Strana 32 z 32 PrvýPrvý ... 2223242526272829303132
Zobraziť vysledky 311 do 317 z 317

Téma: Napady

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

...aby si mohol hromadne rozposielať reklamu?
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SocrateS
    Registrovaný dňa
    04.06.2010
    Lokácia
    o O o

Smutný

uni....nie kaďý ma také nekalé úmysly ako ty ....
    nieje to zlý nápad....ale presne koli tej reklame to nieje funkčné ) (ani iné krajiny to nemajú )
    Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2009

Povodný

Seriem ti na reklamy uni potrebujem to na komunikaciu, nie vsetci pouzivaju skype atd. a reklamy mi chodia od vselikoho aj tak takze vela tym nevyhrali v NDR...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Nevyhrali v NDR, ale aspon to spamerom neulahcili...
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2009

Povodný

Pravda, ale tak ma napadlo ci by to nemohla byt sucast gold klubu? Pochybujem, ze by spamery kupovaly gold kvoli spravam... To by sa dalo nie?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SocrateS
    Registrovaný dňa
    04.06.2010
    Lokácia
    o O o

Thumbs up

nie zlý nápad
    Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.04.2010

Povodný Drobna nevyvazenost

Zdravim, ako by som zacal?

Takze prepasol som zaciatok noveho (narodeninoveho) servra o 20 dni no povedal som si ze nevadi aj tak zahram. No po chvilke hrania ked som si obzrel okolie a zistil som nemilu vec. Vsetky MC15 a MC9 v okoli su poobsadzovane hracmi zo stredu mapy.

Premyslal som cim to asi je:
    1. Produkcia surovin je 2x vyssia, takze aj prvu dedinu dokazu hraci vytvorit skor
    2. Na sk servroch je v porovnani napriklad s nemeckom ovela menej hracov, takze po 20dnoch ma to neodprkne dostatocne daleko od stredu (napr. ako keby tu bolo 10000 hracov).

Tato navonok banalna vec je podla mna ale dost vazna, pretoze pre hracov ktori sa registruju neskor sa stava hra nehratelnou. Pokial sa ja vypracujem na kusok schopnejsieho hraca, tak hrac ktory si vedla mna zalozil MC15 bude mat taku armadu ze si ani neskrtnem. Niekto by mohol povedat ze sa aj ja mozem odstahovat niekam daleko od mojej hlavnej dediny, to by som sice mohol, ale uznajte, je to blbe riesenie.

Navrhujem nejakym sposobom tento problem do buducna riesit, napriklad:
    1. zvysit rozptyl dedin ktore su vytvarane pri registracii (teraz su naozaj dost na husto). Tym by sa vyriesilo to ze po 20 dnoch hrania by ma to umiestnilo niekam fakt dalej od stredu.
    2. obmedzit vzdialenost pre zalozenie novej dediny (od dediny z ktorej sa zaklada) - dost neprijemne, neviem ci by som s tym vobec suhlasil ja
    3. obmedzit vytvaranie uctov iba na stvrtinu mapy (napriklad devero vychod) - neviem aky by to malo vplyv

samozrejme su to len take napady ako by sa to mozno dalo vyriesit, lebo podla mna je sucastny stav neunosny. Samozrejme by sa toto malo riesit iba na serveroch kde je nizky pocet hracov (sk) predpokladam ze v nemecku ked maju po 30dnoch 12tisic registrovanych uctov s tymto problem nemaju.

Zaroven by som sa rad spytal ci sa este niekedy v buducnosti planuje travian classic. Stary vzhlad, stare pravidla. Som sice hrac ktory si kupi zlatky, ale som ochotny do tejto hry dat dajme tomu 20eur. Tato verzia je urobena tak aby si tu minul naozaj majland a stovky eur sa mi do toho vrazat nechce. Dalo by sa to hrat samozrejme aj bez zlatiek, ale:
    1. platene veci lakaju
    2. nikdy sa nevyrovnas hracom ktori nemaju obmedzene financne moznosti

Strana 32 z 32 PrvýPrvý ... 2223242526272829303132

Pravidlá prispievania