Zobraziť vysledky 1 do 8 z 8

Téma: Reštart SK1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.04.2015

Povodný Reštart SK1

Zdravím, chcel by som sa spýtať či bude reštart SK1? Lebo už je dosť dlho od toho čo skončil, tak sa pýtam.

Pekný deň,

Retired CM Avatar užívateľa CM Maslenka
    Registrovaný dňa
    28.04.2014

Povodný

Ahoj,

neviem ti povedat, kedy bude restartovana prave SK1, ale noveho servera sa dockame snad v priebehu mesiaca. Momentalne sa mozes zaregistrovat napriklad na SK2, ktory je stary cca mesiac.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.04.2015

Povodný

Citovať Originál od CM Maslenka Zobraziť príspevok
    Ahoj,

neviem ti povedat, kedy bude restartovana prave SK1, ale noveho servera sa dockame snad v priebehu mesiaca. Momentalne sa mozes zaregistrovat napriklad na SK2, ktory je stary cca mesiac.

Milá Maslenka. Keby sa chcem registrovať na SK2, tak sa registrujem na SK2 a nepýtam sa na SK1

Za odpoveď ďakujem

Pekný deň,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.08.2016

Povodný

Ahoj,

to akože nechápem ako nemôže hlavný admin vedieť kedy je reštart serveru ... lavá ruka nevie čo robí pravá ?

ďakujem za odpoveď

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.04.2015

Povodný

Citovať Originál od Respectos Zobraziť príspevok
    to akože nechápem ako nemôže hlavný admin vedieť kedy je reštart serveru ... lavá ruka nevie čo robí pravá ?

ďakujem za odpoveď

Je tu bordel jak v parlamente, snáď si nečakal, že tu bude niekto niečo vedieť

Všetka česť,

Retired CM Avatar užívateľa CM Maslenka
    Registrovaný dňa
    28.04.2014

Povodný

Citovať Originál od Respectos Zobraziť príspevok

ďakujem za odpoveď
    Si si zalozil ucet len na to, aby si mohol niekoho pourazat?

Nie, neviem, kedy bude restartovana SK1, pretoze nad restartom tohoto servera momentalne ani neuvazujeme. Nie je dovod ho restartovat, nakolko mame mesiac staru SK2 a v priebehu septembra nas caka narodeninovy special.

Mimochodom, nie som hlavny admin ale community manager. Moja robota nema s pozicou administratora takmer nic spolocne.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.08.2016

Povodný

Si si zalozil ucet len na to, aby si mohol niekoho pourazat?

Nie, neviem, kedy bude restartovana SK1, pretoze nad restartom tohoto servera momentalne ani neuvazujeme. Nie je dovod ho restartovat, nakolko mame mesiac staru SK2 a v priebehu septembra nas caka narodeninovy special.

Mimochodom, nie som hlavny admin ale community manager. Moja robota nema s pozicou administratora takmer nic spolocne.

Čo je teba do toho prečo som sa ja registroval...škoda no sk1 má svoje čaro ale tak keď záujem o travian upadá pretože Nemci to len kazia tým že furt pridávajú nejaké nové somariny do hry a pomaly je z toho hra pre deti.. Ale ďakujem za info

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.04.2015

Povodný

Jasné, že neuvažujete Nehrajú už ľudia ako ešte za starej T3.6 (všetka česť jej pamiatke) Keď na servere bolo 7000 hráčov. Teraz sú 4 servere s 2500 hráčmi.. By ste mohli niečo začať robiť a nalákať ľudí, reklama a pod, lebo s takouto pôjdete za chvíľku na úrad práce a v životopise bude "posledné roky pozícia community manager v Traviane"

Btw, som zvedavý na ten váš špeciál Dúfam že tam bude viac ľudí a bude to stáť za to

Peace,

Pravidlá prispievania