Strana 3 z 10 PrvýPrvý 12345678910 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 96

Téma: Vojny sk5

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.08.2009

Povodný

Máte trocha zle informácie. Terror-F sa rozpadol. Medzi našimi alianciami vznikla dohoda, že hráčov Terrotu nebudeme príjmať. iMmor to porušil a preto prišla vojna. A ich sestra- mala pravdu. Immor vedel, že keď zoberú hráčov s Terroru, bude vojna. Ich sestra o tom nevedela. Immor konal sám, preto ich sestra zdradila. Bola to samovražedná akcia. Im sa ešte končiť nechcelo.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009
    Lokácia
    ak je to možné, tak doma

Povodný

no neviem, ale vitaz je len jeden ucet, s kopcom ludi, co sa on staraju..a bez silnych spojencov to nezvladne nik.
    a vojna medzi ems a haka bola jasna od zaciatku..ems boli vzany na milost len po prihovore, bola to podla mna skoda, bolo ich uz vtedy treba zrazit uplne podla mna.
    ale ja tam uz nehram, takze som trosku stratil prehlad..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.11.2008

Povodný

Citovať Originál od bojindo Zobraziť príspevok
    a vojna medzi ems a haka bola jasna od zaciatku..ems boli vzany na milost len po prihovore, bola to podla mna skoda, bolo ich uz vtedy treba zrazit uplne podla mna.
    ale ja tam uz nehram, takze som trosku stratil prehlad..
    Niekto evidentne stratil prehlad asi v prvom mesiaci servera, pretoze toto su dobre taraniny.

Je pravda, ze vojna medzi EMS a HAKA nebude mat vitaza. Aliancne vojny vacsinou nemaju jasnych vitazov, iba ked sa rozputa vojna medzi jasne silnejsou stranou a jasne slabsou.

Zoberme si ALIANCIA vs IMMOR napriklad. Tam je poriadne velka prevaha ALIANCIE, pretoze to je vojna ALIANCIA+ALI4NCIA+ALIANCI4+AFH I+AFH II vs IMMOR. Cize 5 aliancii (z ktorych 3 su utocne) vs 1 aliancii. IMMOR ma sice spojku s HAKOU, ale HAKA cuduj sa svete ma spojku aj s ALIANCIOU, cize sa do toho konfliktu nesmie pliest, aby si zachovala obe spojky (naco je to dobre len cert vie). Takze tu vidno jasnu prevahu sil... jednoducho postupom casu sa neda ustat vojna, kde ma jedna strana 5 nasobnu presilu.

EMS vs HAKA je podobny pripad - aspon sa zda... EMS ma 25 hracov, HAKA 42. EMS ma 2 spojky (z toho EMS-A ma 9 ludi, cize fakt nic moc), HAKA ma 10 spojek. Cize na papieri by mal byt jasny vitaz... cisla nepustia. No predsalen... boj je momentalne vyrovnany. Utocne armady lietaju z jednej strany na druhu. Padaju hlavne dediny, padaju aj armady. A nie su to ziadne male prditka. Posielaju sa kamikadze armady aby dorazili presne v sekundu navratu superovej armady, ktory s nou uz potom nemoze uhnut. Tak napriklad odchytil Watch&Learn kleptovu armadu, ktora sa vracala z katovacky, takisto padla ivantova armada, ktoru zas odchytil incognito. Logy tu asi nikto neda, EMS a HAKA medzi sebou nekomunikuju... takze tazko tam bude niekto davat suhlas.

Obe strany vedia velmi dobre, ze z toho nevyjde nikto vitazne... (upravene), a na ktorom zostava 1600 uctov mesiac+ pred prichodom natarov nema vyznam sa setrit. Z tych 1600 uctov je polovica fariem, dalsich par stovak su urcite multiucty alebo hrane zo zastupu... kopec sa ich este zrusi kvoli tomu, ze im zmiznu hlavne dediny a pridu o utocne armady a pri prichode natarov sa mozme tesit dajme tomu 300vke aktivnych uctov (aj to mozno prehanam). Za takych okolnosti nema zmysel rozmyslat o stavbe divu sveta. Naco... toto je viac zabavne, ked sa medzi sebou vymlatia hraci, nez aby svoje armady posielali na pocitacovych natarov, alebo potom aby otrocili so zasobovanim divov jednotkami a obilim...

Mame tu aliancie, ktore sa neboja posielat svoje utoky ostro na hlavne dediny, ktore vedia bojovat. A preto si myslim, ze EMS vs HAKA bude mat krvavy koniec, ked ostane mozno par otesanych armad na kazdej strane... mier asi nikdy nebude, vsak naco? Pripadne sa prida ALIANCIA a EMSku dorazi... Immor moze aj kapitulovat... proti presile maju dost malu sancu nieco zvladnut. Opat popadaju hlavne dediny, popadaju armady, no ALIANCIA ich ma viac, cize suma sumarum, z celeho tohto divadielka vyjde ALIANCIA uspesne a bude mat jasnu cestu k divu. Ale pravdu povediac, nebudem sa cudovat ak im ten div zasobia aj EMS, IMMOR a HAKA, aby ten server potom co najrychlejsie skoncil.
    Naposledy upravil Kefree; 27.09.2009 o 12:37

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.12.2008

Povodný

Problemy Aliancie+AFH a immoru su medzi nimi. Myslim, ze Haka sa svojou neutralnostou zachovala spravne a nepodrazila ani jedneho z tychto celkov. Samozrejme Jairocon v tom vidi snahu udrzat si obe spojka...

A je dost smiesne teraz porovnavat spojka Haky a EMS.
    Na Hangmenov neutoci absolutne nikto a nerusene mozu zasobovat EMS defkou.
    Ale asi to nie je dostatok ked roztrubujete spravy po celom serveri, aby vam davali def.
    Kdezto spojenci Haky su maximalne vytazeni vo vojnach.
    Moc si teraz nepomahame, co je logicke. A pre EMS zrejme jedina sanca, preto aj rozputali vojnu teraz.

Ale musim suhlasit s Jairoconom, ze tento server je bieda, mozno aj vdaka nasemu aktivnemu MH, ktory potopil u nas par velmi dobrych hracov nevinne...
    Jednoducho Haka cely tento server iba spala a moze EMS len podakovat za pekny budicek. To vsak zmazane ucty od MH a zrusene ucty unudenych hracov z minulej sk5 nevrati.

A ak ide o vyvoj vojny medzi Hakou a EMS, ja by som povedal, ze zatial EMS zatazilo obranu Haky viac. A v pripadoch par tlkov, ani nezatazilo, len zburalo.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Sedo Zobraziť príspevok
    A je dost smiesne teraz porovnavat spojka Haky a EMS. Na Hangmenov neutoci absolutne nikto a nerusene mozu zasobovat EMS defkou.
    Nezda sa mi, ze by mala Haka-T, SOD, LKDM nejake problemy, ci sa mylim? To je dokopy 122 hracskych uctov vs 40 uctov dokopy v Hangmen a EMS-A Ale to je v podstate jedno.

A pre EMS zrejme jedina sanca, preto aj rozputali vojnu teraz.
    Ale prosim Ta pekne. EMS s HAKOU nemala nikdy nic docinenia. Nie je to aliancia, ktora potrebuje rozputat vojnu. Utocia presne tam kde potrebuju a to je vsetko. Nepotrebuju celoplosne utocit. Po emsackych utokoch na immor, par dni pred vypuknutim IMMOR vs ALIANCIA, ktore boli presne, priam chirurgicky prevedene a uspesne... sa vas hrac mengus rozhodol na EMS zautocit ako prvy (a rozmlatit si armadu u klepta)... Ked sa k nemu pridala dalsia hakacka skupinka a ostre uz lietali z oboch smerov, tak mala EMS aspon natolko chochmesu, ze tu vojnu aj oficialne vyhlasila, lebo HAKA by sa k tomu asi nikdy nedokopala. Fajkovat to ano, to dokazete, ale postavit sa oficialne priamo k veci to nikdy nebolo silnou strankou Haky. Ale samozrejme teraz EMS vyuzila situaciu, vsak? :P

A na margo spojencov... no ste vy mi to ale dobri spojenci, ze ALIANCIA vyhodi vasho dlhodobeho spojenca IMMOR z vasho celku a vy ani nepipnete. Teraz hrdinsky stojite neutralne. Naco potom su tie spojky? Predsa ste boli spojenecky celok... bud jeden za vsetkych alebo nic. Ak ste nesuhlasili z vyhodenim immoru, mali ste odstupit od spojky s alianciou a hrdinsky immor branit... ale na to nemate, tak teraz hrdinsky neutralne stojite bokom. Ked aliancia skonci s immorom, potom ju hrdinsky poprosite o pomoc proti EMS? Inac je to zaujimave... zeby HAKA taka super spojka Immoru nemala absolutne tusenia, ze Aliancia planuje rozlozit immor? :P

Ale no dost reci... nahodou ja som rad, ze sa nieco deje... ako som uz predtym povedal, hraci si na sebe vymlatia armadky, pomazu dedinky a spokojne sa vsetci rozlucime s sk5tkou, serverom ktory bol fakt specialny v tom, ze sa na nom dokopy nic neudialo. Kazdy si vycistil svoje pieskovisko, (upravene).
    Naposledy upravil Kefree; 27.09.2009 o 12:40

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

som zvedavý, kto bude stavať div, keď je tu dosť málo hráčov, a ešte sa aj vykatujú pred divom. hmm

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.07.2009

Povodný

No tom som zvedavy kto bude mat BURACKU na DS.DS pojde hore jak maslo...Ked si takto znicime army.V DS nebude xxx deff ale len x deff.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.12.2008

Povodný

To si sa zase rozpisal

Ja nebudem krvopotne branit rozhodnutie, ktore sa prijalo ked som tu nebol, ale mat celkom prijatelne vztahy s obidvoma celkami a potom zrazu podpokopat jedneho z nich je na hlavu. A tiez neviem kde som napisal, ze sme s ich krokmi suhlasili alebo nesuhlasili. Boli u nas rozne nazory, preto to dopadlo tak ako dopadlo. Jednoducho vzdy sa najde niekto kto bude do toho rypat. Keby sa postavime za immor, tak Aliancia a AFH, keby za nich, tak immor. No a samozrejme teraz za tohto stavu rypete vy.

A ak ide o tu vojnu, tak predtym ako sa mengus rozbil uz islo na nasu hlavnu asi 40fakov.
    Taktiez ti musim pogratulovat, ze ste nam vyhlasili vojnu, naozaj bolo na to treba vela odvahy a nehovoriac o tom, ze ked lietaju faky a ostre utoky z jedneho strany na druhu, tak je to nevyhnutne mat v profile ;-)
    Rypat do EMS sa mi este ani v tomto prispevku nechce, ale uz vidim faky aj od Hangmen, prosim ta povedz im nech nam vyhlasia vojnu a splechni mi sem na fore, ze my by sme to nedokazali nikdy spravit taku potrebnu vec! :-))

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.05.2009

Povodný

ale veď každý plakal aký je oničom tento server... tu to je teraz ako na tácke... aspoň to ožilo a niečo sa deje.. alebo nie o tomto je celé toto??

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mat12
    Registrovaný dňa
    09.05.2009
    Lokácia
    Ďaleko

Povodný

velke ryby sa rozbiju a div nakoniec postavia nejake lamy ,pravdaže ako ho vôbec niekto postavyD

Strana 3 z 10 PrvýPrvý 12345678910 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania