Zobraziť vysledky 1 do 9 z 9

Téma: Farmenie hráčov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.04.2017

Povodný Farmenie hráčov

Zdar, hrám to po pár rokoch(cca 8)... Otázka znie.. Ktorú inteligentnú hlavu napadlo obmedzovať farmenie hráčov ? Špehnem si hráča ktorému stojí v dedine cez 100k suriek a nemôžem si to zobrať lebo ho postupne farmím pár dní.. prídem ráno špehnem čo tam má.. pošlem si tam vyberačov daní a napíšem mi... "Množstvo surovín, ktoré môžeš z tejto dediny získať, je obmedzené." WTF ? Zlatý travian 2.0.. naozaj to mohlo napadnúť len nejakého pablba čo sedí za stolom bez najmenšej štipky logiky

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.04.2017

Povodný

Zaútočím na ďalšieho hráča a znova tá správa =D GJ GG.. Travian sa pohol svetelnou rýchlosťou vpred =D obmedzovať hráčov vo farmení.. koľko útokov treba aby ma to seklo v útočení ? Či mám to chápať tak aby farmy neboli farmami tak ich treba takto chrániť a podporovať ? Si slabý, si lama tak ti treba pomôcť ne =D

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Sice nepises, kde hrajes, ale odhaduju to na SK20. Ten server bezi ve specialni verzi Rise of Alliances a jsou tam i specialni pravidla pro omezeni presunu surovin, viz zde: http://forum.travian.sk/showthread.p...252#post142252

Nejde ani tak o ochranu lam/farem (ty stejne nehrajou), spis je to kvuli tomu, aby nedochazelo k porusovani pravidel, napr. zalozeni multiuctu na farmeni.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.11.2008

Povodný

Presne ako pises,..po rokoch prides a ..uz sa nevratis.. To uz nieje Travian co byval. Mudra hlava vymyslela dual trial ucty, gold club, obnovovanie zverov v oazach ,artefakty , ktore aj tak budu mat len dualy-trialy ( co su podla mna vlastne multiucty )... same somariny. Ked som hral prvy SK1 alebo SK2, CZ... bolo na serveri aspon 5000 hracov, asi tak 500 to hralo do konca. Teraz je uspech, ked sa 500 regne Ale komu sa uz len chce hrat ako hrdina, ked v top 10 sedia za jednym uctom 2-3ja.
    Regol som sa, hadam potiahnem do konca, ale tie "vylepsenia" , co tu vidim, mno, majte ma radi, skoda reci
    tot vsjo

Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Dualy a trialy si vymysleli sami hraci.

Ono uprimne receno, je sice hezke hodit vsechnu vinu na hlavu provozovatelu hry, ale za spoustu veci si muzou i hraci sami, viz treba ty dualy. Nebo kdo z vas se treba snazi novackum pomahat misto aby je farmil 10x do hodiny? Proc spousta hracu radsi smaze ucet hned jak jim nekdo zabije 10 vojaku a nesnazi se bojovat dal?

Nezapominejte ani na to, ze spousta novinek nebo omezeni ve hre je zalozena i na akcich a reakcich hracu. Nejaka funkce se mozna nekomu nelibi, ale 50 jinych hracu ji chtelo. Nebo byla zavedena proto, ze hraci porusovali pravidla hry. A tak dale.

Cimz samozrejme nechci rict, ze za vsechno muzou jen hraci, to urcite ne, ale take na tom, kudy se hra ubira, maji svuj podil.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.04.2017

Povodný

Ehm, otázka.. ako tá funkcia ZABRÁNI multiúčtom aby netlačili surky na jeden účet menší pod dotaz.. ak ja si spravím 5 účtov a všetky budem mať na inej IP (pretože to nie je najmenší problém v tejto dobe aby som mal doma 5 rôznych internetov) ako mi táto novinka ktorá je úplne k ničomu zabráni aby som si tam posielal tie surky ?

Dneska som 1x za dobu čo hrám na ts20(nech 2 týždne) som zaútočil na hráča vedľa mňa z toho dôvodu že mu tam riadne tiekli sklady aj keď tam má vojsko aktiv asi nebude.. tak že si idem aj napriek stratám pre surky ktoré by mi mali tie straty pokryť.. a čo sa nestane ?? roztrepem vojsko ale odnesú mi ani zďaleka to čo tam má.. takže som sa vlastne rozbil a surky som mu tam nechal.. GJ TT.. čo má s týmto spoločne "správanie" hráčov kvôli ktorým bola táto najväčšia somarina zavedená do hry.... Len čo ma táto vaša supernovinka nasrala..

Myslel som že po rokoch si znova zaklikám na traviane ale len čo som znechutený.. naj travian T2.0 alebo T2.5 neviem presne ktorý to bol pred cca 10 rokmi.. tisíce hráčov na 1 serveri, žiadne hlúpe a zbytočne obmedzenia.. jednoduchá a zábavná hra.. čudujme sa prečo tá hra upadla.. úpadok hry spôsobí že ju chcú jej vývojári naspať zatraktívniť ale zmenami ju len do****.. treba hladať chybu hneď na začiatku

Praktická ukážka vašej novinky
    http://www.travian-reports.net/sk/report/7843297ae07

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.04.2017

Povodný

Keďže netuším kde sa upravuje správa(som nub).. ďalší pod dotaz k vašej novinke.. vyčistím si natarskú dedinu do ktorej budem posielať surky z ďalších 4 účtov bez najmenšieho obmedzenia.. Aký to má zmysel toto blokovanie ? Bezhlavo zaveďme niečo nové do hry aby sa nepovedalo že nič nerobíme, ale že to bude na hlavu postavené nevadí... škoda to vôbec riešiť.. škrabkať si pravé ucho ľavou rukou cez gule..
    Naposledy upravil Portorico; 22.04.2017 o 14:25 Dôvod: Už mám editovanie =D =D

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.04.2017

Povodný

Takže som si vyskúšal znova po hodine a pol zaútočiť na spomínanú dedinu o ktorej bola reč vyššie..

1. útok:
    http://www.travian-reports.net/sk/report/78433ef9ad6

2. špeh:
    http://www.travian-reports.net/sk/report/78434762c07

Suriek jak nasr**ých ale nemôžem ich zobrať.. bravo TT po*rať tak dobrú hru po X rokoch... Zaujímalo by ma, keby niekto iný zaútočí na danú dedinu či by mu to tiež napísalo alebo by mohol tie surky zobrať.. pretože ja niekoho rozfláknem a niekto druhý si vezme to čo som nemohol zobrať ja.. Čia chorá hlava toto vymyslela ? ? ? ? 1x zaútočím na niekoho aj to ma hneď blokuje v množstve suriek a 2x sa ani zobrať už nedá =D =D

Takže si to zhrňme.. ja chcem niekoho vybieliť, ale tak aby som si tie straty rovno nahradil.. to sa mi vlastne nepodarí lebo mi to dá suriek len tak aby sa nepovedalo a ja môžem nanovo verbovať a rovnako aj hráč na ktorého som útočil pretože mu PRVÝM útokom zoberiem nejaké smeti z dediny a druhým útokom po VYŠE HODINE nezoberiem nič.. GRATULUJEM pánovi titulovanému Ing.
    Naposledy upravil Portorico; 22.04.2017 o 14:51

Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Cetl jsi vubec ten odkaz, kde je popsane, jak to omezeni funguje?

Pravidlá prispievania