Strana 41 z 46 PrvýPrvý ... 31323334353637383940414243444546 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 401 do 410 z 452

Téma: Diskusia sk3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

No myslim ze tam islo o to ze utocil s pretmi

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

@otazka: nebuem na teba uz reagovat. Po prve uz ma to nezabava ako kedysi, po druhe - ja tu pisem a kazdy na sk3 vie ktory je moj ucet. Anonymne voloviny tu moze pisat kto chce.. Urazanie WQ je len prizemny tah od teba a neviem vobec, preco na teba ANONYMA vobec reagujeme? Daj sem nick a pocitis v hre, co je to mat velku hubu a ziadne skutky za tym..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pego
    Registrovaný dňa
    26.09.2009

Povodný

Ja som celkom rád, že som od teba dosť ďaleko..
    aby bolo jasné ja s pravidlami fóra ..súhlasím

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

Citovať Originál od babo Zobraziť príspevok
    Daj sem nick a pocitis v hre, co je to mat velku hubu a ziadne skutky za tym..
    krasne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.02.2010

Povodný Par postrehov zaciatocnika z Sk3

Tak som sa konecne dostak k par riadkom na forum. Toto vlakno je dost dlhe, nemam to cele precitane, tak mi dufam ospravednite male nedostaky z historie , ak budu. Nemam odsledovany cely server, len istu cast mapy z oblasti -/- tak to tak aj berte, a neurazte sa ak napisem niecom, co u vas neplati. Nemam ani kontakty ani cas zmapovat kompletne dianie a aliancie celeho servera. To co napisem sa bude tykat hlavne TUK aliancii a na druhej strane Fulcrum a Fenix

1. Prva vec, na ktoru by som chcel reagovat, su poznamky typu tento server je nudny....
    Myslim, ze nudny ste si ho spravili mnohi vdaka snahe podelit si mapu na sektory a tam si v klude stavat, alebo zasit sa niekam do kuta, kde nik nie je vyrabat si panacikov na jediny a posledny zdrvujuci utok. Tak sa potom necudujte, ze sa okolo vas nic nedeje. Ja to naozaj povedat nemozem. Ani za seba, ani za vecsinu nasej aliancie. Nenudili sme sa, zahrali sme si az,az... A keby som este niekdy hral, tiez by som si radsej vybral podobne miesto ako teraz.

2. Vsetko je rozhodnute, Babo(alebo GT/IP) za to moze ... a podobne vyjadrenia.
    Za nepriaznivy stav pre TUK aliancie a ich spojencov si mozu myslim hlavne oni sami, resp. strategicke chyby vedenia TUK.

a) Pozrite si body za obranu FULCRUM a FENIX. - mam pocit, ze tieto ali neboli na fore dosial velmi spominane. Prevazna vecsina ich deff bodov pochadza od TUK aliancii a par hracou -VM-™FS. Fulcrum viedol rebricek obrany niekolko mesiacov. Cely ten cas sa snazili TUK aliancie rozdrvit najskor Fulcrum a potom uz aj Fenix. a zbytocne si rozbijali offky, cim sa stalo, ze v ich okoli ziadna poriadna nevyrastla. Napadlo niekoho v TUK ze ked sa nejaka ali tak dobre drzi, bola by lepsia ako spojenec a nie ako predmet bezvyslednej likvidacie?
    Nebolo to bez strat ani u nas, ale nasu ali rozbijali hlavne spehovia a podrazaci s kopcom dualnych uctov ako Makuko a Severak a Špina.
    Na fore sa napriklad myslim vobec nespomenuli vysledky a dosledky utokov zo 41 tyzdna, ked sa vo Fenix/Fulcrum ziskal cez 260 000 obrannych bodov a vyparila sa vecsina offiek T-UK™ z rozumne dostupneho okolia. Podla mna to bol koniec T-UK na tomto serveri

b) Rozdelenie TUK aliancii sa mi zda take zvlastne. Vsetci su vsade. To je sice fajn, ale ked poslem utok a vidim ze brani len jeden narod, tak sa len pousmejem. O spolupraci medzi frakciami TUK nemoze byt ani reci a vlastni by mozno dosli, ale su daleko. A tak veselo farmime aj katujeme , hoci 20 - 30 minut je konto inej frakcie TUK, ale ved naco sa obtazovat, ked na mna, alebo moju ali, nik neutoci. No nie?

c) Spolupraca v TUK je vobec problem. Pekne to napisal -PJ- do svojho profilu pred zmazanim. Ak nie si velky hrac, ktoreho teda musia branit vsetci (takze bod b pre neho neplati) s pomocou velmi nerataj. Toto by sa v dobrej aliancii ale stat nemalo a u nas to tak ani nebolo. Deffka dosla aj poslednemu hracovi, ak to bolo casovo mozne a bola vobec nejaka pri zivote.

d) Vecsina hracov TUK si neskutocne verila (aj my sme si na zaciatku mysleli ze TUK-ani su najlepsi a vygumuju nas, co sa aj splnilo v miestach, kde stali prve dediny nasich zakladajucich clenov, tak ako sme to predpovedali). Ci je vsak normalne, ze niekto ma v kazdej dedine len offku a nikde ziadnu deffku je naozaj na zamyslenie. Na co je komu tolko miniarmad? Pre mna je len jedna odpoved - vyber a kontrola clenov TUK je na mizernej urovni.

e) Mazanie kont, ked mi padla offka alebo mi katli hlavnu. Je kopec hracov, ktori ked dojdu o offku alebo im katnu hlavnu dedinu, zmazu konto. Nesnazia sa ani stavat novu off, ani prejst na deff. Mala off sa im vidi asi nevhodna k ich slavnemu menu a k stavaniu deff sa predsa neznizia, ved na to je plebs. Tak sa prosim necudujte, ze vam z aliancie zostavaju len trosky, ved je neskutocne demotivujuce, ked kazdy den zmazu dvaja traja hraci z ali. Traviam je podla mna hlavne o jednom - vydrzat.
    Toto sa mozno tyka viacerych aliancii, ved ale sami asi viete , ci pisem aj o vasej ali.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.10.2009

Povodný

Citovať Originál od Stifo Zobraziť príspevok
    No myslim ze tam islo o to ze utocil s pretmi
    vsak prave..hrac co si klika "simcity"...no co uz..mi nepovedz,ze sa aj v inych alianciach sa nenajdu taky hraci...haha..by si sa divil ..Vzala som ho k nam,lebo som cakala od neho potencialneho hraca...hmm..aj ja som len clovek..a omylny

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa xiller
    Registrovaný dňa
    28.05.2009

Povodný

Citovať Originál od agonys Zobraziť príspevok
    aj ked myslim, ze nechybalo vela aby mali win Hunts (samozrejme boli spolu z angel ale...mrziet ich to mrzelo, keby nebolo toho utoku na DS ak ovsem viete o com pisem aj ked uz to je nepodstatne ... NECH VYHRA LEPSI
    pleties piate cez deviate, hovoril som o predminulom veku nie minulom ale ked si uz nacal tak minuly vek vyhralo Hunts rovnako ako acka (jedna ali stavitelov, spolocny chat, spolocne zasobovanie a defovanie akurat stavitelia boli separovani) ...to je ako keby si robil rozdiel medzi IP~A a spol ktori stavaju div u veverky a IP-akt a spol u golfa

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

Citovať Originál od xiller Zobraziť príspevok
    ale ked si uz nacal tak minuly vek vyhralo Hunts rovnako ako acka (jedna ali stavitelov, spolocny chat, spolocne zasobovanie a defovanie akurat stavitelia boli separovani) ...
    myslim ze si bol v tom case na dovolenke ked sa to stalo spolocne mozno vyhralo, ale nechci mi napisat, ze vsetko bolo o.k Melllonove vyjadrenia vraveli za vsetko ked sa mu stavitelia Hunts vyplakavali ze niesu spokojny s tym ze postavi div red alebo wilo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa xiller
    Registrovaný dňa
    28.05.2009

Povodný

tam slo o nieco uplne ine a vsetko sa zacalo az po dostavani DS, jedina nezhoda s ackami a to som rozputal ja na ich forku za to ze si nikdy nepriznali chybu za ten utok na div Hunts. Ospravedlnili sa nam ale stale si mleli ze za to nemozu ze to nebola ich chyba - take ospravedlnenie som neprijal. Preco sa ospravedlnuju za nieco za co nemozu? A samo ze sa to nepacilo ani Melllonovi ale on proti nim nikdy nevystupil .. ale to by bolo na dlho to cele rozoberat - co bolo bolo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa data
    Registrovaný dňa
    06.05.2009

Povodný pre dubo

dubo, najprv si prever multiucty na vasej strane, a potom mozes obvinit aj T-UK... T-UK nepadlo v 41. tyzdni, vidim ho na mape este teraz, a bude tam za dokonca....
    NWK

Strana 41 z 46 PrvýPrvý ... 31323334353637383940414243444546 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania