Strana 3 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 108

Téma: nejlepsi hrac na skx

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.07.2009

Povodný

Tazko povedat kto je najlepsi, niekto ozaj len stavia armadu a posle to na div, inak sa nudi cely server. Niekto zbiera medaile a tak si rozbija aj vlastnu armadu, ci uz palky, alebo ostepy aby mal v utokoch bodiky, niekto si spravi multyucty, pripadne kamosi maju ucty a nech si dotycny farmi, nech je top v lupeziach. Niekto provokuje, aby poslali na neho utoky a mal deff body. A hadajte kto, ktore robi z tych vymenovanych hracov co ste napisali

Aj naj hrac bude mat dost problem ubranit sa utkom viac aliancii.

A najlepsi som jasne, ze ja len to dualy cele kazia, tak to preto nevidite vobec ma nepocuvaju, skoda ze sa nezalozi server, kde moze byt len po jednom hracovi na ucte.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.03.2009

Povodný

takze pisem za ucet butcher,cize mobydick a tomas...my uz koncime,cize dakujem co si to o nas aj tak myslia...armadky sme posledne dva tyzdne setrili,takze mali pekne cisla a bolo by to zaujmavejsie,ale uz nas to nebavilo hrat kazdemu od rana do vecera...takze moj favorit teraz off stars :-)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný dogo

to nieje preto ze vas to uz nebavi, priznaj ze ste boli proti kazdemu a tak ste aj dopadli, my z Nightmares sme vas dali dole, a to je hlavny dovod preco koncite ;--)
    666

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa jeej
    Registrovaný dňa
    16.01.2009
    Lokácia
    SK,Orava

Povodný

škoda že ste skončili a chapem i vase dovody,rozbit si armu cca mesiac pred koncom je smola,ja hram a tesim sa na koniec,tento speed nebol nic moc aspon podla mna,chybali tam hviezdy s minuleho servera...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.07.2009

Povodný

hviezdy sa musia vytvorit...mozno sa aj nejake teraz vytvorili, si zober ze by si vedel kto bol minuly server hviezda a objavil by si sa vedla neho? to by si bol rad ze? a ake tu boli minuly server hviezdy? a teraz tam medzi ne kto moze patrit?

Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

a moj nazor je taky, ze naj hrac na tomto speede je Ramses...videl som dost ostrych utokov od neho a su naozaj pekne
    666

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.02.2009

Povodný

podla mna king hrac Bulanci hral aj minuly speed aj tento verim ze to tam zase rozmetie

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa OrIeSoK
    Registrovaný dňa
    06.04.2009

Povodný

bulanci hmmm tento speed sa dajko ukludnili
    Naposledy upravil Vicky; 01.10.2009 o 22:12

Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

skor tento speed setria armadu ;--)
    666

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.03.2009

Povodný

ja som hral minuly skx na RoadRunner a predtym Thorr...uz mam cosi zasebou :-)
    a pre sirika...sli ste na nas ked sme upadali,tak aj sprostemu to dojde...army sme mali kompletne...ale ked uz neni chcuti...ale pravda je ze ste prispeli

Strana 3 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania