Strana 5 z 5 PrvýPrvý 12345
Zobraziť vysledky 41 do 43 z 43

Téma: Logy utokov na vsetky divy

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.04.2009

Povodný

Citovať Originál od Callidor Zobraziť príspevok
    Ale Jefoo, já přece nikoho neobhajuji, jenom jsem napsal fakta

Jarede, jak jsi sám napsal, jefoo i ceco postavili velké armády, útočili celý server, takže sám jsi napsal, že postavit velkou armádu šlo i při aktivním boji... proč toto nedokázali ti ostatní? a co teprve ti co nebojovali vůbec a ani na ně nikdo neútočil? proto jsem napsal, že je třeba hledat příčiny jinde a ne ve výmluvách

midlo, nevymýšlej si zase něco, co tam není napsáno přečti si to ještě jednou a dost pořádně a potom raději ještě jednou až pochopopíš co jsem napsal
    callidor nepochopil si uplne co som chcel povedat,ano postavili armady,ale tie armady by boli omnoho lepsie keby sa neutocilo,ale kedze sa utocilo,tak neboli velke armady,cize ak napises,ze vyhovarat sa na vojnu sa neda,tak podla mna je to blbost - vojna bola a v tej vojne padali vojaci,takze podla mna je to vhodny argument a tym padom ten tvoj prispevok kde si pisal,ze armady boli nic moc nebol asi velmi na mieste ...a k tym hracom na ktorych sa neutocilo a aj tak nepostavili armady?aj na to by sa dalo diskutovat,tych pricin mohlo byt vela (jednou mohla byt aj ta spominana vojna ) - len jedno chcem este na koniec povedat - aj stavat deff niekto musel,kedze nie kazdy mal multiucty kde si ich vyrabal :P ,tym padom aj u nas niektori hraci ktori mali potencial postavit velku armadu sa podriadili zaujmu aliancie a vyrabali obranu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.05.2009

Povodný

Citovať Originál od ceco Zobraziť príspevok
    ....
    dalsi osamoteny Xeovilov multiucet na dracika
    http://travilog.org.ua/sk/5311930/3d...4d1d9d17f54e0a

....
    ospravedlnujem sa že to tak neskoro vyťahujem... ale dosť ma naštvalo že ma niekto označuje za mulťák nakeho iného hráča...
    ceco pokial nemáš presné informácie, nechávaj si dohady pre seba... za celý vek som na tom účte hral ja, nikto iný. to že som útok poslal tam kam som poslal a čo ma k tomu viedlo neznamená, že moj účet bol "osamoteným multiúčtom" dakujem

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Výkričník

Citovať Originál od Jefoo Zobraziť príspevok
    Ako som uz napisal calidor ubohost bola ako el pouzival svoje multi ucty na zivenie a stavanie armady radsej postavit jednu mensiu a cestne ako sa hrdit a ty ho obhajujes ze postavil mega armadu cez kopec uctov
    a nakoniec podla mna je uz uplkne trpne ako stale pises ako mal el armadu je to trpane ako iny pouzivaju ako kazde druhe slovo syndi

ubohost je bezhlavo a slepo verit tliachaninam niekoho, kto je natolko neschopny, ze si nevie predstavit, ze by sa dala taka armada postavit aj bez multiuctov

jednoduche pocty:

armada 63k impov, 30k EC (bez zriedla v tej dobe) = crop 183k/hod v dedine co mala produkciu 10k/hod, podme pocitat: velke kasarne, velke stajne, male kasarne, male stajne, dielna, trh (na npc) par skladov (tusim som mal sklady na 320k, tzn. 4x), HB, dvor hrdinov (aby sa dal presuvat hero), arena a kolko ostava miesta na sypky? schvalne si to spocitaj: 20-13=7, to je 560tisic obilia, co su slabe 3 hodiny zivenia, chcem ta vidiet, ako mas chut a cas to zivit, len aby to pocas farmenia imaginarnych multiuctov nekapalo... vidno, ze ani ty, ani ten povodny obvinovatel ste NIKDY nestavali velky off, ktory sa stavia tak, ze sa rozosiela na zivenie do ostatnych dedin, pouzivaju sa vedlajsie armady na lokalne boje a tento off sa stiahne az tesne pred vyslanim finalnej katovacky, pricom sa zburaju v danej dedine vsetky nepotrebne budovy (ako napr. kasarne, stajne, apod.) a vystavaju sa miesto nich sypky, aby armada prezila aspon chvilku za staleho zasobovania obilim

tiez by ma fakt velice zaujimalo, ze ak uz som farmil tie multiucty, preco som ANI JEDINY RAZ nemal ani len stuzku za farmenie? preco som sa v top 10 lupeznikov objavil maximalne v pondelok tesne po polnoci, kedy sa tam moze objavit hockto, kto prvy uchmatne 20 surovin?

opakujem naposledy NEFARMIL SOM ZIADNE MULTIUCTY ani nic podobne a stojim si za tym, ze moja armada bola 100% LEGITIMNA a LEGALNA, POSTAVENA LEN Z MOJICH VLASTNYCH SUROVIN tak ma uz nestvite tym, ze podlahnete bludu neschopnej lamy, ktora funguje na principe "zlodej krici..."

P.S.: moja produkcia surovin bola 4M/denne. z vlastnych dedin, takze si smelo zrataj, ze vyroba rimskeho vojska stoji denne v malych, velkych K a S a v dielni dokopy: 2.113.834 a az potom kydaj

P.S.2: uz sa k tomu nebudem vyjadrovat, lebo vidim, ako sa tu toho chyti pan "zlodej krici..." ale musel som k tomu dat moje vyjadrenie

P.S.3: nabuduce vo vlastnom zaujme never manipulatorom a "ludom slova" ktori miesto cinov len tliachaju a svoje chyby zakryvaju poukazovanim na ine veci, len aby zakryli svoju neschopnost a vlastne podvody, a za tym ucelom su ochotni a schopni konstruovat vlastne teorie a neopravnene osocovania a obvinovania inych
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Strana 5 z 5 PrvýPrvý 12345

Pravidlá prispievania