Strana 3 z 21 PrvýPrvý 12345678910111213 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 208

Téma: Utok sk1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.11.2008

Povodný

70K off army ? to ako myslis 40K sekier a 10K teutonov ?
    tak to by som chcel vidiet borca co ma toto, hlavne ked pred tyzdnom a pol OOT vyvalovalo oci ked DORAD zautocil 20K sekerami

ako ok, mozno by som pochopil ako nano vravis, ked sa vsetci skladaju jednemu hracovi na army, ale urcite to neni tak ako napisal player vsak to vyznelo ako keby si so 70K off army "pobehoval" po serveri kazdy druhy hrac.
    sk1 3 vek - O.D.B http://www.stream.cz/video/468768-travian-sk1-carnaby-1
    skx 7 vek - FastButLama http://www.youtube.com/watch?v=KV_eqjntgQI

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

to ma s pravdu, prvy krat niekto zautocil s 20k, a tiez rozhodne na serveri nepobehuje viac armad so spotrebou obilia 50k/h, a viac, je som len naznacil ze teoreticky to je mozne, a za akych podmienok,

ale pomohli by artefakti k ozivenie mierne upadajucemu zaujmu na sk1

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Galadhrim
    Registrovaný dňa
    07.11.2008

Povodný

No,neviem ako to je na sk1,ale viem ze tam je 20 tyzden cca...na sk6 som do 20 tyzdna dokazal spravit (iba farmenim a vlastnou produkciou) 20k sekier a 8k teutonov 1000 baranov 1000 katov v jednej dedine...

Takze tych 20k sekier sa da v pohode,ale to co napisal player,to uz je trosku nemozne, samozrejme bez pomoci
    misoo
    CECE + byli + misoo = Galadhrim
    SK - 2 super server do rozpadu Original
    http://cry.travianteam.com/sig-4-sk-2-sk6_4870.gif

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.07.2009

Povodný

Ja chcem vidiet tu 70k off army preberte sa odkial by si to mal plus vyziva?;

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tester12
    Registrovaný dňa
    30.10.2008

Povodný

Citovať Originál od Galadhrim Zobraziť príspevok
    No,neviem ako to je na sk1,ale viem ze tam je 20 tyzden cca...na sk6 som do 20 tyzdna dokazal spravit (iba farmenim a vlastnou produkciou) 20k sekier a 8k teutonov 1000 baranov 1000 katov v jednej dedine...

Takze tych 20k sekier sa da v pohode,ale to co napisal player,to uz je trosku nemozne, samozrejme bez pomoci
    misoo

jj to su celkom bezne armady na sk1, kazdopadne slusna praca ked sa ti to podarilo postavit..

20K sekier, 8K teutonov 1K katas a 1K baranidiel ked spocitam unkeep tak mi to vychadza na 53000 offky.. cize 53K...

na sk1 su uz podstatne vacsie armady..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

@pLAYERsk8 ty po sebe necitas?

jj to su celkom bezne armady na sk1, kazdopadne slusna praca ked sa ti to podarilo postavit..

Galadhrim pisal, ze za rovnaku dobu, kolko trva sk1 sa mu to podarilo a ty na jednej strane pises, ze slusna praca, ked sa mu to podarilo postavit a na druhej strane pises, ze su to celkom bezne armady. Vyber si :-D

A klesaju tvoje naroky zo 70k cropu na 53k cropu? Zajtra to bude uz uveritelnych 40k cropu?
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.09.2009

Povodný

Nico ma pravdu. 20K / 8K armady su na serveri bezne, nic vynimocne...
    to 4fun: Kde si cital ze OOT bolo vyvalene z Doradovej armady? Minimalne 5 hracov z OOT ma armadu vacsiu ako Dorad))

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Thumbs up

ci 40k/h alebo 70k/h, je to v podstate jedno, ked sa to len zivi, nakoniec to ostane nevyuzite ako mnoho armad na klasiku SK8

ine je, ked su pouzite,
    zatial ju ukazal len DORAD, to ze prisiel o polovicu nemeni nic na tom ze najvacsiu ma zatial on, lebo len pouzita armada, moze byt uznana ako armada,
    konecne prisli artefakty, takze sa SK1 konecne docka pohybu skrytych armad, ako sa prebehnu po serveri,

moze to byt zaujimave a to je spravnym korenim pre tuto hru,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.09.2009

Povodný

Citovať Originál od nano Zobraziť príspevok
    ci 40k/h alebo 70k/h, je to v podstate jedno, ked sa to len zivi, nakoniec to ostane nevyuzite ako mnoho armad na klasiku SK8
    Tym je znami len sk8 pokial viem

ine je, ked su pouzite,
    zatial ju ukazal len DORAD, to ze prisiel o polovicu nemeni nic na tom ze najvacsiu ma zatial on, lebo len pouzita armada, moze byt uznana ako armada,
    blbost, fakt, moja armada je stale v pohybe, to ze sa DORAD rozbil pred artefaktami, nie je teda hrdinstvo...

konecne prisli artefakty, takze sa SK1 konecne docka pohybu skrytych armad, ako sa prebehnu po serveri,

moze to byt zaujimave a to je spravnym korenim pre tuto hru,
    uvidime....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.07.2009

Povodný

Fakt je ten dorad sa nerozbil len fedoval hera a fakt je to ze my si mozeme dovolit take straty a dalsi fakt je ten ze tu armu mal naspet za 12 dni;

a je rozdiel mat armu a aj 100k off bodov ako len armu ;

Strana 3 z 21 PrvýPrvý 12345678910111213 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania