Strana 5 z 32 PrvýPrvý 123456789101112131415 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 41 do 50 z 317

Téma: Napady

Blbý co?
    Guest

Povodný

Fenix, není potřeba, aby se k tomu vyjadřoval někdo "kompetentní". Ten nápad je hovadina, je to to samé jako kdybych navrhl, že od půlnoci bude 100% bonus pro útočníka, protože vždycky večer příjdu o moc armády. Pokud na to nemáš čas, nehraj. Pokud chceš hrát a nechceš, aby tě v noci rozbili, hraj dual nebo si sežeň zástup.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa fenix
    Registrovaný dňa
    09.12.2008

Povodný

Hram dual inak sa to uz dnes ani neda a buduce to uz bude mozno trial lebo ako to vyzera ani dual uz nie je postacujuci. :confused:

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008

Úsmev napad :D

co si myslite o takom napade ... ja by som na mieste TT dal este nejake funkcie za zlatky ... ako napr. 2 x vecsi ukryt za urcitu cast zlatiek ... a take veci .. myslim ze by im to dobre vynieslo a v T3,5 by bolo zase o nieco viac .... teraz ma nenapada co by tam este mohlo byt ale keby sa o to zacali zaujimat tak by som mohol par navrhov predlozit

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lopik
    Registrovaný dňa
    02.12.2008

Povodný

t. 3.5 je takmer nezmenene. a napady na zlatky su dobre ake su

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

su dobre ale keby ich bolo viac by bolo lepsie aj by tym viac zarobili

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pspps
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

no len problem je v tom, ze by si potom par rozmaznanych bohatich deciek nakupilo milion zlatiek a boli by neporazitelny... preto nieje moc dobri napad davat za zlatky nejak extra dobre veci, lebo mozno by zo zaciatku zarobili viac, ale postupne by to koli tomu prestalo ludi bavit, menej hracov, menej prachov, cize by vlastne prerobili a nie zarobili
    blablabla...je to len napomenutie... co z toho ze neopravnene, ved sice je to 50. krat, ale raz ta to nezabije...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa TOMLO
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zázrivá(ORAVA)

Povodný

A este jednu vec podtknem. Ak nejaky hrac vyuziva zlatky, tak urcite mu netreba ukryt. Pretoze to jednoducho nepotrebuje. A hraci, ktory sa nechavaju okradat su bud neaktvny, alebo nepouzivaju zlatky. Ak mas vazne moznost zlatych, tak sa s nimi lahko vytiahnes vyssie ako bez nich.
    Vždy som bol presvedčený o tom čo robím.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Knapóza
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    أبو ظبي

Povodný

TOMLO, mohu dotaz? Jak dlouho hraješ a jak aktivně? Vidím, že jsi Support, však tvůj pohled na objasňování problémů, je poněkud zvláštní...
    K tvému příspěvku, dalo by se uvažovat o tom, že je to skrytá reklama, jak začínajícím hráčům nepřímo vnutit koupi zlatek...
    Každý alespoň zkušenější hráč ví, že to není o zlatkách, nýbrž o stráveném času online, kterým svým objemem, potenciální výhodu zlatek můžeš vyrovnat...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pspps
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od kuprezak Zobraziť príspevok
    Ja mam napad. Co keby sme zaviedli na forum inych smajlikov?
    preco? pretoze ste neoriginalny a mohli by ste si urobit vlastnych (pisem pre vedenie fora a jeho administraciu) . Skopirovat viem aj ja

:crazy:
    a v com je problem? ved si urob... aj ja pouzozivam svojich a nie tych co su predvoleny...
    blablabla...je to len napomenutie... co z toho ze neopravnene, ved sice je to 50. krat, ale raz ta to nezabije...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa TOMLO
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zázrivá(ORAVA)

Povodný

Citovať Originál od Knapóza Zobraziť príspevok
    TOMLO, mohu dotaz? Jak dlouho hraješ a jak aktivně? Vidím, že jsi Support, však tvůj pohled na objasňování problémů, je poněkud zvláštní...
    K tvému příspěvku, dalo by se uvažovat o tom, že je to skrytá reklama, jak začínajícím hráčům nepřímo vnutit koupi zlatek...
    Každý alespoň zkušenější hráč ví, že to není o zlatkách, nýbrž o stráveném času online, kterým svým objemem, potenciální výhodu zlatek můžeš vyrovnat...
    Myslel som to skor tak. Ako, ze zlatky sa daju vyuzit aj ovela lahsie. Nikoho nenutim kupovat zlate. Vsak travian je online hra, na ktoru staci obycajny prehliadac. To ze si niekto kupuje zlate je len na nom. Ja som skor myslel, ze zlatky na ukryt je zbytocnost. A k mojmu hraniu? Uz to bude 2rocik.
    Vždy som bol presvedčený o tom čo robím.

Strana 5 z 32 PrvýPrvý 123456789101112131415 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania