Strana 5 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 41 do 50 z 70

Téma: Hrdinova dobrodružství - diskuse

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný

Nechápu, proč jste uznali i ty špatné odpovědi a tím jste znevýhodnili počet potenciálních výherců (ne, nejde mi o 30g) - že je někdo negramot a neumí číst a počítat je jeho problém, všechno tam bylo jasně napsáno, krom toho, zda Galové mají nějaké TH či nikoliv.

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Ahoj,
    tenhle ukol byl cely problematicky a at bychom se rozhodli jakkoli, vzdy by byly stiznosti. Pri akceptovani pouze jedne odpovedi by si stezovali hraci, ze zadani nebylo jasne, pri akceptovani vice odpovedi si zase stezuji jini, ze zadani prece bylo uplne jasne. S timto problemem se potykali prakticky vsude, kde tato soutez bezi. Cili jsme se rozhodli dat sanci i dalsim hracum. A jak uz jsem psala, priste se pokusime dat si na jakekoli nejasnosti pozor, aby se to neopakovalo.
    Diky za pochopeni.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa .ALF.
    Registrovaný dňa
    31.12.2015

Povodný

Ak pri piatej otázke je poradie obchodov dané textom, tak je jasné kde skončili peniaze a z toho sa dá vydedukovat, kto hovorí pravdu a kto nie ...

Jednoho dne přišel na tržiště římský cizinec a navštívil 3 obchody - zbrojířství, hrnčířství a tesařství.

Alebo ich nenavštívil v tomto poradí ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.02.2017

Povodný

Nejde otvorit piaty den
    Naposledy upravil touratech; 03.03.2017 o 16:11

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.05.2009

Povodný

Citovať Originál od .ALF. Zobraziť príspevok
    Ak pri piatej otázke je poradie obchodov dané textom, tak je jasné kde skončili peniaze a z toho sa dá vydedukovat, kto hovorí pravdu a kto nie ...

Jednoho dne přišel na tržiště římský cizinec a navštívil 3 obchody - zbrojířství, hrnčířství a tesařství.

Alebo ich nenavštívil v tomto poradí ?
    nejako mi uniká súvis s tým poradím - ved zabudnúť si peniaze mohol aj u prvého, aj druhého, aj tretieho.. a je jedno v akom poradí ich navštívil, nie? mne to vychádza len na jednu možnosť, bez ohladu na to v jakom poradí išiel

@touratech - mne ide
    "Tremble and despair, for I am Power!"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný

5. deň nejde otvoriť ani mne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný

Citovať Originál od Mi|o Zobraziť príspevok
    nejako mi uniká súvis s tým poradím - ved zabudnúť si peniaze mohol aj u prvého, aj druhého, aj tretieho.. a je jedno v akom poradí ich navštívil, nie? mne to vychádza len na jednu možnosť, bez ohladu na to v jakom poradí išiel

@touratech - mne ide
    Mne to nejde,a mám podozrenie,že sa tu uprednostnujú účty,ktoré to môžu vidieť skorej a zas iné ktoré to nevidia vôbec,,,,,,
    A tohle znamená len jedno,že nie všetci majú rovnaké pravidlááááá,,,,,,, už len z časového hľadiska,,,Tak som sám zvedavý aká bude kompenzácia za tohle uprednostnovanie,

Odpovedal som zatiaľ na všetky otázky správne a príde 5 deň a sú zrazu stým problémyyyyyyy......

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Kdyz neni v hlavnim tematu u aktualniho dne aktivni odkaz (coz se muze stat, ze to tam zapomenu pridat), tak neni nic jednodussiho nez se podivat do sekce Dobrodruzstva hrdinu: http://forum.travian.sk/forumdisplay.php?f=251

Svalovat vlastni neznalost prace s forem na uprednostnovani jinych uctu je opravdu trosku ubohe.

Odkaz na tema s ukolem pridan.
    Naposledy upravil CM merlouska; 03.03.2017 o 20:13

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný

Citovať Originál od CM merlouska Zobraziť príspevok
    Kdyz neni v hlavnim tematu u aktualniho dne aktivni odkaz (coz se muze stat, ze to tam zapomenu pridat), tak neni nic jednodussiho nez se podivat do sekce Dobrodruzstva hrdinu: http://forum.travian.sk/forumdisplay.php?f=251

Svalovat vlastni neznalost prace s forem na uprednostnovani jinych uctu je opravdu trosku ubohe.

Odkaz na tema s ukolem pridan.

Tak načo potom davate tu možnosť hlavnom temate,ked to nejde.Proste ked niečo davám tak si skontrolujem či to ide.A ked to nejde ,tak asi zato hráči nemôžu nie?A tu ste rozhodne pochybili Vy,A nešlo mi to aj na fore...Odmietám sa daľej zučastnovať tejto hry,,,,Prajem prijemnú hru,,,,a zlatky si nechajte!Nestoji mi to zato,sa tu naťahovať o pár zlatiek,A prište budťe prosím v tomto dôslednejší,
    A stojím si za svojim ,že ste uprednostnili niektorých hráčov,,,,

Jelikož som znechutený stohto konania a zvalovanie viny .Odmietám sa daľej zučastnovať tejto súťaže,,

Pekný deň

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.05.2009

Povodný

sorry ale ty si chuj... v sekcii dobrodružstvá hrdinu je ku každému dnu vytvorená téma, 12:05 tam bola včera vytvorená téma pre piaty den, dala sa normálne otvoriť, nikto nebol uprednostňovaný
    jediný problém bol ten, že v hlavnej téme nebol prelinkovaný odkaz na tento piaty den, odkaz bol pridaný o pár hodín neskôr

tak si zober svoje znechutenie a zalez pod kamen ty nevdačný fagan (a ak si dospelý tak by si sa o to viac mal hanbiť), niekto sa tu snaží spestriť hru a oživiť forum, ešte k tomu za to možeš dostať zlatky a ty tu budeš pindať zato že si neschopný
    "Tremble and despair, for I am Power!"

Strana 5 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania