Strana 4 z 4 PrvýPrvý 1234
Zobraziť vysledky 31 do 37 z 37

Téma: Pekny utok ? :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.01.2009

Povodný

ano je pravda, ze sa zhruba vedel stav mojej armady, aj ked to bolo len tak tak ze nepresla...trosku sa to asi s tou obranou podcenilo....myslel som si ze mal artefakt, kt. zabranoval zamerat ciel, bohuzial som si to nekukol a nechcelo sa mi to ani potom si potvrdit...s hlavnou army som utocil len na 2 dediny....co sa tyka deffu v dive, nemyslim ze by tam cigan nieco poslal, jeho spoluhraci budiz....a ano, je to pravda, ze pomoc aliancie je normalna vec, ved nato sa zakladaju....ale preco po tom na mna utocia spojenecke ally ? nahoda ??

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.10.2009

Povodný

... hehe, bola tam podpora len od jedneho spoluhraca, ktory prispel aj sem do fora nizsie, okrem neho sa zucastnil podpory len spina a "neznamy" darca defu, islo vsak len o minimalne mnozstva, vzhladom na rozlozenie utoku sa nedalo predpokladat kam ide ostry, vedel som len to, ze idu katovou rychlostou pri lvl areny 20, rozlozit vlastnu def tak aby neprerazila v ani jednej dedine, bol problem, a dost prepocitavania, utocnik prekvapil len mnozstvom ceasarisov, predpokladal som o 2.000 menej, pre istotu sme vsak este vsuvali def.
    Ako poucenie do buducna pre utocnika, by som uviedol:
    1/ utocit na 2 ciele pricom na kazdy ciel ide aj cast off je nezmysel, ak by pouzil celu off na tu dedinu kam siel ostry, tak by prerazil, na druhy ciel stacil uplne fake bez off,, len stroje...
    2/ vlacik v rozmedzi jednotlivych utokov na jednu dedinu je dost nestastne poslany, ked ani len 2 sa nepodaria do jednej sekundy, vlacik v pocte 5 utokov v rozsahu 7 sek, uplne pohodove vsuvanie deefu medzi utoky...
    3/ vo vlaciku uplne nezmyselne pouzitie katov a baranov 1.- 150 baranov, 8.000 katov, 2.- 500 katov, 3.- 500 katov, 4.- 500 katov, 5.- 1.014 katov

inak hodnotim - velmi dobry utok (az na horeuvedene), so zvladnutou obranou

jofo

PS: nikomu som nepisal aby utocnika fakovali, pokladam to za nezmysel v tejto faze hry

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.01.2009

Povodný

ze si nikomu nepisal aby ma fakovali (mozno fake, mozno ostre, utoky este nedorazili...) beriem, aj ked odniekial ten impulz prist musel....

ta arena bola o par levelov nizsie, takze tam si sa trosku preratal a katove vlny sli len na dve dediny v kt. som na zaklade presuvania artefaktu na urychlovanie vyroby jednotiek predpokladal, ze robite offky..

samozrejme sa ti chcem podakovat aj za poucenie do buducna...
    1/ na ten utok som pouzil celu off, neviem, kde si zobral, ze cast off sla na 2. ciel ?? ak myslis tych cca 300 jednotiek co som strcil ku katom do vln, tak tie by toho moc nenakuzlili. navyse som nemal odkial vediet, kolko deffu bude a ten utok bol len cisto for fun, aby som sa zbavil army a doplnil par off bodikov na tu uzasnu cervenu stuzku do profilu

2/ je mi jasne, ze ten rozsah medzi vlnami stacil na uplne pohodove vsuvanie deefu medzi utoky, alebo si snad mal pocit, ze som si na tom utoku dal zalezat ? to som mohol este napr. pockat a dorobit barany, kedze ich bolo len 150...barany som povodne nerobil vobec, lebo ta army mala byt katovacka a slo o spontanne rozhodnutie, ze sa jej zbavim inym sposobom....navyse, nech to vyznie ako kolvek, na mojom spomalenom nete, som bol este celkom prekvapeny ze na to, ako sa to chovalo pri prepinani okien a posielani vln, ze to poslalo len v tych 7 sekundach...

3/ co sa tyka pouzitia katov vo vlnach, tak je to asi detto ako v 2/ ... navyse som ocakaval, ze nemam sancu prerazit a ze tie vlny nekatnu aj tak nic... ze toho deffu budete mat podstatne viac ci uz vlastneho (ano ano, rozdelovali ste ho do vela dedin...zeby aj do tych kde som neutocil ? ) a hlavne som cakal viac podpor od spoluhracov, kedze sa kratko po vyslani utoku ku mne dostala sprava, ze sa vo velkom zhanaju podpory pre vas, ze utocim a ze potrebuju vasu offku

co sa tyka zvladnutej obrany....no pokial ste tam vsuvali deff medzi vlnami, tak beriem...pokial nie, tak ten prvy utok ste ubranili s odretymi usami a pokial ste to ratali na doraz a naozaj som trafil dedinu kde robite offku (co vzhladom na rychlost dozlatkovania dediny asi aj bola), tak potom klobuk dole pred vasou odvahou, lebo kludne som mohol mat este viac vojakov, jedine info ste mali len z toho utoku na spinu....

TK.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.08.2009

Thumbs up

parada utoky
    http://sig.travian-utils.com/ltx/10793.png

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa kapo7
    Registrovaný dňa
    21.02.2009

Povodný

ta jazda sa mi na tom utoku paci najviac good armi A