Strana 3 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 104

Téma: Enclave vs Voda

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Knapóza
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    أبو ظبي

Povodný

Pssst.... přečti si pravidla, nesmí se o tom tady mluvit... :cool:
    Pokud máte logy i z útoků na něj, sem s nimi... on již neexistuje, tak přeci nemusí být souhlas, neboť újma ve hře mu tím nehrozí...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

no ako prve by si mohol vymazat offtopicy vas oboch :cool:

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Knapóza
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    أبو ظبي

Povodný

Zpět k tému Enclave vs. VODA

Tak koukám na ty logy, nevím co k tomu říct... napadají mně 2 varianty... Buď Bomber dal mazat účet před útoky a nebránil se.
    Nebo na něj vyrazily útoky, on požádal VODU o podporu, ta se mu nedostala, a pak dal zrušit účet....

Nechci nějak odsuzovat VODU, ale byl jsem v OHNI, a byl jsem na skype chatu vedení ELEMENTŮ, a vím jaké schopnosti Elementy a jejich "členové" nabízely. Připadal mi tam takový malý "zásek" ...

Proto by bylo vhodné kdyby někdo z VODY přišel a objasnil to... fakt se nechci někoho dotknout, jen se mi nechce věřit proč by jeden z nejlépe rozvinutých galských účtů na serveru byl jeho majitelem tak náhle smazán...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

Bomber vas zdravi. :cool:

Necitim ziadnu zlost ani nenavist. Mozte sem dat kludne vsetky logy, ak ich niekde najdete.
    Bol som OFF zopar dni a pomaly sa davam dokopy. Este par tyzdnov to vsak vraj potrva.

Zelam vam fajn hru.

Bomber

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

Knapoza aj keby chcel podpory a boli by k dispozicii tak nema sancu ubranit vsetky dediny... v prvom rade musel robit beton v hlavnej a az potom mohol myslet na obranu v supportoch.. a kto ti posle v noci podporu ked je online asi 100 ludi dohromady... a utoky pridu rano okolo 10-12... proti tomu sa proste neda branit...:rolleyes:

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Syndi Zobraziť príspevok
    no islo na ma dokopy tak 200 fakov.... z toho 5 ostrych.... mumla dosiel o polku utoku, likvido mi katol 2 polia a ceco mu obratom katol dedinu odost viacej , suvada poslal 1 vlnu to som cakal nieco viac... a zbytok sa rozbil uplne.... utocili na mna mlyn.0, mo.monik (diky), kadi, STB, na ceca herostratos... no proste dost bieda.... cakal som ze mikeria pojde na moju hlavnu sak mal plnu hubu reci... a nakoniec zautocil na svojho byvaleho spoluhraca zo SAD jefaa... ale tak zvykli sme si ze mikeria rad utoci na ludi s ktorymi mal don, ako npr ludomil...

Najviac sa mi pacilo ako sa snazil nahuckat na mna VZDUCH a oni mi nukali podpory... logy sem nedam lebo sa mi nechce tych 15r deti pytat ci mozem zverejnit ich logy... aj tak to za nich posielal niekto iny...

Takze kooonecne mi tu po tyzdni aktivovali ucet nech mozem aj ja nieco napisat..uz to bohuzial nie je aktualne ale rad vam vsetkym aj teraz ukazem co za bludy tu niektori pisu..

Zacnem tymto prispevkom Syndiho z coho je pravda mozno len pocet fake utokov

Ostrych utokov bolo niekolko presne od 11 hracov a utokov tak 20-30 asi a nie 5

Kedze sa tu vychvalujete co ste dokazali neviem kolkatimi normalnymi armadami tak aj ja napisem pravdu co sme spravili my..

Armadou mozem nazvat asi tak 2 ostatne boli len malicke ale zmakli nieco..teda v porovnani s tym co ste mali po ruke sme katli niekolkonasobne viac ako vy..nebudem vymenovavat sklady sypky polia a podobne samozrejmosti ale spomeniem 3 dediny na nulu a 2 prevzate plus desattisice defu co sme vam zabili s nasimi malymi stratami..vy ste nezabili dokopy nic!

Neviem kedy som mal plnu hubu reci ze pojdem na Syndiho hlavnu..sranda jediny komu som osobne napisal ze pojdem na neho je jefoo a tak som aj urobil!

Dalsia vec nikdy som nemal s nikym don! Mam vobec ratat kolko klamstiev Syndi stihol v jednom clanku..v kazdom riadku som tusim zatial spomenul minimalne jedno a zdaleka nekoncim

Ti na ktorych nezautocim to vedia nepotrebujem to nikomu pisat.

Pokracujem tym Vzduchom a dalsim klamstvom..nikoho vo vzduchu som nevolal do boja..napisali mi sami ci sa mozu pridat tak som povedal ze jasne ze ciele napisem aj im..na to sme sa dohodli ze oni si svoje ciele vyberu sami!! a dalej sme sa nebavili o tom..ani neviem kto od nich isiel..ich utoky som neratal okrem nasich co spominam!

Vzduch nikdy syndimu podpory neposlal! takto to staci..axiomy sa nedokazuju

Dalej idem pokracovat Syndiho spinavostami ktore uz presli asi cely server a doteraz nechapem preco sa s nim este niekto bavi ale nech je to niekde aspon ciastocne zverejnene tak budem pisat len o tom co sa tyka mna

Kedze tato cast je dlha a nepodarilo sa mi to odoslat je nizsie ako samostatny prispevok o swordym

Zatial tolkoto..urcite pripisem dalsie veci ked najdem dokazy..

Verim ze si kazdy spravi svoj nazor a pochopi aki ludia nicia povodne fajn hru ktora teraz nikoho uz tak nebavi ako doteraz..aspon na s2

S pozdravom,

Mikeria.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

pokracovanie o Syndim

Teraz o swordym:

Pre lepsiu predstavu sem dam celu komunikaciu..DOLEZITE..precitajte nech viete kto je syndi zac!! Najskor uvediem ze Syndi ma zastup na Jareda..Syndi to urcite popre ale Jared je fer takze ten povie pravdu nebojte:
    (mozte citat odvrchu)

Mikeria napísal:

Ahoj..co ty a nikusik? nejdete nam pomoct do 5 Elementu dorazit uz tych trufalcov?pozvanky mate poslane

SWordy napísal:

ze sa vobec nehambis mi pisat ... phuj

Mikeria napísal:

nechapem..co ti vadi?

SWordy napísal:

tak ty by si si dal moju hlavnu hej ? tak si pre nu prid ... cital som si spravy ked si si pisal s jareedom su pekna spina ... tak ja som ti nesadol a dal by si si moju hlavnu ano ?

Mikeria napísal:

prosiiiiim?? to ti kto povedal? to je klamstvo..v zivote som sa o tebe s nikym nebavil..skopci mi to neverim..kukam jak puk

SWordy napísal:

nebduem ti to kopirovat

nikdy si si nepisal s jaredom ano ?

Po tomto som okazmite pisal Jaredovi (nastastie tam nebol Syndi ale Jared)

Mikeria napísal:

cau..kedy som ti ja pisal ze chcem ist swordymu po hlavnej?? to je najaka dalsia syndiho spinavost alebo co?

Mikeria napísal:

prepac ale swordy mi povedal ze si u teba cital moje spravy a ze som ti to pisal a teraz prestupila kvoli tomu nikusisk k vamm..fakt nechapem odkial to ma

Mikeria napísal:

no lenze ja som nikdy v zivote o nom s nikym nepisal..o to ide..ja som ho volal teraz do 5 elementu na co mi on odpisal hento

Nakoniec bolo jasne kto swordymu z jaredovho uctu pisal taketo klamstva a aka spina moze ten Syndi byt..toto je uz moc aj na hru

A takto sa swordy dostal do enclave..naletel a potom uz tam rovno ostal..nevie doteraz pravdu bohuzial!
    Naposledy upravil Spikey; 12.11.2008 o 06:48 Dôvod: Uverejnenie jeradovych sprav bez suhlasu.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

Mikeria napísal:

prosiiiiim?? to ti kto povedal? to je klamstvo..v zivote som sa o tebe s nikym nebavil..skopci mi to neverim..kukam jak puk

Mikeria to fakt nemyslis vazne... Ja som tu spravu cital .. s tou hlavnou dedinou si to nepamatam presne, je strasna skoda ze uz tu spravu nikto nema ale urcite viem ze potom ako ten utok vody dopadol dost na prd si sa jednoznacne o swordym vyjadril tak ako to je vysie uvedene: teda ze nespolupracuje a hra si svoje a ze ho moc nemusis... a hlavne si tam napisal vetu narazajuc na swordyho: NA KAZDEHO RAZ PRIDE.. Takze ked uz sa ides hadat tak aspon bud chlap a priznaj aspon to... a nie ze chces swodryho do ally tak teraz ho zrazu milujes a nikdy si nanho krive slovo nepovedal... my sme mu dali normalnu ponuku lebo sme s nim nikdy nemali nejaky problem... aj bomber s likvidom chceli ist k nam hned potom ako sme katli bombera lebo sam povedal ze citujem:"Dobre ali VOda bol omyl!", "ali Voda je bieda" .. mozem ti sem poslat aj original ked chces... avska bereme len hracov o ktorych si myslime ze stoja zato... my sme na bombera pindali pred tym aj teraz takze sme ho nevzali... ty si na swordyho pindal a teraz ho zarzu znovu chces... v tom je rozdiel medzi enclave a elementom... idem skusit este najst tu spravu... dufam ze ju niekde vyhrabem, bude sranda..

a co sa tyka tych utokov co ste posielali vy a my a tie tvoje porovnania, nato ani nebudem reagovat.. myslim ze kazdy si obraz urobi sam a aj tie citacije napr. bombera hovoria za seba.. akurat k tej obrane co vravis kolko ste nam toho rozbili... no kolko...? pozri sa na ten log u syndiho ci tam nejaka obrana chyba... a ty si uz dostaval svoju armadu kde si stratil poilovicu a katol si 2 polia kedze dalsie vlny ti odchytili... no fakt uspech.. gratulujem.. nezabudni povedat ze si pritom utoku znicil strasne vela obrany ktora nam vcera chybala...:rolleyes:
    Naposledy upravil midlo; 11.11.2008 o 23:00

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Takze misko teraz si zo seba urobil verejne chudaka...

Takze pekne ti odpoviem:
    pisal som o fakoch na mna a ostrych na mna! na mna teda 11 ostrych neslo... dolozim travilogmi... cize - seres si do huby

Niekolkokrat si sa vyslovil ze mi katnes hlavnu...

S ludomilom si mal dohodu ze na neho nezautocis, sak si to kurnik aj jefoovi potvrdil v sprave!

Mne voda zabila 3000 falanxov za 2 tyzdne... este raz misko, uvazuj ked nieco vyplujes z pusy... lebo trepes tu take nezmysli az to boli... ja hovorim o enclave.. nie o alimente... s alimentom sme zacali aktivne spolupracovat az tou vacsou akciou....

katli ste 3 dediny na nulu? och... ja ti dam mena: viktor77, dzejn, alezir V., bomber... to su ludia co po katovaniach zrusili ucet... (samozrejme zrusili ho z "rodinnych dovodou").. dalej hraci ako pakas, kkatie, herostratos, likvido, ingo, taranis, jofqo, NHL, STB co maju dediny nasracky.... nie 1 ale 3-4 dediny maju skatovane... nie na nulu ale naco budem katovat akademie, kovacske a podobne.... ja katujem surovinove domceky..

A teraz ti poviem toto: Vzduch mi nukal podpory... sak sam ich hrac to tusim krokodilke potvrdil... tak co tu klames, ked nemas ani sajn....

A teraz k swordymu: mam zastup na jareda, ktoremu si napisal ze swordyho nemas rad, a ja uz ani neviem co presne... kedze s jaredom mame dohodu ze si citame spravy tak som jeho komunikaciu s tebou preposlal swordymu ako ukazku toho aka si zbabela osoba... Tvaris sa ku kazdemu ako kamarat ale na krokodilku si nadaval, ale navonok si sa k nej tvaril ako najlepsi kamarat.... na gringa si nadaval, teraz mu papas z ruky, na swordyho si nadaval a teraz ked je swordy u nas tak to nevies prekusnut... Misko, robis zo seba teraz uplneho blbca... Ja som swordymu preposlal 100% komunikaicu teba s jaredom.... To si az tak zbabely ze si to nedokazes priznat?

Zhrnute a 2x podciarknute:
    Miso klames, alebo zavadzas.... utokov na mna ostrych 11 neslo! Isli len ti co som ich vymenoval, kludne to dolozim logmi! - TVOJE KLAMSTVO 1

Vzduch mi nukal podpory - ja som ich odmietol! Lebo som im nechcel robit problemy. Ak mi da ta osoba ktora mi ich nukala povolenie zverejnim jej meno... Nie, vzduch mi neposlal podpory ale ja som nikdy netvrdil ze mi ich poslali - TVOJE KLAMSTVO 2

Miso co si ty alebo tvoja aliancia katla enclave? 5-6 dedin? Sak sam bomber nam narobil viac skody ako cela tvoja aliancia... ako cele vase spolocenstvo... Ja nie som v alimente ani nesledujem utoky na nich ale tato tema sa vola enclave vs voda, cize tu vytahujes neexistujuce utoky na nas.... Doloz mi to travilogmi.... Tieto tvoje kecy su len: TVOJE KLAMSTVO 3

Swordy - z jaredovho uctu som mu nikdy nepisal to je TVOJE KLAMSTVO 4...

Swordy - preposlal som mu len tvoju komunikaciu s jaredom ako na neho nadavas - TVOJE KLAMSTVO 5....

smejem sa na tebe ako teraz zatinas past a nadavas na mna, ale toto su fakty, z ktorych viem vacsinu dokazat a ani si nepipnes....

Misko ja viem ze si komplexy musis nejako ventilovat, za to ze ti nevysiel plan znicit enclave, ze si na nas nahuckal aj ludi co utocit nechceli a ti si to potom odniesli za teba...... npr s kadim som sa dohodol ze posle na mna len fake... poslal len fake... ty si to urcite zaratal do tvojich 11 ostrych... no len vies, tymto stylom zo seba robis hlupacika co nevie prezit ze mu nieco nevychadza podla predstav.... Kazdy vie hadzat spinu na druhych a mne to uz je nejako jedno... Ale tak zvykol som si ze som ten zly... a dokonca sa mi paci ako si na mne rozbijate armadky...

Ale necakal som od teba ze si takyto uboziak a vymyslas si tu bajky... Bohuzial mam pocit ze tymto tvojim dristom uveria len ludia ktori nemaju vlastni usudok... Nie ja nie som najlepsi hrac travianu ako ty, nie ja nepresviedcam ludi ze si svina ako to robis ty o mne, nie nie som moralne najcistejsi hrac, provokujem kazdy den, ty len zradzas vlastnu alianciu, a klames.... nestojis mi dnes ani za faky na teba

Strana 3 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania