Strana 80 z 95 PrvýPrvý ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 791 do 800 z 949

Téma: Dianie na s6

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa netto
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    BA

Povodný

Presne tak , mala by sa sem opat vratit ta ucta co tu niekto uz spominal
    https://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

nettko, paci sa mi tvoj podpis

no ale ked tu pisu bludy, tak to sa neda neodpovedat.. ano dali sme sa dole, ano, bolo to naschval, co je na tom take cudne?
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa MORHO
    Registrovaný dňa
    05.06.2009

Cool

Ja som tu zrušil učet pred vianocami,a prečo?Lebo to tu stalo za prd, o víťazovi bolo takmer rozhodnute, neocakaval som ze by sa tu dali zamiesat este karty, dost dobrych hracov porusilo učty a celkovo ten pocet aktivnych hracov bol velmi nizky. Moj IDOL multak patrik alias ziska alias hus alias spravedlnost alias rohac neviem od kial vraj uz tiez nehral na svojom ucte tak som stratil uplnu motivaciu. Ale jedno ponaučenie som si zobral - NIKDY nepojdem hrat uz na rozbehnuty server na darovany ucet, hlavne ak ma bude prehovarat patrik z trocnova. Celkovo sa mi zda ze to ide zo SK servermi dole vodou. Asi skusim nejaky server za hranicami, ale az po lieceni.

drepe
    Guest

Povodný

vsetky veci tu popisane vyplyvaju z jednej veci - velmi nizkeho poctu hracov na servery. Skoro kazdy sa s kazdym pozna. Vsetci aktivny hraci na servery sa zmestia do par aliancii. V takom prostredi je lahko vytvorit nerovnovahu. A s kazdym postupujucim sk serverom sa to zhorsuje (prave som vitazne dohral sk5, ak sa da ta supernuda nazvat hrou). Ako hraci s tym nic neurobime, to je uloha spravneho marketingu a schopnosti urobit hru pritazlivu pre hracov. Ale to je uz ina debata

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.12.2009

Povodný

Amen

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Galadhrim
    Registrovaný dňa
    07.11.2008

Povodný

ono myslim ze pride nasledne zlucenie SK5 a SK6 aspon by to bolo vhodne pre hru ale aj tak ten server bude slaby lebo ak ma ten server potom zasa dokoncit 1500 az 2000 hracov je to malo myslim ze idealnym riesenim by bolo zlucit CZ a SK servery na 6 serverov plus speed a classic ceske servery maju celkom dost hracov a ak pribudnu este nasi hraci tak by to bola celkom dobra hra ale to uz je na nasom supporte ci rozmyslaju nad necim takym. Ale myslim ze ako hraci by sme to brali vsetci lebo taketo servery kde bude hrat 5000 hracov od zacatku sa neoplatia ani rozohrat! aspon teda nie pre takeho hraca ako som ja. 3 mesiacov SK 6 som nemal koho farmit to bol ten utlm ktory zrazu u mna nastal vtedy ma prestalo bavit farmit bol som zviknuty na aspon 5 milionov tyzdenne a potom ked som mal ledva milion som pochopil ze pre straty na farmeni sa to vobec neoplaca. Davam teda travian teamu do pozornosti ako je na tom SK6 aby porozmyslali o buducnosti slovenskych serverov
    CECE + byli + misoo = Galadhrim
    SK - 2 super server do rozpadu Original
    http://cry.travianteam.com/sig-4-sk-2-sk6_4870.gif

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2009

Povodný

Tak prisiel cas sa predstavit, resp. povedat na ktorom ucte ma najdete .
    Hram na ucte Meyer Lansky, na server som isiel s tym, ze nasim utocnikom budem robit def. Ako vidiet na nasom hrdinovi, tak sa nam nejake tie body aj podarilo na podporach nazbierat. Kedze vsak sa nas elitny utok rozpadol def nebude velmi pre koho robit, a branit sa neskutocnej presile za cenu prebdenych noci nebudem. Preto vyhlasujem sutaz - vid. nas profil . Len tak sa mi tie artefakty odovzdat nechce.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa MORHO
    Registrovaný dňa
    05.06.2009

Povodný

Určite bude menej slovenskych serverov, ved z s4 bude classic server, v minulosti to bola s8. Zabudol som v predchadzajucom prispevku spomenuť ze DESTINY sa rozhodli spravne.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Galadhrim Zobraziť príspevok
    Davam teda travian teamu do pozornosti ako je na tom SK6 aby porozmyslali o buducnosti slovenskych serverov
    V prvom rade su na vine hraci. Oni vytvaraju rozne dual az x-al ucty ktore kedysi neexistovali co sposobuje menej hracov... Nezvaluj vinu na Travian team. Ale toto je debata o sk6....

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa FUNTOMas
    Registrovaný dňa
    27.12.2008
    Lokácia
    ǝlʞǝd ʌ

Cool

ndaval len do pozornosti nikoho neobvinil samozrejme ale aj sami hraci tt si vytvaraju dualy
    vid M&K ale tomu nik nezabrani hraci chcu byt stale silnejsi

to len aby som neodbocil od temy sk6
    Mam rad spravodlivost...preto nehram...
    Zase v tom..s2..

Strana 80 z 95 PrvýPrvý ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania