Strana 7 z 21 PrvýPrvý 1234567891011121314151617 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 61 do 70 z 208

Téma: Utok sk1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.01.2009

Povodný

Chlapci chlapci, vy by ste sa len hadat chceli,

Sopel: ja som ten log nedal so zamerom niekoho zosmiesnovat, chvastat sa atd. je to zaujimavy log a myslim, ze zaujimave logy patria na forum, len ma zaraza, ze aliancia ako ta vasa (este aj taky pompezny nazov) a mate pomerne velke problemy, s alianciou ako je ta moja, tj. aliancia pozostavajuca s par hracov, ktory klikaju len tak z nudy, nehovorim vsak, ze keby ste sa opreli do nas vsetci, ze by kazdy utok dopadol ako ten posledny, tot vse, a s tym, ze to bola jedina vydarena akcia musim nesuhlasit, to skor vy ste nemali jednu vydarenu akciu, ja a dalsi dvaja hraci od nas co su najviac pod utokom bojujeme proti vam len s pomocou jednej dediny, a zatial len same neuspesne preberacky z vasej strany, tak ked chces nieco kritizovat najskor si zisti fakty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

Citovať Originál od Sopendzal-lah Zobraziť príspevok
    Milí hráči.

Vo štvrtok 22.10 budú na server S1 pridané artefakty. V piatok 23.10 budú artefakty odblokované .
    Tým sa prihlasovanie na server uzavrie, takže nebude umožnená ďalšia registrácia na tento server, tak ako ste boli doteraz zvyknutí pri vkladaní Natarských dedín.

No ked toto nevies,kamo,tak sa vzdaj postu supportera,zabudni na travian,chod hrat radsej sazky a dostihy...alebo ti nejde matika a 22-10 je u teba 4...za par eur ti dam doucovanie...
    Tema sa vola "Report Utok sk1". Preklep 4, alebo tak ako to malo povodne byt - 9 dni - na tom, ze si rozbil armadu pred artefaktami a nestihne ju dobudovat, ziaden rozdiel nespravi.

Takze ucel tvojeho prispevku bol:
    1. chces vo velkom tvrdit, ze do prichodu artefaktov to stihne dobudovat?
    2. alebo len rypes a robis tu na jednom preklepe hned "prispevok mimo temy"?

Som zvedavy, ktoru moznost si vyberies.
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

tero,poznam fakty,asi ich nepoznas ty...viem,ze si obranca a utocnik pisali pred utokom,a obranca cakal utok,to neni umenie urobit tam beton,ak cakas utok,navyse ked tam predtym sli utoky,a bola to solo akcia...jedneho hraca vychytavala cela ally...kazdopadne ten utok bola blbost,moc zbrkle zo strany nasho hraca...

elMagico,co sa ti nepaci?ze som spochybnil tvoje matematicke schopnosti?este aj teraz si myslis,ze 22-12 je 9,takze moja ponuka plati...a co sa tyka tej temy: ty tu tiez riesis velkost army,kolko corpu to zerie,pricom armada sa riesi v topicu:

Najlepsi hrac&Najvacsia army na s1

tak co mi tu chces vytykat,ked sam sa nedrzis temy?ci myslis,ze ked si clen TT,tak pre teba pravidla neplatia? : D som zvedavy,co nato povies ; )

a nepodryvam....konstatujem : P
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

Sopen:

1. utorok +9 dni = stvrtok buduci tyzden, to jest 22.9. takze pocitas zle ty, ked ti to nevychadza, skus pocitat na prstoch :-) ci mi chces povedat, ze od dnes o 10 dni je stvrtok? :-D je to 22-13, ked nahodou nepoznas kalendar :-P preco by som mal vcera, pol hodiny pred polnocou pocitat aj vcerajsok na vyrobu army? za pol hodiny vyrobi riman 1 kat, 7 imperianov a 4 EC, ale ak ti na tej polhodine tak zalezi, tak si az prilisny detailista :-D

2. ked tu nastava aj diskusia v ramci utoku, tak sa hadam aj ocakavaju odpovede, polovica mojej odpovede bola k teme a druha polovica bola poukazanie na dohady a polopravdy v predchadzajucich prispevkoch. Zato tvoj prispevok (uz druhy) je urazajuci a mimo temy.

3. znova ta vyzyvam, aby si povedal ucel tvojeho prispevku, kedze ma fakt zaujma v ramci tejto temy, ci si myslis, ze stihne tuto armadu dobudovat, alebo je to len offtopic?

4. ked mas pripomienky k mojej praci Supporta, ries to cez admin@travian.sk a nie cez fora, inac porusujes pravidla fora

5. Kde som sa jedinym prispevkom zmienil, ze to riesim ako Support?

6. Ked mas zaujem, ries si to, ja budem uz riesit len veci k teme a tuto diskusiu, ktora nikam nevedie, len z nej citim tvoju nevrazivost voci hocikomu, kto ma pri sebe napisane, ze je clenom TT, uzatvaram a koncim s tebou na tuto temu akykolvek dalsi dialog
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

A aby nedoslo k mylke, doplnam info k bodu 1. Ked riman robi aj vo velkych kasarniach/stajniach, za pol hodiny vyrobi 1 kat, 14 imperianov a 8 EC, samozrejme ked robi v kasarniach, stajniach, velkych kasarniach a velkych stajniach na urovni 20 a v dielni na urovni 20. Lebo tu par ludi rado chyta za slovicka :-D

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.01.2009

Povodný

Ajajaj...

http://www.travian-reports.net/sk/ra...p?id=7dac2e253

tento raz vsak utocnik neposlal celu armadu, takze mu este nejake zbytky ostali, plus uz mi skoro konecne prebrali dedinu, lebo som zaspal a neposlal som si ziadne vsuvky Ale stastie tento raz stalo pri mne a lojalita zastala na 4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

elMatiko:

1: datum nepusti,nepocital som hodiny,minuty,sekundy...nebral som to ohladom dorabania army,ale ohladom toho,ze ako support (navyse podla mna hrajuci sk1) by mal taky detail,ako je prichod artefaktov vediet,a nepomoze ti ani vyhovorka typu "bol to preklep" pretoze 4 a 9 su od seba daleko a to aj na numerickej klavesnici...aj keby som ti uznal tu polhodinku,a dajme tomu,ze to bolo 9 dni..

2: co sa tyka toho mojho "prispevku mimo temy" odpisoval som po sebe viacerym hracom,tiez som tu riesil tie utoky,akurat teba som poriesil uplne inak,lebo ten utok si nejako nerozoberal,skor sa tu natahujes hodnu chvilu s Nicopolisom,ake armady su na serveri,ake nie su,a opakujem,je tu nato iny topic,takze ty tu davas mimo temy hodnu chvilu..to zrejme nevadi...ale pri inom takom prispevku sa odvolavas na pravidiel....tickyho podpis ta presne vystihuje,checkni si ho ; )

3: je mi jedno,ci si support,ci tu pises ako support,ale ako vravim,mal by si ten datum prichodu ovladat lepsie ako bezny hrac,opravil by som hockoho,a ty si ma jednoducho dojal...

nechcelo sa mi uz o tom tolko pisat,ale nechcem ta sklamat,aby si mal co citat,odpisovat nemusis,ked si debatu uzavrel,a ja mam zase posledne slovo : P

tero,nj,to je presne to,o com hovorim...nie vy sa branite,ved ten prvy log,kde ste mali aku taku deffku,poukazuje zrejme nato,ze ste prisli o aliancnu armadu...a uz sa len modlite,aby nam tie preberacky nevychadzali,co sa vam ku podivu aj dari...toto nieje jediny pripad,co ostala loajalita na minime...aj ked to hovori skor o nasej neschopnosti,ako o vasej sikovnosti : D
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.10.2009

:D ked uz tak uz presne na minutku :-)

elmagico

dalsi preklep co. prispevok bol pridany 12.10.2009, 23:05 to nieje pol hodka :-) ja len tak aby rec nestala;

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.07.2009

Povodný

preco ho dotahujete za slovicka ako male decka?sme ludia a ludia robia chyby

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.01.2009

Povodný

No neviem o akej aliancnej armade hovoris, myslis defku? Ano, tej padlo dost, ale ako sa chief mohol presvedcit, studna este nevyschla A s tym, ze tie preberacky poukazuju skor na vasu neschopnost mozem s casti suhlasit, akurat keby sme boli uplne lamy neprisli by ste u nas o tolko kecalov aj pri celkom fajn naplanovanych preberackach, ale to je jedno, dolezite su vysledky nie to co tu my piseme

Strana 7 z 21 PrvýPrvý 1234567891011121314151617 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania