Zobraziť vysledky 1 do 3 z 3

Téma: Statistika

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný Statistika

mam pripomienku na vyhodnocovanie statistik.
    pri vyhodnoteni v populacneho rebricka je to ok. tak isto nemam pripomienky k rebricku utocnik.
    v rebriku Obranca si vsak myslim, ze by to malo byt trochu inac.
    priklad: hrac A potrebuje podporu. v dedine ma 1000 def svojich jednotiek. poziada o podporu a hrac B mu posle 10 000 def jedotiek. Utocnik utoci s trebars 5000 off jednotkami. je to jedno ako to dopadne, ale vsetky deff body si pripise hrac A. pritom najvacsiu zasluhu na def akcii ma hrac B. ten ma z toho akurat tak maximalne body pre hera ak ho posle( tiez len 1/2 ).
    spravodlivejsie by bolo, keby hracovi B bolo pripisane tolko def bodov, kolko jeho vojaci ubranili a tym padom aj jeho herovi.

ps: nie ze ma ukamenujete za diakritiku, alebo nieco podobne. ide mi hlavne o princip.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný

este som zabudodol dodat, ze takto by uz neboli stale najlepsi obrancovia iba stavitelia divov.

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Ahoj,
    tenhle zpusob pocitani def bodu se uz vyuziva na serverech ve verzi Rise of Alliances (sk19 a chystany sk20).
    Neni vylouceno, ze se pozdeji objevi i na beznych serverech, ale zatim nemam zadne informace, ze by se to chystalo.

Pravidlá prispievania