Strana 3 z 32 PrvýPrvý 12345678910111213 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 317

Téma: Napady

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Zerkof
    Registrovaný dňa
    30.12.2008

Povodný

To by bolo pekné keby som mal na noc 100% k obranne ked spím Ale myslím si žeby to bolo užitočné akurát tak pre farmy čo by samozrejme nepotešilo farmárou. Čiže ak by si nebol farma tak by ty ten bonus netrebalo:rolleyes:
    Naposledy upravil Zerkof; 30.12.2008 o 22:12

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Granko
    Registrovaný dňa
    29.11.2008
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Ako ťa mohla taká blbosť aj napadnúť?Vieš si to predstaviť v pokročilejšej fázy hry?Vtedy je velká časť katových útokov v noci.To by potom boli znevýhodnený útočníci.Omg veď sa zamyslite keď už niečo píšete.A nechápem že ešte píšete však už bolo kolko bodov udelených za tieto témy Nápady.Bolo ich tu už asi 10.:mad:
    Prestáva mi to tu chutiť...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Tysinni
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zilina

Povodný

A uplne idealne by to bolo vtedy, keby bol vlavo v menu velky cerveny gombik +100% obrana a mohol by si ho aktivovat vzdy ked ides od travianu prec :cool:
    The only thing that can stop us is flat tire.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa **legolas**
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    tam , kde mi naleju xD

Povodný

neda mi nezasmiat sa , milujem tieto napady
    ten cerveny gombik ma dostal
    Ak chodis do prace , tak si najdi dual co nechodi.
    Mas problem s utokmi?posli mastnu spravu MH a budes zabanovany tak si môzes ist kludne do prace :rolleyes: ani gombik nepotrebujes

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

S tou spravou pre MH ti to aj tak nepomoze Nie je blby a overi si ci nie si farma.
    "Keep your family far away and your enemies closer"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.11.2008
    Lokácia
    Severné Slovensko

Povodný

jj, farmu nezablokuje asi nikdy škoda surovín
    The Prodigy

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa fenix
    Registrovaný dňa
    09.12.2008

Povodný

Citovať Originál od onlyfun Zobraziť príspevok
    mozem sa spytat ci kupujes zlatky?

nie nekupujem sem tam ano ale len v dobach hojnosti jj ja viem kam tym mieris no to je uplne nieco ine zlatky sa tu uz riesili tusim parkrat proti tomu nic nemam kto si to moze dovolit nech si to dovoli ja si to odklikam aj bez zlatiek zalezi len na partii s akou ides do hry a tu si za zlatky nekupis

BTW: vobec to nema nic spolocne s farmamy ako tu pisete ze bude znevyhodneny farma . Sak farmy maloktora ma schopnu armadu aby zavarila farmarovi hehe to ma fakt dostalo aj ten gombik OMFG a a reakcie nechod do prace - jezis maria toto uz nemyslite vazne jedno logicke pre a proti tu neodznelo same dristy...

Ide prave o tie utoky ako katovanie dedin a preberanie ked obranca moze prist o vsetko a ani nema sancu reagovat vtedy si to zasluzi aby mal ten bonus a aby to mal utocnik tazsie.

No a teraz zasa 10 prispevkov typu stlac deff gombik a nechod do prace

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.11.2008

Povodný

Ale nechapes ? to nikdy neprejde - ludia v noci spia a cez den su v praci.. ako som uz pisal este povies aby aj keby boli v praci tak by mali ten bonus :rolleyes: , je to realtime hra ... ak na to cas nemas nehraj ... ..
    /edit/
    Zabudol som .. ale je to znevyhodnenie farmara.. to si este nevidel aby niekto vybil nejakeho hraca a zrobil si zneho farmu?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa fenix
    Registrovaný dňa
    09.12.2008

Povodný

ak ta dakto vybije pravdepodobne zrusis ucet a nebudes sa pozerat ako ta budu donekonecna farmit mozno par dni farmis ale to je vsetko ak rozzbijes vacsieho hraca no zatial to vyzera tak ze nie je logicky dovod preco nie? Farmenie by som do toho viac netahal s tym to nema nic spolocne a nijak by to farmarov nepoznacilo jediny vplyv to bude mat na preberanie dedin a katovacky stale vidim viac tych plusov ako minusov pre tento bonus.

Uznavam aj to ze utocnik si da tu namahu a privstane si k utoku ale ten obranca je stale nejako v nevyhode ze nema sancu reagovat a mne ide o tuto nevyhodu dajako eliminovat

keby som chcel mozem skusit dat navrh aby po 24:00 slo davat len lupeze ale to ny ste ma ukamenovali preto by uplne stacilo aby mal ten obranca trocha malicke plus za to ze nemoze ovplyvnit bitku .

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.11.2008

Povodný

Ako nemoze? ked ja som mal problemy v noci ma katovaly , tak som denne staval este o pol druhej pozriet ci nieco nejde.. a ked som videl ze nieco slo nabral som tam 10k pretov z mojich dedin :rolleyes:

Strana 3 z 32 PrvýPrvý 12345678910111213 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania