Zobratiť výsledky ankety: Chtěli byste, aby byly tyto funkce přidány na nové servery Travianu?

Počet hlasov
38. Nemôžete hlasovat v tejto ankete
  • Oboje (dary na alianční bonusy i výpočet def bodů)

19 50.00%
  • Jen dary na alianční bonus

4 10.53%
  • Jen výpočet def bodů

7 18.42%
  • Ani jedno

8 21.05%
Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 22

Téma: Funkce z RoA na normálních serverech?

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný Funkce z RoA na normálních serverech?

Meno:	Alliance_donation.jpg
Zobrazení:	1157
Veľkosť:	34.3 KB

Vážení hráči,

mnoho z vás jistě vidělo naše aprílové téma a určitě jste zvědaví, která z těchto novinek vlastně je tím aprílem. Uděláme to ale trochu jinak: v průběhu roku vám postupně prozradíme informace o jednotlivých tématech, protože se chceme vždy v jednu chvíli soustředit na jedno konkrétní téma. Dnes vám prozradíme první věc.

Jsme téměř připraveni k aktivaci systémů darování surovin v alianci a rozdělení def bodů, které znáte ze serverů ve verzi Rise of Alliances, na všechny nové servery běžného typu. Ale než to uděláme, zajímaly by nás vaše názory.

Prosíme vás o hlasování v anketě a o komentáře v tomto tématu s podrobnější zpětnou vazbou. Požádejte o to i své přátele - čím více hráčů zareaguje, tím jednodušší pro nás bude rozhodnutí, jak dále vyvíjet hru a které funkce implementovat.

Váš Travian Team
    Naposledy upravil CM merlouska; 05.04.2017 o 23:45

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Informace pro ty, kdo zmiňované funkce neznají:

Citovať Originál od CM merlouska Zobraziť príspevok
    Aliančné bonusy
    Hráči majú možnosť darovať suroviny v aliancii a získať určité bonusy, ako napríklad vyššiu produkciu kultúrnych bodov, rýchlejšiu produkciu vojska, vylepšenie zbraní a brnení, rovnako ako aj bonus ku kapacite obchodníka.
    Množstvo surovín, ktoré môže hráč darovať, je obmedzené a každý deň sa resetuje. Hráč môže minúť zlato na strojnásobenie veľkosti svojho daru, aj keď zadá rovnaké množstvo surovín. Denný limit, ktorý hráč má, sa nedá zvýšiť minutím zlata.

Výpočet obranných bodov
    Zvyčajne sú pridelené obranné body pre štatistiky najlepších obrancov za obranu dediny, aj keď je väčšina obranných jednotiek od iných hráčov. Toto sa zmenilo, takže obranné body sú rozdelené medzi všetkých obrancov na základe dodaných obranných jednotiek.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.03.2017

Povodný

Chapem, ze to chcete zatraktivnit, lebo v poslednej dobe (rokoch) vam travian stagnuje a hra to cim dalej menej ludi. Ale ciastocne si za to mozete sami, tymi stalimi zmenami a vecnymi updatmi. Tym ze budete davat nove a nove nezmysli za zlatky. Vytratila sa hratelnost a zabava a do popredia sa davaju ucty co zlatkuju a pritom to ani nemusia vediet poriadne hrat. Vytvarate tym velke rozdiely a nepritiahnete tu zaciatocnikou, ktory sa nemaju sancu tu chytit Najlepsie servry boli T 3.6 ci classics , kde sa prejavila kvlaita hracou a nie ich penazeniek. Jedna z dobrych zmien boli cervene mece pri mene hraca v aliancii, ale aj to ste po par dnoch zrusili, pritom vsetci chceli aby to tam ostalo !!
    Takze ja som proti zmenam ktore v priebehu servra menia hru. Ked uz sa zacne server, mali by ste nechat zakladne principy hry a opravovat iba najnutnejsie veci - bugy a nie 2x za mesiac nieco menit - to vam ludi neprida, skvor odradi

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný

Chápu že chcete hru vylepšovat, ale kdybych jsme chtěli alianční bonusy tak bychom hrali ROA a nebyli bysme na normálních serverech.
    A naprosto souhlasím s alpa

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný

Co třeba sloučení CZ a SK komunity, aby na serverech hrálo třeba 2000 lidí? Nebo oficiální aplikaci na telefony?
    Jasně, ani jedno z toho, to by stálo peníze. Tak hezký den a více změn, které nic nezmění, keep it up!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.04.2017

Povodný

Citovať Originál od CM merlouska Zobraziť príspevok
    Výpočet obranných bodov
    Zvyčajne sú pridelené obranné body pre štatistiky najlepších obrancov za obranu dediny, aj keď je väčšina obranných jednotiek od iných hráčov. Toto sa zmenilo, takže obranné body sú rozdelené medzi všetkých obrancov na základe dodaných obranných jednotiek.:
    Vyborny napad, vela def hracov o toto ma zaujem.
    Jediny "problem" moze byt v zmene taktiky hrania. Tymto sa prezradi kdo ma vela defu, a utocnik moze ist primarne po def hracoch. Bude to spestrenie hry.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.04.2017

Povodný

Aky ma toto zmysel? Ludia si navzajom vymenia suroviny a ziskaju bonus? Co sa tym ma dosiahnut?

Aliančné bonusy
    Hráči majú možnosť darovať suroviny v aliancii a získať určité bonusy, ako napríklad vyššiu produkciu kultúrnych bodov, rýchlejšiu produkciu vojska, vylepšenie zbraní a brnení, rovnako ako aj bonus ku kapacite obchodníka.
    Množstvo surovín, ktoré môže hráč darovať, je obmedzené a každý deň sa resetuje. Hráč môže minúť zlato na strojnásobenie veľkosti svojho daru, aj keď zadá rovnaké množstvo surovín. Denný limit, ktorý hráč má, sa nedá zvýšiť minutím zlata.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.02.2017

Povodný

ja som za len za tie deff body nakoľko ja som deff hráč ale to že travian už pár posledných rokou stagnuje tak to je smutné
    navrhujem aby ste spravili anketu tu na fórku aby tu sami hráči alebo napr. ľudia na fb myslím byvalých hráčou aby oni navrhovali nové funkcie a tak...
    ja sám by som navrhol aby sa spravili viac hrdinou... tak ako je to teraz na divokých kmeňoch myslím že tam sa to navyšuje počtom dedín trebalo by to ešte kuknúť ale ja sám by som takúto novinku tu uvítal

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.04.2012

Povodný

Podla mňa to len prehĺbi rozdieli:

1) ALIANČNÝ BONUS
    - celkom fajn vec, pre aliancie ktoré spolupracujú a hráči sú aktívny
    - mohli by ste to lepšie opísať, lebo kopec ludí si myslí, že tie surky niekomu darujete ale defacto tie surky idú do stratena pre nejaky BONUS
    - hodnotím to ako fajn nápad

2) Zmena výpočtu def pointov:
    - podla mňa to je veľmi zlý nápad na bežné serveri ALE na kvalifikacie kde sa o niečo hrá OK - ale až na konci servera nech sa to vyhodnotí a zverejní kto ako hral
    - ZASADNE NESÚHLASIM a to hlavne preto, že nepriateľ bude vedieť koho tam bol def (bude vedieť kolko defu maju nepriatelia v sektore) atď... Nevidím v tom jedinú výhodu :-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.02.2017

Povodný

naprosty suhlas s alpa, uz to tu davno nieje co to bolo, hra cloveka prestane bavit ak sa neda superit, ak je aj dobry hrac ale nema na tie zlatky, vam uz ide viac o to zarobit ako aby ste urobili nieco pre hracov.
    Naposledy upravil touratech; 06.04.2017 o 11:04 Dôvod: chyba

Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania