Strana 1 z 13 1234567891011 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 122

Téma: Zakazat!!!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Jack Herrer
    Registrovaný dňa
    20.07.2009

Povodný Zakazat!!!

Navrhoval bych zakazat aby Acc hralo vic lidi
    proste bych naridil aby ucet hral 1 clovek
    ptate se proc?
    jakou to ma cenu kdyz ucet hraji 3 lidi a este k nim maji dalsi 2 zastup? omg to je pak jasny ze na tom uctu je 24/7/365 porad nekdo...
    to by proste v tehle hre byt nemelo.. je to nefer vuci ostatnim... kde sou ty casy kdy hral na uctu jeden clovek..
    prostě pro dualy trialy atd.. palec dolu uz takle staci kdyz hraje ucet jeden a dva k němu maji zastup
    a myslim ze v tomhle se mnou budou lidi souhlasit kdo je Pro zakazani at da´palec nahoru
    Co takhle,
    1 server, kde by moh hrat na 1 účtu, jen 1 člověk.! ?
    THCcs_ :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

Praveže by to bolo nevyhodne keby hral kazdy sam... kazdy obycajny hrac by nemal sancu proti maniakom a je jednoduche si zohant dual dual si zozenie kazdy a vtedy sa aktivitov vyrovnaju tym najlepsim..

EDIT:Myslim ze ta stve ze niekto je lepsi a ma dual a ty si slaby a nikto s tebov nechce ist... moj nazor

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tep
    Registrovaný dňa
    24.02.2009
    Lokácia
    ...a kamen v okne

Povodný

ak mas jednu dedinu tak ty to je na ..... ale tak ked je ucet velmi rozvinuty a ked je tam nonstop farmenie ta jasne ze musia tam byt tolky ludia aby im ked tam nebudu pokapala armada alebo pod.
    no ale jasne ze lamy opakuju a hladaju dual...a to nema cenu...tak ja davam tak prst na stred

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mat12
    Registrovaný dňa
    09.05.2009
    Lokácia
    Ďaleko

Povodný

ma to aj svoje vyhody aj nevihody ja hram sam a zere to strasne vela casu rozmyslam ze stravianomu uz kôli tomu skoncim .môžno dobuducna si dam dual neviem ešte ale nemam rad ked sa mi niekto špara v dedinkach

Registrovaný dňa
    20.07.2009

Povodný

Citovať Originál od tep Zobraziť príspevok
    ak mas jednu dedinu tak ty to je na ..... ale tak ked je ucet velmi rozvinuty a ked je tam nonstop farmenie ta jasne ze musia tam byt tolky ludia aby im ked tam nebudu pokapala armada alebo pod.
    no ale jasne ze lamy opakuju a hladaju dual...a to nema cenu...tak ja davam tak prst na stred

ucet muze byt rozvinuty i kdyz hrajes sam, a jestli ti aramda pokape nebo ne je tvoje smula, navic
    § muzes prece mit 2 zastupce omg.. proste dual trial a nekde snad i vic lidi to je hnus... kazi to tuhle hru. to je mj nazor.. hrajes sam a zere to vela casu.. no jenze to je dusledek dualu a trialu.. kdyby takovy nebyli tak se nemusis tolik snazit aby sis zachranil krk
    Naposledy upravil Jack Herrer; 30.07.2009 o 14:39
    Co takhle,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.12.2008

Povodný

nesuhlasim. ale ak si slaby, mozeme to niekedy skusit spolu a uvidis ako farmia majstri
    Bohovia sa zbláznili, ja som sa zbláznil. (no.20,5)
    NEHRAM SK2!

Registrovaný dňa
    20.07.2009

Povodný

slabí nejsem.. hraju si prostě for fun ! nejsem totiz magor abych u toho sedel celej den...
    staci my kdyz mi pomuze zastup.. nemusim mit 40 vesnic 30000 pop staci mi treba 10000 pop.. na pop se totiz nehraje
    proste vy to nikdy nepochopite kdyz nebudou dualy trialy atd. tak travian nebude brat tolik casu..
    Co takhle,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nightRaven
    Registrovaný dňa
    17.07.2009

Povodný

Teba asi sfarmil nejaký dual čo? Mám pre teba riešenie, nájdi si aj ty dual8O a nespamuj tu fórum nezmyselnými nápadmi.

A BOLA TMA A BOL BAN

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.12.2008

Povodný

lol ja tu tues nesom cely den par hodin a konec najdi si dual na speed, chod si zarabat zlatky na ostatne servery a "dont worry be happy "(tak sa to pise?)
    Bohovia sa zbláznili, ja som sa zbláznil. (no.20,5)
    NEHRAM SK2!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.12.2008

Povodný

No asi sa vacsina zhodneme ze prilis vela hracov na jednom ucte zabija hru (nie im, nam !). Oni si to klikaju rano, cez den, v noci, stale tam je niekto online, a ked kazdy z nich dobija aspon trochu zlatky tak ten ucet musi byt vysoko.

Otazka je kde je ta hranica ? - dual - trial - ...
    Ja si myslim ze dual a dost (vid podpis )

Myslim ze to je proti zakladnym principom travianu. Mame predsa pravidlo :

§2.1 Zastupovanie
    Každý hráč má právo určiť 2 zástupcov, ktorí môžu spravovať hráčov účet v dobe jeho neprítomnosti a hrať v prospech majiteľa úctu. Táto funkcia nesmie byť použitá (ani skúšaná) na dosiahnutie stavu on-line 24h denne, 7 dní v týždni.

Takze otazka je: Ked zastupovanie nesmie byt pouzite na dosiahnutie stavu on-line 24h denne, 7 dni v tyzdni, preco na to smie byt pouzite hranie viacerych hracov na tom istom ucte ? Nejde mi to dokopy.

Okrem toho v niektorych krajinach uz je viac ako dual zakazany, a myslim ze tych krajin bude stale viac. Aj ked ako vzdy ide o prachy. Ak by pri dual - trial - ... - accountoch vyrazne klesal pocet spotrebovanych zlatiek na serveri, verim ze je velka sanca na uspech
    http://www.youtube.com/watch?v=JOPiKiru26Q
    - Alex, pick up the phone !
    - Hallo...
    - Halaaaaaaaaaak !!!

Strana 1 z 13 1234567891011 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania