Zobraziť vysledky 1 do 10 z 10

Téma: Pre zakladateľov aliancií - Ako vyberáte hráčov

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Tysinni
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zilina

Otázka Pre zakladateľov aliancií - Ako vyberáte hráčov

Ahojte.
    Napadla mi dalsia zaujimava sociologicka studia, ktora by zaroven mohla byt pre hracom voditkom na co sa sustredit ked ziadaju o vstup do vytuzenej aliancie. Prosim teda zakladatelov aliancii, aby prezradili, ktoremu aspektu pripisuju najvacsiu vahu pri nabore hracov.
    The only thing that can stop us is flat tire.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.04.2009
    Lokácia
    dalekoooo

Povodný

to by ma zaujmalo preco to trapi teba ked si bol pomaly najlepsi hrac na sk8... ?? sak predpokladam ze hlavne na armi a celkovo dedinky.... ak ma hrac aj deff a off a nema poriadne kovarnua zbrojnicu pricom cas servera je pokrocili je taky hrac zybtocny... a zase ci je aj loajalny..ale zase to na zaciatku sa neda odhadnut...a uricte aj ako ziada o vstup..."cav mozem ist do ally"?? ..tak an toto by som ani neodpisal...a etse urocte podla toho ci ten dotycny je skolak alebo clovek co pracuje a ma prustup na net...tak radsej uprednostnim toho co je viac na nete..
    sk5-potvora /vytazna ally ALIANCIA 39. miesto/
    sk4-potvora /ally VWL aktualne 8 miesto/- ucet som nechal napospas osudu :D
    sk2-potvora /ally pass aktualne umiestnennie pass/

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa skuty
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

...

1. dospelacke vystupovanie (ziadne pls)
    2. dobra infrastruktura
    3. army (pokial to je riman alebo gal tak sa pozeram hlavne na bod 2. ale to zavisi od pokrocilosti servera)
    4. pre mna asi naj (musim ho poznat, alebo zarucit sa za neho niekto z clenov ally)
    5. musi byt sranda aj keby na chleba nebolo, musi proste zapadnut do ally, ked nezapadne moze byt neviem aky dobry a leti.
    6. ten isty sektor

hadam som an nic nezabudol
    miško z O.D.B (sk1)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Príspevok

jednoznačne aktivita... potom veci ako armáda, inteligencia :P... a tiež aj poloha ako skuty písal ;)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

ajked som uz dlho nehral, do poslednej dulce som vyberal prevazne hracov z minulej ally co znamena ze som doveroval samozrejme znamim hracom a to sa niekedy ceni viac ako nejaka popka ci armada.... takze pokial si chces nechatporadit ako vyberat hracov do ally tak sleduj ich hru na starsom serveri a ich vernostr spolkom... a pokial chces zistit ako teba vezmu do ally? tak to je jednoduche co najviac sa snazit a pisat inteligente ziadosti nie ziadne otravne PLS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Travis&Buckyx
    Registrovaný dňa
    11.04.2009
    Lokácia
    Kopčany

Povodný

takze nejakeho 'skillera' (1%) by si nevzal do ali kdyz by napsal pls?
    ... radsi farmu no
    AOTP 4L!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

no nepochopil si ma .. ale ked sa ti niekto velmi az nad mieru dobry snazi dostat do ally skor to bude spion aa ja nehovorim o farmach ale pokial ma niekto inteligentne vystupovanie v hre dokaze viac ako niekto kto tu sice sedi stale ale narobi si vela nepriatelov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.08.2009

Povodný

Citovať Originál od Travis&Buckyx Zobraziť príspevok
    takze nejakeho 'skillera' (1%) by si nevzal do ali kdyz by napsal pls?
    ... radsi farmu no
    skiller vacsinou nezobre o vstup do ally :-)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tester12
    Registrovaný dňa
    30.10.2008

Povodný

na sk8 som bol 8 mesiacov naborar (to som sa este ucil) a na sk1 som zatial 4 mesiace naborar ally O.O.T

Nabor prebieha takto:

Clovek ma zaujem vstupit do ally to je podmienka cislo 1
    Ak splna tak potom musi splnat aj orientacne poziadavky chodu servera.. teda primerana armada, populacia, poloha..

ak niektory uchadzac prejde tymito kriteriami tak nasleduje kontrola zastupom, kde si checknem cely jeho ucet , pozriem si veci ktore ma dobre.. veci ktore ma zle.. kedze viem ako ma vyzerat 100%tne nastaveny ucet (efektivita cechov, upgratov, oaz, hrdina, primerane hradby, zlozenie armady)

po zhodnoteni kladov a zaporov jeho uctu sa pozriem na daneho hraca.. (pretoze neprijmam do aliancie len ucet ale aj samotneho hraca ktory za ten ucet hraje)
    zistim si aktivitu hraca z Lupu, ratingu, pouzijem na neho dostupne analyzery aby som zistil ako hral v minulosti.. co robil.. precitam si informacie v profile..

no a ako posledne si overujem vztahy daneho hraca s okolim.. teda idealne je ak spolupracuje s niekym z ally kto mi o nom vie povedat extra info.. pripadne sa popytam ludi z jeho byvalej ally..

Team zlozeny podla tychto kriterii je smrtiaca zbran ved kto hraje na sk1 tak mozno vnima tu dominanciu jednej aliancie.. Samozrejme ze to je vysledok celeho vedenia a celeho teamu..

Dufam ze som pomohol buducim naborarom..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tester12
    Registrovaný dňa
    30.10.2008

Povodný

"ktora by zaroven mohla byt pre hracom voditkom na co sa sustredit ked ziadaju o vstup do vytuzenej aliancie."

Cize voditkom pre hracov co chcu vstupit do vytuzenej aliancie by mohlo byt ze si hrac zhodnoti schopnosti a svoj ucet...

precita si vsetko co je napisane o traviane v slovenskom jazyku.. Vsetky navody, guide, faq, forum, pribehy, pozrie videa na youtube, 2 hry si zahra na nejakych random serveroch a vyskusa si veci ktore su popisane..

Potom zisti ze veci ktore su na nete popisane su 90% bullshit, ktore uz davno neplatia.. hrac sa nauci po anglicky a zacne vyhladavat informacie na anglickych forach, faq, guide, blogoch..

Nasledne zisti ze realne informacie maju opet raz len ty nemci a tak si nastuduje nemecke informacie..

Potom si najde dual ktory absolvuje to iste..

Nasledne sa treba regnut na server a hrat za 100%tny ucet z minimom chyb a byt pro hracom..

--

Ale kedze sk travian je kvalitou priserne UUUUBOHY tak napriek tomu ze ste uplny amater, staci byt proste lepsi ako ostatny uboziaci a dostanete sa do vytuzenej ally...

Dufam ze som pomohol buducim hracom

Tagy pre túto tému

Pravidlá prispievania