Strana 1 z 7 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 67

Téma: Preco koncim s Travianom

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.06.2009

Povodný Preco koncim s Travianom

Zdravim,

nehram travian dlho, ale myslim, ze som dosiahol ok vysledky. Hral som teraz speed sk, ale dal som zrusit ucet z dovodu, ktory tu uz bol parkrat spominany, a to su utociace NONSTOP online ucty, kde hra 3,4 a viac ludi.
    Pokial chce hrat Travian niekto, kto nie je student bez frajerky, ma vlastny zivot, skolu-pracu, chodi von, tak sa Travian hrat uspesne neda. Preto si myslim, ze 2 a dost na ucte je velmi dobre pravidlo...
    Pred koncom som bol okolo 200 pozicie, v obrane som sa dostal na 80 poziciu, ale v noci sa proti utokom branit neda, ked clovek spi, takze to postupne islo dole vodou...
    Ked sa ma niekto opyta, preco nie dual - chcem hrat sam. Vsetky hry doteraz som hral sam a myslim, ze to ma svoju logiku. Neviem, aky ma vyznam ucet s 5 ludmi, ktory su nonstop 24h online a za noc poslu aj 300 utokov... To nie je hra, to je zavislost.

takze otazka na zaver: je niekde server, kde plati pravidlo 1 hrac - 1 ucet? Lebo inac pre mna Travian nema zmysel, zivot je o niecom inom ako sediet 24 hodin za pocitacom, aj ked uznavam, ze je to zabavna hra, ale to co je z toho teraz uz podla mna s hrou nema nic spolocne...

Len tolko

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.01.2009

Povodný

travian.dk - max. dual ucty. o jinem omezeni poctu hracu ve svete travianu nevim.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa willy51
    Registrovaný dňa
    13.04.2009

Povodný

Nie som si na 100% ale myslim ze v Dansku to tak maju...skus tam

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.08.2009

Povodný

uplne s tebou suhlasim TT by s tym mal nieco robit, lebo solo hraci nemaju sancu proti non-stop hracom kt. za den poslu 1000 utokov a hraju to 5 alebo aj viac. co chvila sa moze stat ze travian budu hrat len ludia co su na tom zavysly a nevedia sa od toho odlepit. A "normalny" hrac radsej zrusi ucet alebo prestane hrat travian uplne, koli taky to ludom. rad spominam na skx1a2 lebo tam to este bolo ok ale casom ide travian dole vodou.
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.07.2009

Povodný

Jejeeeee.....tak keď vám to vadí tak skuzte sehnat hráče a hrát tiež třeba 4 hráči na účtě. Mě sa to tiež nepačilo a nechcel som žiadnu dual, že by mi robil len bordel na účtě, hádali by jsme se atd....ale vyzkusal som to a je to fajn. Teraz si nemůžu stěžovat. Pohybujeme se cca 90 pop 200off 400 deff. A nejsme ziadni zavislaci. Jsme 3 na ucte a pekne se stridame a je to fajn. Mam cas na holku, pracu/skolu a svoje zajmy. A i tak se nam vede dobre.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.09.2009
    Lokácia
    NEMESIS

Povodný

Nejedna sa o ziadne zavislacenie ako to nazyvate. Ti hraci su v podstate na ucte tak isto dlho ako vy, len kedze ich je viac dokazu si svoje "sily" rozlozit na cely den. Nie je to nefer pretoze tak moze ucinit kazdy hrac ale samozrejme proti hracom co hraju sami je to velmi velka vyhoda. Ja osobne hravam vzdy len dual pretoze sam by som ziaden ucet neutiahol.

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    03.01.2009

Povodný

podle me at si kazdy dela co chce ja osobne uz travian taky nehraju a to protoze me to proste prestalo bavit porad posilat utoky a stavit je to vsechno porad dokola

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

presne tak, aspon jeden sk server by mohol byt s obmedzenim hracov na ucte, maximalne dvaja a dost, lebo teraz nemenovani top hraci na skx hraju co ich poznam uz dost dlho, tak tam hraju na ucte siesti a to je vela...a si tak vezmite ked hra niekto sam, tak vobec nema sancu...to by mali MH blokovat ako multiucet neviem co ktomu povedat...
    666

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.06.2009

Povodný ...

Chapem, ze niekto nesuhlasi a niekto hej.
    Ja som napisal svoj nazor.
    Niekomu moze vyhovovat 5 ludi na ucte, ale pre mna to zabava nie je. Nehram ja, ale niekto iny zo mna a tym padom ma nebavia ani dosiahnute uspechy na takomto ucte... Aky ma vyznam hrat povedzme 4 hod. denne a hra tam so mnou dalsich 5 ludi? Mna by taka hra nebavila vobec...
    travian v tejto podobe je pre mna bohuzial nezaujimavy, aj ked zo zaciatku ma to dost chytilo... stavanie dediniek atd. je fajn, ale ku koncu len posielat 500 utokov denne, to uz zabava pre mna nie je...
    Neexistuje nejaky mierovy travian ))

Asi si kupim osadnikov z katanu a budem hrat doma s frajerkou ))

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.09.2009

Úsmev

Prispejem svojou troškou-svojím názorom do mlyna. Ak hrajú 4,5 alebo viacerí hráči na jednom účte takmer nepretržite je to z môjho pohľadu ako v tom vtipe kde jeden výzýva chlapíka na "férovku" so slovami : Ty máš 30 (rokov) nás je 30! Tak poď sa biť. zmysel pre fair play je už dávno ta tam. A argument veď aj ty sa môžeš zaradiť do nejakej skupinky a hrať je podľa mňa trošku scestný pretože to je nie "môžeš" ale "musíš" ak nechceš totálne prehrať.(asi ako keď si jeden nemenovaný panovník podrobil nové kraje a pohanským dedinčanom dal na výber: "alebo prestúpite na kresťanskú vieru alebo vás nechám vyvraždiť" - tiež si mohli slobodne priam demokraticky vybrať.

Strana 1 z 7 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania