Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 23

Téma: Reporty na konci

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa OrIeSoK
    Registrovaný dňa
    06.04.2009

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.11.2009

Povodný ~FeTiSh~

Kronika ali ~FeTiSh~ na SKX6
    a spojenci pri stavani divu: OK, WAMP, SIO2

link:
    http://www.youtube.com/watch?v=1lssT6bBpp0

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.07.2009

Povodný

hej follo, v tom videu mas par chyb

ta prva, tie nase utoky neboli zrada, hraci z ally fetish prebrali nasim hracom dediny, tak sa necuduj, ze sme ti katli div

ta druha, HOMOSI mali DoN s ~FeTiSh~ a ty ako stavitel si bol v ally ~FeTiSh, takze smola, utocit mohli, neporusili tym nic

a tom tvojom videu som nevidel okrem tvojich utokov na natarov a utokov oOo na teba ziadny poriadny log, fakt super kronika, ty si tie off body ziskal pri niceni vlastnych palic

aspon som sa konecne dostal aj k defu s obranou
    historicky najvacsia armada na skx http://i50.tinypic.com/2emkhur.jpg
    oOo 4ever

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.02.2009

Povodný

video spracovane pekne dost malo utokou na ds a strasne malo defu v natarke a tu druhu cast som nepochopil....
    z Z z
    divsveta,eu
    o O o

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.11.2009

Povodný

ukaž nam svoju kroniku keď nejaku maš, hehe, "a tak sme začali, najprv sme žobrali aby nas nefarmili ako taku lamu farmu a potom sme si potichučku budovali army, o prepac, historicky najvacsiu army aby sme to oplatili BS a jeho divu" ... aj napriek dohodam a istym znamostiam medzi alis tak si predstavujem vaše zhrnutie tohto skx hehe
    Naposledy upravil Vicky; 30.11.2009 o 23:06

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.02.2009

Povodný

Myslím, že ste našli novú náplň vášho života... rozprávať o tom, ako vás všetci strašne podrazili.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.07.2009

Povodný

dohoda bola, ale iba jednostranna
    ked mi hrac od vas aj po napisani spravy ze mame neoficialny don prebral dedinu, tak pre mna osobne tym don padol, kedze nebol oficialny, utoky zo strany fetish na nas boli cely speed, ale to ste asi nevideli, vsak, hlavne ked to je vidno v ally utokoch
    takze smola, musite sa k tomu furt vracat

nespravili ste si v ally poriadok, hraci od vas o nijakom done nevedeli, tak smola, div isel na nulu
    historicky najvacsia armada na skx http://i50.tinypic.com/2emkhur.jpg
    oOo 4ever

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa acid
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Idea

takze follo toto je len moj nazor...je z velkej casti tvoja chyba co sa stalo. Keby si viacej usiliu venoval medzialiancnym diplomaciam a nielen zbieraniu medaili ( moj nazor je ze medaile len prispeli k upadku travianu) tak by mohlo byt rozlozenie sil na serveri o dost odlisne.. ale spravali ste sa k oOo ako ste sa spravali + dali ste prednost aliancii OK a tak sa necuduj ze preco na teba utocili oOockari
    dalej aby si bol v obraze dost hracov od Homosov nebolo velmi nadsene s kym ideme stavat DS ..ale ked uz sme sli s nimi tak sme im pomahali na 100%.
    PS: a ked tu chces pisat kolkych z nas si tu mohol vykatovat okrem ineho aj mna, tak povedz aj to kolkokrat si sa u nas pytal ze ci nemame volny deff.
    PS2: ja osobne som o tych dvoch utokov co sli od nas (homosov) na teba nevedel a keby som vedel ze chcu ist na teba, bol by som proti a snazil sa ich presvedcit aby sli inde, Ale kvoli tym dvom mensim utokom si neprisiel o vyhru.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2009

Povodný

tak tak. nebylo to poprvé, co se nám stalo, že zatím co my jsme podporovali někoho z jiné aliance, tak jiní členové stejné aliance nás zasypali útoky. a říkat, že o tom nevěděl? to je dost alibistické. jestli je follo týmový hráč a tím jak se ohání aliancí fetish, tak by měl být, tak by měl vědět co se děje v jeho ally.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.08.2009

Povodný

Pani
    Aj tak si o vas dost ludi mysli ze ste podrazaci a tymito prispevkami to nezmenite

Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania