Strana 82 z 95 PrvýPrvý ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 811 do 820 z 949

Téma: Dianie na s6

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ripen
    Registrovaný dňa
    03.12.2009
    Lokácia
    Velke Levare

Povodný

Citovať Originál od robertko Zobraziť príspevok
    Tak ked som toto dnes zbadal vo svojej hlavnej skoro som odpadol

http://travilog.org.ua/sk/9088711/8a...bdc526d1bf/2/1

a za tym, 9 katovacich vln s dalsimi 1800 katmi

to je tak, ked si niekto stavia armadu od zaciatku a ukryva ju dakde v lesoch...
    Taka mensia akcia, nemali ste stale vrtat ,som len zvedavy kolko este mate deff?
    Ked som smadny to nevidi nikto, ale ked som napity to vidia vsetci!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.12.2009

Povodný

Citovať Originál od Ripen Zobraziť príspevok
    Taka mensia akcia, nemali ste stale vrtat ,som len zvedavy kolko este mate deff?
    no ved pomaly to zistujete, co?? pri dalsej hlavnej ste presli len tak tak...myslim ze tam preslo 1000 vojakov len... keby ste nekatli moju hlavnu, tak este pocitite aj nasu offku!

drepe
    Guest

Povodný

Citovať Originál od robertko Zobraziť príspevok
    no ved pomaly to zistujete, co?? pri dalsej hlavnej ste presli len tak tak...myslim ze tam preslo 1000 vojakov len... keby ste nekatli moju hlavnu, tak este pocitite aj nasu offku!
    ... ono take male armady su vlastne nanic, na Dive takou ani farbu na mure neoskres a len ta to z obilia vyziera, tak ju posles na smrt, najlepsie tam kde je najvacsi beton ... ber to ako taky vacsi fake utok

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.12.2009

Povodný

Citovať Originál od drepe Zobraziť príspevok
    ... ono take male armady su vlastne nanic, na Dive takou ani farbu na mure neoskres a len ta to z obilia vyziera, tak ju posles na smrt, najlepsie tam kde je najvacsi beton ... ber to ako taky vacsi fake utok
    tak ok, ked je toto fake, tak potom ok...
    http://travilog.org.ua/sk/4368991/1c...c4d0c65e57/2/1

a nebol tam najvacsi beton!!
    ten bol tu
    http://travilog.org.ua/sk/3399287/22...e39aff7397/2/1

pre uplnost pridam este posledny z vacsich logov...
    http://travilog.org.ua/sk/2533734/7f...03136f3811/2/1

ale zas aby to nevyzeralo ze my sme vobec neutocili, tak aspon jeden moj....
    http://travilog.org.ua/sk/7258967/09...c6e4055a1d/2/1

len skoda ze mi dost army pokapalo na ceste k nepriatelovi

tak ale uznajte ze proti takej presile sa hrat neda
    my sme vedeli ze mazeme uz ako vedenie z DESTINY mazalo aj ked sme boli od DESTINY totalne nezavisli
    tento koniec je pre nas aspon vacsia sranda..
    ak niekto nevie kto som, predstavim sa aj ked aj tak asi nebudete vediet
    som CAESARUS z NeWorld, malicka ally na SV ktora od zaciatku bojovala proti GOH, A-A, AH...
    som pysny na nasu alianciu a ludi v nej a asi som nezazil krajsi server! bolo nas 7, 8 cely cas, a dokazali sme sa super skoncentrovat v pripade utokov na nas alebo na nepriatela... vazne som si tento server uzil aj ked pre niekoho mohol byt nudny...
    Chcel by som pozdravit ludi z DESTINY, maju moj RESPEKT, skoda ze sme nespolupracovali uz davnejsie...
    takze nakoniec len tolko ze aj ked som nikdy nemal army ako oFF, ronnie, mahmed alebo podobne, tento server som si vazne ze ZAHRAL

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa netto
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    BA

Povodný

Je pozitivne stretnut tu niekoho kto ma z tejto hry radost bez ohladu na vyvoj
    https://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Marine
    Registrovaný dňa
    10.11.2008

Povodný

Ludia, myslim ze uz to vazne prehanate. Len tu vsetci od destiny frflete na to ako sa veci vyvyjaju. Nieco vam poviem: kto ten vyvoj spravil Kto bol jeho sucastou VY
    Netvarte sa teraz ako mrtve chrobaky ze sa na vas kazdy vykaslal a vsetci boli proti vam. Kolko snahy ste vynalozili na uzavretie vhodnych spojenectiev aby ste sa sformovali ako silna grupa?

Neviem ako vy, ale ja som si na tento server isiel zahrat ale aj spravit nieco pre to aby som ho vyhral. Vitaztvo je zmyslom kazdej hry, bez toho hra nie je hrou. Ak ste si hovorili, ze vas DS nezaujima, zrejme ste si to len nahovarali, ked je tu teraz popisan xyz stran o tom, ako vam vitaztvo nebolo dopriane zlymi hracmi z celeho servera.

Co sa tyka serveru a pobavenia, stotoznujem sa s robertkom. Server som si fakt uzil, ako zatial ziadny iny. Mozem za to zrejme vdacit blizkej polohe s hlavnym superom, takze sa vzdy nieco dialo. Niekedy som si hovoril, ze je tej srandy az moc ked som celu noc nespal resp. si nastavoval budik kazde 2 hodiny. Vela hracov z destiny mi pride velmi sympatickych ked sme si aj napriek vzajomnym bojom dokazali fajn pokecat a ponali hru sportovo. Ten postoj sa mi pacil ovela viac ako tento mucenicky co tu prezentujete tak preboha nekazte o nich mienku. (nastastie ziadneho z tych hracov o ktorych hovorim, ze mi prisli sympaticki, tu nevidim vypisovat uplakane spravy)

Myslim ze to je k tejto veci za mna vsetko.
    Nesnívaj svoj život, ži svoj sen!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2009

Povodný

Nuz Marine ja nemam pocit, ze by tu niekto frflal, skor sme sa museli rozlucit, kedze nase jadro odislo.
    Tiez si nemyslim, ze za tuto situaciu si mozeme sami, ako to tu uz bolo opisane na serveri je prilis malo hracov na to, aby bolo x-moznosti vyvoja. Urcite sme sa snazili zmenit pomer sil v priebehu servera, ale nie je celkom mozna spolupraca krizom servera, lebo napr. presun podpor na taku dialku je takmer nerealny. Tiez nemozeme za to, ze este aj Ti posledni z -FUN- a dalsich ally sa s Vami spojili. Tiez sa necitime zodpovedni za to, ze tu su aj taky super hraci, ktori sa tvaria, ze s Tebou budu spolupracovat a na druhy den ta oberu o artefakt. My sme hovorili cely cas otvorene, ze tato hra sa neda hrat tak, ze vsetci budeme mat spojenectva a navrhovali sme roznym velkym hracom (vedeniam aliancii), aby tieto spojenectva neuzatvarali, ze to bude nuda. Vedeli sme uz davno, este v case ked to Vam nedochadzalo, ze takymto stylom nas velmi rychlo zlozite.

Ale k veci. Do sutaze mi prisli v podstate dva navrhy, ani jeden z nasej ally. Aj Nemesis aj XmassAH/GOH su nastaveni, ze mozu sutazit, a od nas sa tak trochu ocakava, ci sa nepridame k Nemesis, aby sme vyrovanali sily (sranda, ze treba podporit najsilnejsiu ally podla poctu hracov s vysokou POP). Od vcera sme dali hlasovat u nas co dalej. Takze iba jeden hlas je za rozpustenie ally. Nadpolovicna vacsina sa vyjadrila v priebehu par hodin. A zatial tesne vedie navrh, ktory ma napadol fakt ako posledny a neveril som, ze by mal sancu na uspech, kedze je jasne, ze proti armadam, ako ma napr. ronnie nemame sancu. Ten navrh je prebrat jednu natarku s nazvom terc a umoznit Vam sa triafat . Destiny prislo na server stavat DS a stavat ho teda asi aj bude. Chceli sme aj vyhrat a to, ze sme to deklarovali hned na zaciatku nas asi pripravilo o tuto moznost, kedze ste sa vsetci toho tak bali az Vas to vsetkych spojilo. Som vsak rad, ze sme ally, ktora sa drzi hesla, ktore myslim tiez mame od zaciatku v profile (Máme svoje zásady,ktoré dodržiavame a ktoré sú dôležitejšie ako víťazstvo!). Takze to vyzera tak, ze destiny Vam aj v zavere hru nejako sprijemni, minimalne recesiou .

drepe
    Guest

Povodný

Natarky:

WW Village (165|73)
    WW Village (29|69)
    WW Village (-250|101)
    WW Village (-57|166)
    WW Village (-66|35)
    WW Village (-92|-254)
    WW Village (-171|-46)
    WW Village (-26|-70)
    WW Village (249|-96)
    WW Village (46|-173)
    WW Village (69|-22)
    WW Village (5|-7)
    WW Village (134|231)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Franz Ferdinand
    Registrovaný dňa
    14.10.2009
    Lokácia
    doma

Povodný

Takze destiny ma opat raz velmi sklamalo.Do poslednej minuty som akosi dufal ze budete hrat ako normalna ally az do konca a pokusite sa to vyhrat.Nie ze by som vam fandil ale zahrali by sme si vsetci aj vy aj my.
    Uz som raz myslim pisal ze aj u vas je kopec dobrych hracov a zlaknut sa par silnych armad....smutne.
    Na zaver len dufam ze sa este nejako pozbierate.
    http://sig.travian-utils.com/sk6/1181.png

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Franz, neviem kto sa tu zlakol silnych armad...Ked nevies o co slo, tak nekomentuj prosim ta.

Strana 82 z 95 PrvýPrvý ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania