Strana 27 z 32 PrvýPrvý ... 17181920212223242526272829303132 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 261 do 270 z 317

Téma: Napady

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sir Lyon
    Registrovaný dňa
    28.05.2011

Červenám sa Nápad

Napadla ma jedná vec že všeobecná jednotka ako legionár,oštepár,pálkar atd. by nemali žarť spotrebu obilia ale obiele ako také ! Príklad: Pálkar : 21 obilia za hodinu !

Známka : Alebo:

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Sir Lyon mozno som to nepochopil presne, ale jednotky zeru najprv zo spotreby, cize ti cislo pri vyrobe obilia klesa, ak sa dostanes do minusu, tak zeru zo sypok, co mas nazhromazdene. Ty by si chcel zvysit spotrebu zakladnych jednotiek? Teraz palkar ma 1 za hodinu a ty chces aby mal 21 za hodinu? Neviem si to dobre predstavit. Na zaciatku by nikto nemal ziadnu armadu, leda hrdina by pobehoval po vypravach a nic viac. Skus svoju myslienku trosku rozvinut ako presne si to myslel. angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Pelargos
    Registrovaný dňa
    18.04.2010

Povodný

Ja som to tiez moc nepochopil. Ale ked som si to 5x precital, tak mi z toho vyplynulo asi toto: Pr. -> budem mat spotrebu obilia napr. na nule a postavim si dajme tomu 10 palkarov, tak sa nedostanem na spotrebu -10 ale ostal by som stale na nule. Len palkari by mi zrali priamo obilie ktore je v sypke. Ale jeho priklad 21/hod./ks je dost neadekvatny voci sucasnemu 1/hod/ks. A ak som to spravne pochopil, tak potom by nastala asi situacia typu ked ma niekto 100.000 palok v dedine, tak by nebol so spotrebou obilia sice v minuse ale palky by mu zozrali 2.400.000 obilia za hodinu? Tak to potom fuuuuha.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa jeronimo
    Registrovaný dňa
    02.12.2009

Povodný

Myslim, ze by bolo fajn keby sa dal report rovno ulozit do farmlistu. Konkretne obranca. Proste na niekoho zautocim, otvorim report a len kliknem na ikonu- "pridat do farm listu". Nemusi sa zakazdym otvarat farm list a hladat dotycnu farmu v tom zozname Najme pri cca 20 reportoch v priebehu 5min to je o drzku Samozrejme by ta moznost bola len pre Gold club. Co vy na to?
    sk3 druhý vek B.N.D.L ally +=A2=+
    sk3 tretí vek Pred4tor ally EX2-legion
    ts6 prvý vek Ph34k ally +=A=+
    ArchAngels forever

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Akaša
    Registrovaný dňa
    26.07.2010
    Lokácia
    Žilina

Povodný T Answers

Nie možno celkom ako vylepšenie je toto - ale myslím že je to dôležité - travian answers je pekne spracované,človek sa k ionformáciám celkom ľahko dostane,ALE :

aké travian answers keď sme na Slovensku,aké buildings,croplandy a podobne - upozorňujem teda na nepreložené hlavné témy v návode a nie každý na Slovensku je angličan a keď je niekto v hre nováčik a chodí na nemčinu tak je z toho hurá hej....

A návrh č.2 - keď sa manuál preloží na kompletku do SJ tak by sa odkaz na neho mohol dať priamo do hlavného okna travianu kde sú polia hneď napravo hore vedľa tlačítka PLUS,poprípade na iné viditeľné miesto.

Mám toho v traviane odohraté dosť,ale napriek tomu aj ja potrebujem mať po ruke údaje o cenách polí a podobne......

Vďaka za prečítanie.

Akaša
    Iba ľudia,ktorí sú s Tebou na jednej lodi ťa môžu hodiť cez palubu...
    sk2 Akaša,sk1 Akaša,sk4 isabella dual, sk1 Akaša & Marry

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Akaša ak ta mozem poprosit, posli mi konkretny link co, kde treba zmenit. Pripadne mi to moze poslat ktokolvek, pozriem sa na to. Idealne formou PM/SS

Druha vec ktoru si chcel v hre je. V lavo dole, pod stromom, mas taku ciernu knihu s otaznikom, ked na to kliknes tak prva moznost su answers.
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 10.07.2011 o 01:25
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia
    Partizánske

Povodný

Tak ja myslím že T4.answers.travian.sk je celkom prehľadný, len sa treba snažiť orientovať sa v ňom, každý kto bude chcieť , to určite zvládne...

Surovinové požiadavky na polia vačšie ako 10 lvl nájdete tu:

http://forum.travian.sk/showthread.p...287#post130287

Naposledy upravil Anpetu Wi; 10.07.2011 o 09:32
    ...Si vis pacem, para bellum...

SKX: Azrael angel

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Akaša
    Registrovaný dňa
    26.07.2010
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Ano ja nekritizujem - v návode je všetko - ja som to našiel Ja hrám momentálne T3 - a do travian answers sa dá dostať cez návod vľavo hore pod úvodom,kde je najprv nefunkčný odkaz na travian manuál a pod tým hneď T answers. Len by som doporučil preložiť tie hlavné témy (nie pre mňa - ale pre neznalých ang. jazyka) a t answers - v preklade Travianské otázky hodiť trebárs pod názvom podrobný návod či popis hry niekde na stránku aby to bilo do očí a človek to mal klikom po ruke. Niesom fajnový,viem si to nájsť aj tam kde to je - len si z praxe stále myslím,že polovica nových hráčov sa k tomu nedostane, a väčšinou si pýtajú rady od skúsenejších hráčov.Nie preto,že by všetci noví boli leniví čítať,ale možno aj preto,že v T3 je travian answers schované kdesi medzi mininávodom,nefunkčným odkazom a v anglickom názve - ktorý nie každému hneď udrie,že to je vlastne dobre spracovaný návod a podrobnosti o celej hre.

PS : už slovíčko FAQ je známe aj pre laikov ale travian answers nie.

Dík za prečítanie a teraz ma zadupte do zeme

Akaša
    Iba ľudia,ktorí sú s Tebou na jednej lodi ťa môžu hodiť cez palubu...
    sk2 Akaša,sk1 Akaša,sk4 isabella dual, sk1 Akaša & Marry

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

a t answers - v preklade Travianské otázky
    Neviem ci si naozaj znaly aj ked mas taky preklad ako mas
    Ja som bol vzdy v tom ze answers su odpovede

B.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

otázka = Question
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Strana 27 z 32 PrvýPrvý ... 17181920212223242526272829303132 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania