Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12
Zobraziť vysledky 11 do 17 z 17

Téma: Vaše reakce a názory na verzi Rise of Alliances

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný ajajaj

no ale ty si aký šikovný, klobúk dolu, ale Ti prezradím tajomstvo, nám katy kliká sám najvyšší, len ho pekne poprosíme a hups 1k katov na účte, ide útok? čekne dozadu do Matrixu a už mám na stole správu, že kde ideš, to si nevedel čo? a ja by som ani sám sebe neveril, mám jedno skvelé odporúčanie na paranoju, dr.chocholúšik to nie je, je to úplne jednoduché, byť sám v ally, no dobre no, tak si sa do špehov trafil, už len ich musíte vykatovať, prajem ti parádny deň, ináč bacha, vyrábame aj nanuky s názvom PEGAS, tak nie, že Ti príde nevoľno pri maškrtení

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.11.2016

Povodný Zaujimava diplomacia

Dostal som sa ku jednej velmi zaujimavej informacii. Vela ludi tymto asi sklamem a zopar ludi asi aj dost nastvem. Ale mam rad cistu hru. Utocenie, branenie, bojove strategie a analyzy bez hnusnych diplomatickych tahov. A kedze je server este stale vo faze, ze moze vyhrat hociktora z prvych piatich aliancii, rozhodol som sa to tu zverejnit.
    Ta informacia je taka, ze existuje dohoda medzi alianciami pegas a M, o ktorej vie len par vyvolenych. Pegas ma na seba naviazat pozornost vsetkych ostatnych aliancii, jednoducho sa s nimi pustit do otvorenej vojny o uzemia. M ma zatial v klude ziskavat ine uzemia a dostatocnu prevahu v nich, aby sa nedali jednoducho ovladnut. Pred koncom serveru sa tieto dve aliancie spoja (cize par ludi sa hodi cez palubu) a vitazstvo je bez velkej namahy zarucene. Neviem este pod akou hlavickou nakoniec bude vitazna aliancia figurovat, ale myslim si, ze to bude pegas. Mozno pegas + M ? Nechajme sa prekvapit.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.01.2009

Povodný

A takto to deti vyzera, ked si zalejete rano kavu redbulom miesto vody. Prsty su potom rychlejsie ako myslienka.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.09.2015

Povodný

gorbatchov, už neber svoj matroš. máš poriadne halucinácie. pobavil si ma

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.10.2016

Povodný názor

Gorbatchov, ako ide server tak to čo píseš, tak to aj vypadá. My tu bojujeme s pegasom a M si ide ako keby ani neboli. Všimneš si ich len vďaka ich farmeniu. Inak sú neviditeľný. To o niečom značí. Travian som hral naposledy pred 4 rokmi. A nebola to taká špinavá hra ako teraz. To bude asi tým, že pred tým som nehral tak kde pegas...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.11.2016

Povodný ano

francis : aky je svet, taky je aj travian.
    hobit, praetorian : hovoril som, ze par ludi prekvapim a par nahnevam.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.09.2015

Povodný

ste sa asi zbláznili. však sa tu div nestavia.vyhraje len 1 ali.

myslíš,že hrajeme preto,aby M-ka vyhrali? to kde ste na to prišli? Sme PEGAS a kabát nemeníme. žeby ste to spravili vy,neznamená,že to spravíme aj my. Ako PEGAS sme serveri vyhrali,ako PEGAS aj prehrali.
    Netuším,čo vlastne chcete. 1 ali sa bráni útokom ostatných 4 a ešte plačete,že získavajú body. Logiku ste kde nechali? majú pokoj z každej strany. pre mnohých je víťazstvo už to,že PEGAS nevyhrá,tak sa pospájate krížom krážom celý server, trepete sa na PEGASE(viď tabuľka deferov) a nás obviňujete.

Nebyť pravidiel,tak vám vynadám do pokakaných,lebo máte to,čo ste si sami spravili. my si to dobojujeme. vy si ďalej plačte nad tým,čo ste vlastne dokázali

Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12

Pravidlá prispievania