Strana 3 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 37

Téma: Pekny utok ? :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.05.2009

Povodný

fakt ppci

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.11.2008
    Lokácia
    Severné Slovensko

Thumbs up nice

Gut att, nedokážem pochopiť tú naivitu obrancu, že si k takejto búračke nepošle ani jedného špeha a že to vôbec niekde skladuje...
    The Prodigy

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2009

Povodný

No ako viem,tak je to top hráč na speede, a nemá ani jedneho špeha v oaze a keď tam ma k tomu taku off-no lama

ja som síce lama ale v každej oaze, aj keď je prázdna mám, aspoň 5 špehov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Povodný

na tento utok uz asi tak hrdy nie si

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Ja osobne som Mne tam zarvali vsetci ostepari a rytieri

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.01.2009

Povodný

a preco by som nebol ta army tam sla s tym, ze padne...mozno malinka skoda, ze neprerazila uplne, bolo to celkom tesne...a tiez neviem ci som bol taky unaveny, ze som ako ciele pre katy vyberal hovadiny, alebo naozaj maju trochu zvlastne zlozenie dediny, alebo mi nieco uslo a vlastne este ma sklamalo, ze na to, ze som to utocil na najvacsieho hraca na servery, tak som ocakaval podstatne viac vlastneho deffu...trochu ma sklamalo, ze taky velky hrac ako jofo, alebo mawerick sa museli hned obratit o pomoc a to nie len od vlastnej ally...

ja som spoko

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

To bol utok na jofa ? Fuh,mal si dať väčši pozor..

durrri
    Guest

Povodný

pekny utok vsak

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Cool

Citovať Originál od LakyVASmaRAD Zobraziť príspevok
    a preco by som nebol ta army tam sla s tym, ze padne...mozno malinka skoda, ze neprerazila uplne, bolo to celkom tesne...a tiez neviem ci som bol taky unaveny, ze som ako ciele pre katy vyberal hovadiny, alebo naozaj maju trochu zvlastne zlozenie dediny, alebo mi nieco uslo a vlastne este ma sklamalo, ze na to, ze som to utocil na najvacsieho hraca na servery, tak som ocakaval podstatne viac vlastneho deffu...trochu ma sklamalo, ze taky velky hrac ako jofo, alebo mawerick sa museli hned obratit o pomoc a to nie len od vlastnej ally...

ja som spoko
    neprerazila to je pravda ale dalo sa lahko vyratat aka velka obrana ma byt ked sa vedel stav tvojej armady...samozrejme +/- ...katy netrafili co si mieril z dovodu ze je vlastnikom artefaktu co znemoznuje zacielenie katov...a deff...tak tam je viacej aspektov...utocil si na viac dedin tak sa rozhodlo zadefovat vsetky ...co si myslim ze malo ktory hrac by dokazal zadefovat braniace dediny sam a tak isto netreba opomenut ze uz sa stavia div sveta kde treba tiez defovat...tak preco nevyziadat pomoc ally...ved aliancia sa zaklada prave z takych dovodov

Strana 3 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania