Strana 5 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 41 do 50 z 67

Téma: Preco koncim s Travianom

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.11.2008

Povodný

absolutne suhlasim s Gorgom a jaajom, kazdy z vas vidi len to, ze top ucty su tie kde hra viac ludi a uz to odcudzuju na fore...
    ale nikto z vas nepovie, ze kopa dual uctov su farmy, zniceni hraci, prip. mrtve alebo zmazane ucty kvoli rozporom hracov na tych uctoch...
    sk1 3 vek - O.D.B http://www.stream.cz/video/468768-travian-sk1-carnaby-1
    skx 7 vek - FastButLama http://www.youtube.com/watch?v=KV_eqjntgQI

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Devon
    Registrovaný dňa
    16.06.2009
    Lokácia
    BA

Thumbs down

Ako vidim, je tu mnoho ludi proti multi acc. Aj ja som proti. Travian je sice najlepsia browser hra, ale najde sa aj kopa inych hier na podobny styl /TribalWars, Kingsage, apod./ kde sa da normalne zahrat bez multi uctov. Kvoli tomu z Travianu budu ludia odchadzat. A pre vyvojarov bude tento odliv hracov znamenat iste financne straty za zlatky, lebo tych hracov ktori su proti je urcite ovela viac, tym padom menej vyhadzovania penazi za zlatky... za chvilu budu na Traviane hrat len zavislaci ktori tu budu 20 hodin denne a multi accounty, ktore su na kazdej inej browser hre zakazane.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný devon

suhlasim s devonom, toto je cista pravda co napisal
    666

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.12.2008

Povodný

Devon, multiaccounty su nielen na kazdej inej zakazane, ale aj tu ;-) Ale to asi vies, len to tak vyznelo...

Kazdopadne moj nazor je povolit maximalne dual ucty, to je jasne.
    Lebo potom su hraci, ktori jednoducho nezvladaju tempo hry, nevedia to hrat tak ako vacsina hracov co ten server aj prezije a potom musia hladat niekde chybu, no a najlepsie je najst ju hocikde inde ako v sebe. Takze prichadza flame o tripple uctoch a viac.
    Samozrejme cim vacsia hysteria, tym viac hracov zacne svoje neuspechy hadzat na to a casom sa to bude kopit a kopit. Dokazom je tato tema.
    Da sa samozrejme najst aj vela inych nevyhod tripple a viac uctov, ale jediny normalny je odliv hracov, resp deti. Co je to najhorsie vobec...
    Ostatne dovody najma tykajuce sa Travian Games a ich zisku ma vobec netrapia.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dankoo
    Registrovaný dňa
    11.03.2009

Povodný

ja som z tej triedy zavislakov
    Brácho, si to ty?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.03.2009

Povodný

Pokud by každý měl multy acc tak uz travian neni travian...Každy by tu byl non.stop 24hodin denne:
    -žádné farmy
    -žádné off body

Prostě nic a travian by stratil smysl...a proto i ja jsem proti multy acc a podle me by meli zakazat dokonce aj dually...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

lol, tak dualy nezakazu urcite, to by az tak daleko nezasli ale mohli by zakazat od troch hracov viac...mam kamarata, co hra na ceskom servery, a vedla neho na mape je taky ucet co tam hraju siedmi, a to je vela, vezmite si ze on je ich sused a hra to sam...kto asi vyhra? no oni, ale tu uz ani skusenosti nepomozu, co ze je skuseny hrac ked tu nesedi 24 hod.denne, ale taky ucet kde su siedmi tak tam su 24. hod denne, ale samozrejme ma to aj svoje nevyhody, ked su viaceri na ucte tak sa preklikavaju dediny a je na ucte bordel...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.08.2009

Povodný

ja som tiež proti, max. dual... a aj tak by som spravil nejaký server, kde by boli aj tie zakázané

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.07.2009

Povodný

pisete ze zrusit tie ucty kde hra vela ludi a spravit serveri max dual ale pozrite sa na to tak aj kebyze sa moze na 1 ucet prihlasit len 1 clovek stale moze mat 2 zastupi ktore mu to mozu klikat ...
    potom si zoberte povedzme mate doma pocitac s internetom mate telefon s netom a povedzme este v skole v praci tam skocite popripadne v internetovej kaviarni to by ste potom boli bloknuty za to ze tam nehrate sam to znamena ze na svoj ucet by ste sa mohli prihlasovat max s 2 roznych veci a ked si poviete ze na zaciatku napisete ip ze ten pocitas telefon laptop tak to rovnako mozu naklikat viaceri hraci ako som za aby napr jeden server bol taky ze max dual a k tym multi uctom pokial ste v zlej partii mozte hrat na top ucte ale vas to nebavi a v tych multi ide aj o to aby ste si medzi sebou rozumeli a pokial si najdete niekoho takeho tak vas to potom aj bavi a k tomu nie na kazdom ucte sa farmi nonstop 24 hod kazdeho to raz omrzi a si zoberte na jednom ucte som jeden cas farmil iba ja a teraz ma to uz omrzelo a chytil sa dual a teraz farmi on mozno ho to omrzi a chyti sa trial ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Ja neviem čo sa rozčulujete. Na jednej strane sú také multiaccounty nefér voči ostatným hráčom, ale uvedomte si, že to je len vaša chyba. Z takých účtov síce ide denne aj 1000 útokov, ale po koľko vojakov? Asi tak po 50-100 v závislosti od toho ako dlho sa server hrá. A teda stavajte úkryty. Bud vám nič neukradnú alebo prestanú útočiť úplne.
    Ak bol niekto zničený takýmto účtom, tak verte, že vás zrušili preto, že nie ste dobrý hráč alebo oni sú skúsení.
    Tiež sa neregistrujte hned na začiatku. Je lepšie si počkať pár dní a tak sa vyhnúť tomu tuhému jadru. Je predsa známe, že multi-accounty sa registrujú hned aby mohli čo najskôr začať farmiť.
    A ak vás aj rozbijú, tak mávnite nad tým rukou. Oni stratia viac ako vy. Vysedávať pri tom celý deň a celú noc nie je ničím iným ako úkážkový stav blbosti. Takí ludia utratia stovky zlatiek, sú na účte cez mobil čo im tiež pekne ide do peňazí, málo spia, čím si zarábajú pomaly na horšie zdravie v budúcnosti. Ak aj nejakým zázrakom majú frajerku, tak im tá stále hučí do hlavy, že viac času venujú travianu ako jej. Proste po skončení serveru je taký hráč na výslní chvílu, má na účte podstatne menej peňazí, o pár dalších šedivých vlasov na hlave viac. A to je všetko. Nič viac.

Strana 5 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania