Strana 2 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 101

Téma: Lv55 vs. bf

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Kadi12
    Registrovaný dňa
    01.12.2008

Povodný

Ceco neboj sa, mne je toho jasneho dost, to len ty mas potrebu si tu nieco dokazovat...

...btw, hovoris tu o spinavostiach a zlom jednani, a pritom sam chces - chcel si, nabadat potajme alimenty nech zrusia DoN a pomozu vam s BF... Neprotirecis si tym padom nahodou? Ked si sa tu ohanal priamim jednanim na rovinu a cestnou hrou, ci cim to...??
    Naposledy upravil Kadi12; 02.12.2008 o 07:21

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Tu je kratky rozhovor s hracom z bf. Poslali sme na neho faky (18h cesta) a on poslal na nas obratom (16h cesta). Len predtym este skusil na ceca poslat katy a ked zistil ze by faky isli 38h tak to zrusil a poslal len sekery

citat odspodu

jj,asi mam

ano? cize asi mas off bonus tak +60%.. a potom si sa zobudil zo sna hej?

tak to je uz tvoj problem ako sa tam dostanes,uz mam takeho hera,ze ked ho poslem sameho ti vykiluje polku army

no jo... zabijat armadu hracovi co prestal hrat je fakt zlozite kolko hlavnych dedin hracov s popkou vacsou ako ty si katol?

najskor sa dostan do top10 v off ako som ja a potom ma cosi uc

postav arenu tak na 15 aspon a potom posli poriadne faky... nie sekery ci co to ide....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Kadi12 Zobraziť príspevok
    Ceco neboj sa, mne je toho jasneho dost, to len ty mas potrebu si tu nieco dokazovat...

...btw, hovoris tu o spinavostiach a zlom jednani, a pritom sam chces - chcel si, nabadat potajme alimenty nech zrusia DoN a pomozu vam s BF... Neprotirecis si tym padom nahodou? Ked si sa tu ohanal priamim jednanim na rovinu a cestnou hrou, ci cim to...??
    JUJ uz neviem ako ti to mam vysvetlit... ved prave aj tu som to napisal ze chcem aby isli alimenty s nami kedze su nasi spojenci... napisal som to priamo a bez nejakych vyhovoriek... ja neviem ako si ty vysvetlijes jednanie na rovinu... :confused:

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

a wathar mozno aj v tomto je vas problem... ked citam ten tvoj prispevoka a ten co napisal sub tak to je fakt diametralne odlisny nazor... sa dohodnite medzi sebou...

Registrovaný dňa
    01.12.2008

Povodný

Midlo neboj, ja to chapem, len.... no nic, neham vas osamote... Vela stastia v konflikte

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Kadi12 Zobraziť príspevok
    mna by veru nemuseli nabadat ani potajme a ani otvorene, keby bolo na mne tak bojujeme s bf uz niekedy v polke jula...btw. ked mali bf spojku s r-kami a tie im farmili sestru to si neprotirecilo? alebo ked "tajne" podporovali billupa, to bolo tiez priame jednanie?

Registrovaný dňa
    01.12.2008

Povodný

Danken to si ty, ten urazlivy, vsak, co ma po pol hodine a troch spravach vyhodil z ali... heh... Ale ako vravim, uz sa k tomu nebudem vyjadrovat, kedze som ako vzdy zastanca strany ktora nechodi na fora a som vtom sam...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

okrem toho ze netusim co to ma spolocne s temou, tak....ked mi clen mojej aliancie napise ze "to aky debil vymyslel posielat utoky na 38hodin?" bez akejkolvek argumentacie, nejakej inej myslienky a vlastne bez dovodu, tak pravdepodobne nema zaujem hrat v jednej aliancii so mnou, vyhodil som ta hned po tejto sprave, takze nezavdzaj ze az po troch, okrem toho, ano bol som nasrdeny, ale hned som ti napisal ci chces hrat s nami, odpisal si "nie" ...naco su mi taki hraci co to nechcu so mnou hrat? btw. bolo to vtedy ked sme kryli utoky Enclave na bombera a myslim ze aj gringa (gringom si nie som isty), takze tym debilom nie som ja aj ked si myslim ze debilne to nebolo, mozno len pre teba

k teme nemas nic?

*debil je medicinsky vyraz a ako taky ho tu aj pouzivam, takze to nie je myslene ako nadavka /v kadiho pripade neviem, to nech vysvetli on ak chce ako to myslel

Registrovaný dňa
    01.12.2008

Povodný

Heh, aspon neprekrucaj, kedze som vtedy ziadnu nadavku, ani toho DEBILA nepouzil... pekne si pametam, co som pisal, ale mas pravdu, nebudeme zavadzat... myslim, ze si sa skor urazil... vyraz debil si totiz pouzil ty, po tom, co si napisal "no tak ja asi som debil, ked to tam poslem" ... bolo to niekde na ine suradnice, uz neviem kam, myslim ze IT... a ja som ti nasledne odpovedal "ved ta tu predsa nebudem urazat..." a uz som letel a skor ja nemam zaujem byt v aliancii s niekym, kto sa hned urazi, ako male decko... pokial mas este nieco, tak to tu uz verejne nevytahuj, NEPREKRUCAJ, - kludne mi napis PM na traviane, rad si to vyjasnim...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

my sme niekedy utocili na IT? to by malo asi aky vyznam utocit na IT a kryt tym utok na bombera?

a ja som tym predsa znamy, ze sa urazam ako male decko, tak naco si siel do aliancie kde som ja?

Strana 2 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania