Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 18

Téma: Čo sa vie o Multihunteroch a ako sa k ním správať

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.07.2009
    Lokácia
    Sl, kto vie vie, kto nie, nech sa ani nesnaží :)

Šípka Čo sa vie o Multihunteroch a ako sa k ním správať

Chcel by som vám predstaviť asi najväčší výtvor môjho "spisovateľského" obdobia. Napísal som článok, ktorý môže byť zaujímavý tak pre hráčov, ako aj pre Multihunterov. Pre hráčov, pretože je tam veľa informácií o Multihunteroch. Čo môžu, čoho sú schopný, ako sa väčšinou správajú, ... Pre Multihunterov môže byť zaujímavý preto, lebo keď si ho hráči prečítajú, môžu sa konečne uvedomiť a začať vám normálne písať
    Tak či onak, tu je odkaz na článok:
    http://www.online-hry-help.sk/viewtopic.php?f=16&t=93

Ak by niekto niečo ešte vedel, bol by som fakt rád, keby sa zaregistroval a odpovedal na tému svojimi poznatkami, poprípade pochvalou. Taktiež ak by mohli Multihunteri niečo prezradiť, bol by smo im nesmierne vďačný. No a bol by som rád, keby každý, kto si článok prečíta zahlasoval...

neberte to prosím vás ako reklamu. Chcem pomôcť Multihunterom a Travianu aby sme mali kvalitnejšie serveri a mohli sa viac z hier tešiť, ako zúriť...
    senky.yw.sk - osobný blog
    Online-hry-help.sk - Pomoc pri hraní online (browser) hier. Samozrejme je tam aj Travian a v najväčšom zastúpení článkov :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.06.2009

:D Pochvala

Patri ti moja pochvala .

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Galadhrim
    Registrovaný dňa
    07.11.2008

Povodný

Dost dobre
    CECE + byli + misoo = Galadhrim
    SK - 2 super server do rozpadu Original
    http://cry.travianteam.com/sig-4-sk-2-sk6_4870.gif

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa demen
    Registrovaný dňa
    19.11.2008

Povodný

dobry clanok len nesuhlasim z jednou vetou
    -o každom hráčovi vie všetko, čo neporušuje jeho osobnú ochranu súkromia (to ani zistiť nemôže, keďže prehliadače takéto údaje neposielajú)

na jednom serveri sa mi nieco stalo z uctom( uz si nepamätam čo ale bolo to nieco so zmenenym heslom mojho uctu) a multihunter mi povedal dokonca priezvisko cloveka ktory sa na moj ucet prihlasil...a bolo pravdive lebo to bol moj spoluziak. Podla mna sa ani takeo veci nema multihunter dozvediet. podla mna je to tiez osobná ochrana súkromia

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Assassin
    Registrovaný dňa
    19.05.2009

:D

Ked si to robil nezištne a robil si to len preto preco si to napisal v poslednej vete tak ti tiez patri aj moja pochvala
    Vopred sa ospravedlnujem za chyby vzniknute v mojom prispevku z dvovodu nepozornosti
    Ak som napisal nieco zle tak ma opravte rad sa poucim

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.07.2009
    Lokácia

Povodný

Citovať Originál od demen Zobraziť príspevok
    ...multihunter mi povedal dokonca priezvisko cloveka ktory sa na moj ucet prihlasil...a bolo pravdive lebo to bol moj spoluziak. Podla mna sa ani takeo veci nema multihunter dozvediet. podla mna je to tiez osobná ochrana súkromia
    Toto som si istý, že Multihunter z toho, čo počítač odosiela nemôže istiť. Buď to videl niekde na fóre, alebo v správach alebo tak...

Citovať Originál od Assassin Zobraziť príspevok
    Ked si to robil nezištne a robil si to len preto preco si to napisal v poslednej vete tak ti tiez patri aj moja pochvala
    Ďakujem. Naozaj som to urobil nezištne, tak isto, ako robím celú stránku. Nemám z toho ako zarobiť, jedine, že by ľudia klikali na reklamy...
    Online-hry-help.sk - Pomoc pri hraní online (browser) hier. Samozrejme je tam aj Travian a v najväčšom zastúpení článkov :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mat12
    Registrovaný dňa
    09.05.2009
    Lokácia
    Ďaleko

Povodný

velmi zaujimavy članok.
    len ešte podotknem že nemusiš s multihunterom pisať po slovensky .ja ked som komunikoval s multihunterom tak on mi pisal po česky asi to bol čech tak som aj ja odpisoval po česky

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.07.2009
    Lokácia

Povodný

Hej, to už som sa dozvedel. Mimochodom tam je "by mal byť"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Úsmev

jedna otázočka multhiener si môže vybrať národ alebo môže mať iba rímanov

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Nemka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Salzburg - Germany (ale momentalne Bratislava)

Povodný

ten clanok je fascinujuci.. robila som uz vseliake travian-aktivity, ale toto by ma asi vrcholne nebavilo a.. neviem, nudis sa asi, co? (nie v zlom, len je to pre mna hrozne, ked si predstavim, kolko si nad tym mohol asi tak stravit..)
    CITAJTE MOJ PROFIL!!! KED TU BUDEM JA, TAK BUDETE MAT ZNOVA VSETKO, CO CHCETE ;) :D

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Tagy pre túto tému

Pravidlá prispievania