčov.

Čo sa týka toho mailu, ktorý si mi tu poslala - každý rozumný človek vie, ako s tým mailom bude naložené, že sa na tom zasmejete a nič sa tým neporieši, takže je zbytočná strata času vôbec písať.

Ešte sa vyjadrím k Tvojmu PS - moje PS znamenalo, že potencionálni vyrývači sa majú stiahnuť, nie je to odkaz pre vás, kompetentných, takže si to nemusela takto ofenzívne vyjadriť, ale každopádne ten sivý font sa mi páči.

Všetko dobré prajem.

S pozdravom,

M.

Pravidlá prispievania