Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 11

Téma: Maďari ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.08.2009

Povodný Maďari ?

Aky blb prekladal travian ?

Ste citali popis ostepara ? >>> Dlhý oštep mu zaručuje úspechy v boji s jazdectvom a to práve vďaka dlhému oštepu <<< To je akoze co za "lol" vetu ? keby som namol ozraty tak to takto nesformulujem !

Tak isto ako aj preklad jednotiek. Odkedy sa "rat" preklada ako "krysa" ? toto je cesky alebo slovensky travian ?!? "rat" >>> "potkan"

Je to hamba travian teamu, dufam ze mi date dalsie cervene bodiky, napisete mi ze "tema nulovej hodnoty" a zmazete to. thx dopredu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa night elf
    Registrovaný dňa
    30.01.2009
    Lokácia
    Tam kde sa voda sype a piesok leje.

Povodný

LOL
    to som si nevsimol ... hh dobry postreh

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mustafa Dig
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Slovensko, Bratislava

Povodný

nikto nie je dokonaly ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.08.2009

Povodný

uz som to pisal cca pred 2 tyzdnami ale temu mi zmazali a chybu neopravili ... ved spisovna slovencina je tema nulovej hodnoty :/

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.08.2009

Povodný

Citovať Originál od Mustafa Dig Zobraziť príspevok
    nikto nie je dokonaly ...
    co prosim chlapce ked uz niekto nieco vypusti do celeho slovenska tak by si to mohol aspon po sebe precitat ! ja tiez vypravam nespisovne (pouzivam ortodoxnu nitrancinu) ...ale hadam takyto projekt ako travian by mohol mat nejaku uroven ! to tu tomu sefuju jejaky degesi ?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

hanba, aj ked prisli artefakty na speed, tak tam bolo o nich pisane, a bolo tam mnoho chyb mam taky pocit ze to tam pise nejake 12 rocne decko, alebo nejaky admin co nechodil na slovensky jazyk...:X

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.12.2008

Povodný

Ja mam takychto bojovnikov za perfekcionalizmus velmi rad, ak ide o gramatiku, tak to uz maju plus dalsi bod.
    Ale musim ti poradit, ked uz sa chces s mocnostami hadat, tak primerane a slusne. Jediny mmo sa s tebou bude dokola hadat o tom istom a nikde sa nedostanete, ale to je zase sranda.

Takze Clint, slova ako degesi radsej vypustaj, bola by ta skoda

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

no ako som teraz pozeral navod, tak je tam viac chyb, su tam zle sformulovane vety, takto to ani male 4 rocne deti nesformuluju, ja mam taky pocit ze oni to skopyrovali od nemcov ten navod, a si to prelozili v google prekladac, google prekladac nepreklada celkom dobre...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mustafa Dig
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Slovensko, Bratislava

Povodný

tak je tam ista pravda ze to mohli nejako opravit ohladom tich ostepov, lebo to je ako si mimo
    ale nie je to az take strasne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.09.2009
    Lokácia
    NEMESIS

Povodný

Je to pre vas take podstatne? Keby ste si citali navod kazdy den tak nepoviem (nenapisem) ani pol slova. Pochybujem ze by vobec niekto cital preco maju ostepy najlepsiu obranu, to nikoho nezaujima. I ked uznavam ze takato medzinarodna hra by mala mat nejaku uroven, ale tieto chyby su nepodstatne.

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania