Strana 10 z 30 PrvýPrvý 1234567891011121314151617181920 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 91 do 100 z 295

Téma: Nove pravidla hry Travian - diskusia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.12.2008

Povodný

no tak sa pripojím aj ja.
    vadí mi hlavne už otrepaný bod :

§3.6 Zverejnenie reportov z útoku v hre alebo na fóre bez súhlasu oboch zúčastnených strán je zakázané. Toto sa vzťahuje aj na zverejnenie posielaných správ v hre alebo emailov iným hráčom/od iných hráčov, Multihunterov či Administrátorov. Tieto informácie nesmú byť zverejnené ani na fóre aliancie, či v profiloch hráčov.

určite každý z vás vie, ako to je s reportmi počas vojny.bez toho sa to jednoducho nedá.
    a druhá klúčová vec pre diplomaciu sú práve správy.napríklad v ally kde hrám, sú akékolvek diplomatické návrhy a riešenia zverejnené, aby sa k tomu mohli vyjadriť všetci.osobne na tom nevidím nič zlé.koniec koncov ak niekto navrhne spojenectvo, tak ho nejako aj podloží a každý jeden člen v ally má právo vidieť vystupovanie človeka ako aj jeho konkrétnu ponuku.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Ja si myslím, že pravidlá sa preto zmenili aby nám to sťažili. Neviem ako vy, ale ak hrám nejakú hru vyberiem si nejakú obtiažnosť a po prejdení tej hry to stupňujem pretože to je maximálne nudné hrať stále dokola s tou istou obtiažnosťou. Travian tu je už dosť dlho bez zmien a my už vieme tie správne taktiky a finty. Toto nás prinúti znova porozmýšlať nad tým a vymyslieť niečo nové.
    Predsa, ked viem akou armádou útočí protivník, je ľahké sa pripraviť. Aj ked viem, že niekedy bude útočiť. Tak to tam zabetonujem. To vedia školáci zo ZŠ (nič proti školákom).
    Mne osobne to nerobí problém. A na druhej strane je zakázané zverejňovanie reportov. Neviem či sa tam počíta aj "xxx prišiel práve o army" alebo "def v yyy bola práve statne zredukovaná"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.08.2009

Povodný

myslím, že keď na tých pravidlách budete chcieť s tickym niečo upraviť, tak určite toto pravidlo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.12.2008

Výkričník

ahoj...no takze chcel by som sa spytat ohladom:
    o §1.5 Pokiaľ dvaja alebo viacerí hráči používajú ku hre rovnaký počítač, musia si hráči zaznačiť Spoločné používanie PC počas tejto doby a zrušiť tento údaj hneď po skončení používania rovnakého PC.

takze to znamena ze ked pridem napriklad ku kamosovi a aj on hra travian tak on si ma musi dat do spolocnych uzivatelou a aj ja jeho to viem...ale potom ked sa akoze pojdem odhlasovat tak ho mam zo spolocnych uzivatelou vymazat ci jako to je myslene prosim

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.12.2008

Povodný

to mmo : istým spôsobom je aj to čo si ty uviedol report z boja.čiže by bolo fajn vysvetliť či sa jedná o travilogy a linky hlásení priamo z hry budú dovolené, abo ako to bude.
    a tá komunikácie je naozaj riadna hlúposť.skúste mi vysvetliť ako sa bez toho bude ťahať diplomacia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.02.2009

Povodný

diplomacia sa casto taha s viacerymi ludmi a uplne mimo komunikacnych kanalov travianu, a vypis napr. zo skypu sa pouzit bude dat + sa to tam vyriesi ovela skor ako IGMkami.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

1. Ak chceš riešiť diplomaciu s niekym, tak ti určite nezakáže zverejniť vašu komunikáciu, nie? Takže tam problém nevidím
    2. Report (pods.m.) = v anglickom jazyku znamená hlásenie/správa. Myslím, že ak by naozaj mysleli veškerú komunikáciu o niekoho armáde. Aj vo všeobecnosti (bez čísiel) tak by sa to malo trošku prepísať. Vzhľadom na to, že všetci pod reportom rozumieme hlásenie z hry alebo travilog.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.01.2009

Povodný

canax "pouzivani" a "pouziti" je neco jineho. pouze v prvnim pripade je treba vyplnit "spolecne pouzivani pc", jak napovida jiz samotny nazev teto funkce.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.11.2008

Povodný

Mne sa tie nove pravidla lubia

§2.4 Účty vlastniace Div Sveta, Konštrukčné plány alebo Artefakty môžu byť podporované všetkými surovinami bez limitu.

Prosim o vyjadrenie admina. Mam top20 ucet, 3 artefakty na nom. Po zmene pravidiel mi mozu moje zastupy, hraci so spol.zdielanim pc, spoluhraci z aliancie a spojok a farmy posielat hocake suroviny kolko len chcu? Cize kludne mozem denne dostavat trebars aj ich celkove produkcie je jedno ci suroviny alebo obilie a to dlhodobo... pokial mam artefakty, nebude ziadne porusenie pravidiel a ani ucty z ktorych budu tieto mnozstva posielane neporusia pravidla ziadne?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Zastupcovia účtov a hráči s uvedeným Spoločným uživaním PC môžu obchodovať iba v pomere 1:1.
    Toto pravidlo stále platí a v §2.4 sa o výnimke nehovorí. Inak ti každý môže posielať surovín koľko len chce.

Strana 10 z 30 PrvýPrvý 1234567891011121314151617181920 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania