Strana 75 z 95 PrvýPrvý ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 741 do 750 z 949

Téma: Dianie na s6

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa kwiko
    Registrovaný dňa
    08.03.2009

Povodný

hmm mohli ste poslat viacej fejkou az na noc... a qqq by mal hned o 20-30percent mesiu deffku... takto sa stihaho oboje... a hlavne qqq je velmi dobry hrac s velkym srdcom... takemu sa posielaju podpory aj keby doma nebolo

Destiny hrala dobre.. teraz som zvedavy ci sa budeme bit s natarmi, alebo aj medzi sebou
    Nazdravie, a pime rychlo, zacina sa stmievat....

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa qqq
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    PO CITY

Povodný

tak to co ja mam teraz v dedine tak to je hotova katastrofa skoda ze ste neprisli ku mne
    KLUB proti slovu megacrop PEGAS - naj partia TWF - banda závislakov G-KRU, TitansSW a mnoho ďalších navždy v ♥

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa FUNTOMas
    Registrovaný dňa
    27.12.2008
    Lokácia
    ǝlʞǝd ʌ

Cool

Mozes hodit log co si tam mal aj tak myslim ze to je uz jedno :d
    Mam rad spravodlivost...preto nehram...
    Zase v tom..s2..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa kwiko
    Registrovaný dňa
    08.03.2009

Povodný

hmm, kukam ze som si splietol nick... ale snad je jasne koho som myslel... inak www.vestirna.com
    Nazdravie, a pime rychlo, zacina sa stmievat....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.12.2009

Povodný

no ja by som strasne rad videl tie logy u roonieho...
    ludia, snad nebalite vsetci!! kto bude teraz konkurovat silnej koalicii?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Galadhrim
    Registrovaný dňa
    07.11.2008

Povodný

No, nebolo to az take jednoznacne .....my s ronniem sme mali kvaltine stresy....bolo to odrzku...ale u mne tie faky nesli tak jednoznacne ako u ronieho...tak sme deffovali....

No ked mam pravdu povedat destiny dost dlho odolavalo presile a hrali tam vyborny hraci....nemam co povedat ine ...super vedenie,aktivny hraci..
    CECE + byli + misoo = Galadhrim
    SK - 2 super server do rozpadu Original
    http://cry.travianteam.com/sig-4-sk-2-sk6_4870.gif

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Najviac zabavne z celej akcie bolo sledovat tie stresy u vas. Na ronnieho sli utoky skoro 24 hodin....Chlapec dosiel na ucet o pol dvanastej na obed? A uz pred nim sli HSky o podporu...Kvoli ronniemu boli rozpustene podpory u haryho a bohvie, koho este...Ale tak jasne...Boss a jeho arma su prvoradi U Galadhrima to bola nahoda ze Corleone so Zjazvencom a Vicky sa dali do "tesneho zavesu" Kazdopadne, logy niesu potrebne. Nic nebolo prerazene.
    Vicky
    Corleone
    pohodka
    Zjazvenec
    Bastet
    a ja (sekac33), sme si pekne nabili drzku, o co samozrejme aj slo, kedze u MK to na prvy pokus nevyslo... Po nas tam ostalo este cca 100k defu...Len si to pekne dorobte Neviem kto vam teraz bude branit natarku

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

Nasa sanca, zeby sme uspeli bola velmi mala a o to nam slo. V podstate by ste velmi prekvapili keby ste nas nechali skatovat aj ronnieho.

Dufam, ze zbytok Destiny co ostava nechate na pokoji, bolo by ubohe to vyuzit v tejto situacii.
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2009

Povodný

njn, krasny vikend za nami,
    dalsi uz cakaju natari, takze krasne logy uz asi budu len v DS ak sa pravdaze superkoalicia aspon trocha posnazi a bude si konkurovat , inak to vidim uz na zabalenie - skoda, myslel som si, ze pri DS tu bude vacsia zabava, tak ale ked okrem Destiny nikto nemal guraz hrat poriadne!?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.01.2009

Povodný

podla mna to bolo trapne poslat vsetky utoky na ronnieho vsak to bolo jasne ze jeho budu branit najviac s tymi armadami ste mohli narobit viac skody

Strana 75 z 95 PrvýPrvý ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania