Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 11

Téma: internet v mobile

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.02.2009

Povodný internet v mobile

Chcel by som sa vas opytat ze aky internet pouzivate pre hranie travianu............a jeho cena na mesiac a kolko ma gigabajtov na mesiac

DAKUJEM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.04.2009
    Lokácia
    Bernolákovo

Povodný

neodpoviem priamo, lebo ja to cez mobil nebucham, ale to zavisi od operatora.
    Ja viem otom ze O2 ma net na mobil za 10euro z neobmedzenimi datami

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.03.2009

Povodný

Ja mam vodafone a vyuzivam ho hlavne kdyz se nedostanu na net na PC je to vazn jen okrajove reseni...Mesicni tarif je 177KC a FUP 100mb(denní tarif je za 17KC fup 5mb) coz znamena ze kdyz nastahujes 100mb tak ti docasne snizi rychlost bez jakychkoliv priplatku...Od té doby co to mám cca mesic si nemuzu stezovat

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

pouzivam Nokiu net z 02 mesacny poplatok 6 eur neobmedzene data, je to trosku narocnejsie, ale ide skoro vsade, pripadne das datovy kabel a frcis na notebooku, vychytavacky si musis natrenovat pretoze ma meskanie aj 6 sekund

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.02.2009

Povodný

a este otazka MALO BY MI STACIT NA MESIAAC 1500MB=1500000kb dat na mesiac??,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Expanzista
    Registrovaný dňa
    03.07.2009
    Lokácia
    Nitra & Brno

Povodný

travian sa da hrat aj s vypnutym zobrazovanim obrazkov a vtedy ti uplne stacia aj 3MB ;-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.10.2009

Povodný

a kde sa prosím dajú vypnúť obrázky? chcel by som skúsit či to pojde rýchlejšie, mám O neobmedzený internet

a ešte poprosím v tomto smere skúsených ... odporučit nejaký super mobil na hranie Travosa cez trelefón ...
    Naposledy upravil Vicky; 14.10.2009 o 14:53

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Franz Ferdinand
    Registrovaný dňa
    14.10.2009
    Lokácia
    doma

Povodný telefon

Vies ono nejde v podstate ani tak o telefon ako o prehliadac.Explorer je shit ale travian frci,Opera/mini je dobra ale rozlozenie poli nesedi takze si mozes precitat akurat spravy a na niektorych samsungoch je myslim poweraces alebo tak nejak sa vola a ten je uz upne na prd.
    Takze si vyber telefon kde si mozes prehliadac preinstalovat alebo s nejakym dobrym prehliadacom.
    Jo a ja mam na telefone 512/512 a 10MB dat a staci mi to

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.02.2009

Povodný

Ibaze ja by som na tom traviane bol na mojom mobile ost casto bo aj moji surodenci chcu byt na pc........
    takze ci by to stacilo na takych kazdy den aspon desat hodin hrania tych 1500 mb......

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Snutcher
    Registrovaný dňa
    04.09.2009

Povodný

Pozri, ja mam o2 a tam mam net za 6ecok mesacne, neobmedzeny. Kup si o2 kartu do 2. mobilu a tam hraj

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania