Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 18

Téma: #AskTravian - vaše šance dozvědět se více o vaší oblíbené hře

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný #AskTravian - vaše šance dozvědět se více o vaší oblíbené hře

Vážení hráči,

vítejte v prvním vydání #AskTravian. Máte otázky, které byste chtěli položit přímo hernímu centru, tedy lidem, kteří rozhodují, co a jak se bude ve hře dít? Tak to jste na správném místě! Zveme vás k dialogu mezi herním centrem a komunitou!

Jak to funguje?

Od teď do 14. 4. 2017 23:59 můžete do tohoto tématu vložit jednu otázku. Pokud uvidíte, že otázku, kterou jste chtěli napsat, už položil někdo jiný, využijte toho a vymyslete nějakou jinou
    Travian team pak dá vaše otázky dohromady a předá je hernímu centru k zodpovězení. Slibujeme vám, že si přečteme všechny vaše otázky. Už vám ale nemůžeme slíbit, že na všechny otázky odpovíme.
    Náš statečný hrdina Mark Atilius vyrazí na dobrodružnou výpravu do centrály Travian Games, unese produktového ředitele, zavře ho do pokladnice a donutí ho odpovědět na otázky. Pokud vše půjde dobře, Mark Atilius by se měl vrátit s videem nebo písemnými odpověďmi ze svého dobrodružství zhruba za měsíc.

Můžete klást otázky o hře, grafice, fungování či historii hry, o národech, nových funkcích, prostě o čemkoli. Nicméně nebudeme odpovídat na základní otázky typu "jak vycvičím jednotky?" nebo diskutovat o banech či stížnostech na Travian Team. Pokud máte takovéto otázky, kontaktujte přímo support.

Těšíme se na vaše otázky!

Váš Travian: Legends Team

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.05.2013
    Lokácia
    pod mostom (adresu neviem)

Povodný

Neuvažuje sa o pridaní ďalšieho národa (napr. Gréci)? Hru by to mohlo pekne rozprúdiť a opäť by sa zväčšil priestor pre kreativitu pri tvorbe nových stratégií.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.02.2017

Povodný

preco v spravach / na fore, tam kde su tlacitka na formatovanie textu, NIE SU tlacitka na farebny text ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.05.2016

Povodný

Je tak zložité v roku 2017 spraviť mobilnú aplikáciu, alebo aspoň mobilnú stránku, kde by bolo možné využiť NPC v trhu bez toho aby som musel naháňať tabuľku kade-tade? Samozrejme nejedná sa len o NPC, celé je to na mobile nepoužiteľné.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.04.2015

Povodný

Je smutné že travian dospel už do takého štádia, kde tvorcovia nevedia čo by ďalej vylepšili. Chcete radu? Zrušte všetky verzie a znovu nahrajte T3.6. Čo si ešte pamätám hralo tam niekoľko-tisíc hráčov, boj bol o dediny s Divom Sveta, šancu na výhru mala aj 30siata aliancia na servere. A teraz?? Dve strany na konci servera a sme radi ak na servere sú dva aktívne Divy. Zoberte si teraz SK1, je 168 deň a na servere je "až" 299 aktívnych hráčov

T3.6 bola o kvalite hráčov, nie ako tu, kto má peniaze - vyhrá. Tam to bolo trochu inak.

Travian už stratil svoje čaro. Starý "úderníci" už klikajú len zriedka, teraz to poväčšine hrajú len školáci popri škole o pár rokov celý SK travian upadne týmto tempom.

P.S., nezabudnite tam pridať zase nejaké nové chujoviny

Peace,

Respect (sk1)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.02.2017

Povodný

Nebolo by možné zlatky zrušit , resp. obmedziť používanie zlatiek napr. mesačným limitom-kolko mozes použit za mesiac?
    Všetky vylepšenia a nové verzie mi nevadia ale tie zlatky z travianu robia pay to win

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.03.2017

Povodný

Neuvažujete nad zlucenim cz a sk servrov ? Alebo aspon urobit 2x do roka česko-slovensky server ? Lebo sk servre su uz o nicom a sme tam skvor preto ze si tam piseme ako realne hrame ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.04.2012

Povodný

Chcem sa spýtať čí Travian Games neuvažuje o väčšej podpore pre nezlatkárov, za účelom aby zvýšila hrateľnost hry travian?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Idea

Tak moja prvá a posledná otázka pre Q&A AskTravian #1 znie :Nezrušili by ste prosím zlatky ? Sú nanič pre tých, ktorí ešte nezarábajú toľko, že si budú predplácať x>4000 zlatiek za mesiac. Nuž, pri začiatku Travianu to bolo super, ale teraz , kedˇchcete byť divom sveta, musíte zaplatiť "majland" z vlastnej karty. A zároveň by sa strieborniaky tiež nedalo nijak kúpiť za reálne peniaze, a stavba by sa neurýchľovala nijak (ani za pozretie videa ...). To by bola zas nevýhoda pre tých, čo Travian nehrajú 24/7 :/ ale bolo by to lepšie Najlepšie nečakať ani 5 sekúnd na kocijaký upgrade či stavbu, výpravu atď.
    a mimocodom gorky toto sa dá
    Naposledy upravil RoboPlayer2017; 12.04.2017 o 18:53 Dôvod: opačné znamienko >_<

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.02.2016

Povodný

Zdravím,

tak aj ja by som mal jednu otázku na Travian Team,
    ale predtým by som sa rád vyjadril k vyššie napísaným návrhom od kolegov.

RoboPlayer2017

Myslím si, že Travian Team určite zlatky nezruší. Je to asi jediný príjem,
    ktorý majú a ktorým nám dokážu zabezpečiť plynulý chod hry.

Čo sa týka návrhu hráča mTw, s tým plne súhlasím.
    Minimálne čo by mohli pre hráčov, ktorí nezlatia urobiť, je dať viac zlatiek na začiatok.

Najviac sa ale stotožňujem s návrhom kolegu Fildasino a k tomu nie je čo dodať.

Čo sa týka mojich návrhov ...

Jedná sa o takú dopomoc hráčom, ako keď sa produkujú kultúrne body,
    mohli by sa denne vyprodukovať aj nejaké zlaté, hoci len v malom množstve,
    ale záviselo by to najmä na aktivite a prosperite účtu. Je mi jasné, že takýto návrh
    Nemci najskôr vysmejú, ale za skúšku nedám nič a ak mi niekto odpovie na túto otázku,
    som veľmi zvedavý na odpoveď kompetentných.

Mohlo by sa to nazývať napríklad Odmena pre aktívnych hráčov.

Takisto, keby bolo možné odmeniť hráča,
    ktorý tam pozval hráča cez odkaz - 50 zlatiek je doslova výsmech.
    Minimálne, ak by to šlo zdvojnásobiť, bolo by to fajn,
    keďže niekedy aj pozvaný hráč zlatí a tým pádom naháňa
    peniažky do pokladnice Travian Teamu.
    Kompetentní by sa nad tým mohli zamyslieť a viac odmeniť hráčov.

Ďalší z mojich návrhov by bolo odmeňovať hráčov za odohrané roky.
    To, že niekto má v profile ocenenie pre Veterána, je len „na oko“ a niektorí si tým dvíhajú ego.
    Ale pevne verím, že minimálne 100 zlatých tam konkrétny hráč po dobu 3 rokov nakúpil, čiže by som dal takému hráčov 100 alebo 250 zlatiek a NA KTORÝKOĽVEK SERVER AJ MIMO DOMÉNY SK.

To je z mojej strany všetko. Ďakujem za prípadnú odpoveď.
    Naposledy upravil Samsara; 12.04.2017 o 19:33 Dôvod: oprava gramatických chýb

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania